Ailleron zdobywcą Srebrnego Godła QI 2024 w programie Najwyższa Jakość Quality I
Ailleron
Aleja Jana Pawła II 43b
31-864 Kraków
justyna.drogowska|ailleron.com| |justyna.drogowska|ailleron.com
511978931
ailleron.com
Kapituła konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2024 jednogłośnie przyznała firmie Ailleron tytuł Laureata i Srebrne Godło QI 2024 w kategorii QI Services za dostarczanie najwyższej jakości usług w obszarze oprogramowania dla sektora finansowego.
Ailleron SA to pionier w dziedzinie rozwoju innowacyjnych rozwiązań IT i oprogramowania dla globalnego sektora finansowego. Oferta firmy adresowana jest do banków, firm leasingowych i fintechów. Eksperci Ailleron tworzą i kreują zaawansowane technologicznie produkty oparte na chmurze obliczeniowej i sztucznej inteligencji, wspierając klientów w modernizacji ich biznesu w zgodzie z najnowszymi trendami technologicznymi.
Jury XVIII edycji konkursu wysoko oceniło zaangażowanie firmy w projektowanie innowacyjnych rozwiązań dla branży finansowej. Portfolio Ailleron obejmuje szereg usług i produktów, począwszy od platform danych klientów, narzędzia wykorzystujące możliwości generatywnej sztucznej inteligencji, poprzez wieloplatformowe aplikacje mobilne oraz platformę interaktywnej komunikacji i zdalnej sprzedaży dla banków LiveBank, aż po autorskie rozwiązania dla branży leasingowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu interfejsów użytkownika, modernizacji aplikacji, świadczeniu usług chmurowych i dostarczeniu rozwiązań DevOps, Ailleron pomaga firmom finansowym poruszać się po złożonym świecie cyfrowych technologii.
Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski program promujący skuteczne metody zarządzania jakością w firmach, instytucjach i samorządach. Kapituła konkursu wskazuje podmioty oferujące klientom usługi lub produkty uznawane za najlepsze w swojej kategorii. Misją tego corocznego przedsięwzięcia jest motywowanie Laureatów do nieustannego polepszania wyników, stosowania najlepszych rynkowych praktyk i utrzymywania wysokich standardów.
O obiektywność ocen dbają niezależne instytucje patronujące – Polski Komitet Normalizacyjny, Katedra Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.
Otrzymanie Godła QI 2024 potwierdza, że wyróżnieni nim Laureaci wprowadzają w swoich organizacjach najwyższe standardy zarządzania. To także wyraźny sygnał dla klientów, że oferowane przez daną firmę usługi i produkty są zgodne z restrykcyjnymi normami jakości.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Duże możliwości korzystania z funduszy europejskich przez polskie firmy. Szczególnie w obszarze obronności
W ramach polityki spójności i Krajowego Planu Odbudowy Polska ma do dyspozycji 190 mld zł na wsparcie polskich firm. Środków dla przedsiębiorców nie zabraknie również w nowej perspektywie finansowej po 2027 roku. Dedykowane im programy KPO obejmują nie tylko wsparcie finansowe, ale również inwestycje i reformy deregulujące polską gospodarkę. Ich celem jest zwiększenie jej konkurencyjności, jak również bezpieczeństwa w kontekście położenia geopolitycznego Polski. Na szczególnie szeroką ofertę programów mogą liczyć sektory obronności i transportowy.
Farmacja
Zniesienie zakazu reklamy aptek może zwiększyć świadomość pacjentów o usługach farmaceutycznych. Taki może być skutek wyroku TSUE

W czerwcu Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej uznał, że obowiązujący w Polsce całkowity zakaz reklamy aptek narusza prawo UE. To oznacza, że Polska będzie musiała dostosować regulacje. Dla pacjentów wyrok oznacza szerszy dostęp do informacji o usługach farmaceutycznych, a dla właścicieli aptek – możliwość legalnej komunikacji z rynkiem. Naczelna Rada Aptekarska obawia się chaosu prawnego i wezwała resort zdrowia do uregulowania sytuacji prawnej.
Prawo
Przemysł chemiczny czeka na szczegóły unijnego wsparcia dla sektora. Najważniejsza jest obniżka cen energii

Komisja Europejska przedstawiła plan działania dla modernizacji i wzmocnienia konkurencyjności unijnego przemysłu chemicznego. Plan ma być rozwiązaniem najważniejszych wyzwań stojących przed sektorem chemicznym w Europie, w tym m.in. wysokich cen energii i nieuczciwej konkurencji na rynkach zagranicznych. KE chce również promować inwestycje w innowacje, ESG, a także uprościć unijne przepisy dotyczące chemikaliów.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.