Apartamenty inwestycyjne z gwarancją najmu przez 12 miesięcy od Grupy Murapol
Osoby inwestujące w lokale lub takie, które mają dopiero w planach ulokowanie swojego kapitału w nieruchomościach, mogą skorzystać z nowej, atrakcyjnej propozycji Grupy Murapol. Deweloper objął czerwcową promocją ponad 240 apartamentów inwestycyjnych z gwarancją najmu w Gdańsku i Toruniu. W przypadku braku najemcy, klienci mogą liczyć na regularne wypłaty na konto przez okres 12 miesięcy, które sfinansuje Grupa Murapol. Na czym dokładnie polega aktualna akcja specjalna dewelopera i co trzeba zrobić, by skorzystać z programu?
Nowa oferta dewelopera została przygotowana z myślą o inwestorach, którzy szukają atrakcyjnej formy lokowania swoich środków i chcą zyskać gwarancję wpływów z najmu bez obaw o najemcę. By wziąć udział w programie wystarczy wybrać apartament inwestycyjny z gdańskiej lub toruńskiej oferty Grupy Murapol. Jeśli mimo ogłoszeń, w ciągu co najmniej pierwszych trzech miesięcy od wykończenia lokalu klient nie znajdzie na niego najemcy, otrzyma bonus od Grupy Murapol w postaci regularnych wypłat na konto przez 12 miesięcy. Łączna kwota wsparcia wynosi 10% ceny netto zakupionej nieruchomości. Dodatkowo, w tym czasie deweloper oferuje też pomoc w znalezieniu odpowiedniego najemcy.
- Dlaczego warto zainwestować w apartamenty inwestycyjne z naszej oferty? To atrakcyjna forma lokowania środków dla rentierów i osób, które żyją z wynajmu lub też chcą zabezpieczyć swój kapitał w nieruchomościach. Inwestycje Murapol Portovo w Gdańsku i Murapol Aviator w Toruniu mają wysoki potencjał najemców z uwagi na wyjątkową i prestiżową lokalizację. Apartamenty inwestycyjne usytuowane w miastach turystycznych, blisko centrum oraz w dużych ośrodkach biznesowych i akademickich cieszą się sporym zainteresowaniem najemców, a mniejsze metraże od 25 mkw., jak w przypadku naszego gdańskiego i toruńskiego projektu, przynoszą szybsze stopy zwrotu z inwestycji. Dodatkowo, przyszli lokatorzy naszych apartamentów inwestycyjnych będą mogli korzystać z innowacyjnych, wysokiej klasy udogodnień, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Podsumowując, warto w czerwcu wypełnić dedykowany akcji formularz, zainwestować w lokal z naszej oferty i czerpać stabilny przychód z wynajmu, bez martwienia się o najemcę - mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Murapol Portovo to inwestycja realizowana w rejonie gdańskiego Śródmieścia, tuż u zbiegu Opływu Motławy. To doskonałe miejsce dla osób kochających wodę i morze, ponieważ do Zatoki Gdańskiej można stąd dotrzeć już w 10 minut samochodem. Przyszli lokatorzy Murapol Portovo będą mogli spacerować przepełnionym zielenią nadbrzeżem inwestycji i wypoczywać z widokiem na rzekę. Centrum miejskiego życia, czyli Długi Targ wraz z fontanną Neptuna znajduje się w odległości jedynie 20-minutowej przechadzki. W standardzie apartamentów inwestycyjnych deweloper zaplanował pakiet antysmogowy, zapewniający czyste powietrze we wnętrzach oraz możliwość korzystania z urządzeń smart home. Na terenie inwestycji zaprojektowano też stację ładowania aut elektrycznych, a na dachach budynków panele fotowoltaiczne. W ramach przedsięwzięcia powstanie łącznie 580 apartamentów inwestycyjnych w dwóch 4-piętrowych budynkach wraz z naziemnymi miejscami postojowymi.
Murapol Aviator to atrakcyjna inwestycja w mieście gotyku, usytuowana przy ul. Grudziądzkiej. W ramach projektu klienci mają do dyspozycji 170 nowoczesnych apartamentów inwestycyjnych w 4-piętrowym budynku, w odległości zaledwie 5 minut jazdy do toruńskiej starówki. 4-piętrowy budynek został przestrzennie zaprojektowany w zielonej okolicy ogrodów działkowych, jednocześnie blisko ważnej arterii w rejonie pl. Ugrechelidze, skąd można sprawnie przemieszczać się po Toruniu, jak i z niego wyjechać. Ponadto 10-minutowy spacer dzieli przyszłych lokatorów od wyjątkowego w tej części miasta parku Mokrzańskie Stawy. W standardzie lokali znajdzie się pakiet antysmogowy, zapewniający czyste powietrze we wnętrzach oraz możliwość korzystania z urządzeń inteligentnego domu.

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Coraz mniej kredytów bankowych płynie do polskiej gospodarki. Przed sektorem duże wyzwania związane z finansowaniem strategicznych projektów
Polskie przedsiębiorstwa w coraz mniejszym stopniu finansują się kredytem bankowym, zwłaszcza w porównaniu z rosnącym PKB. Powoduje to wysoką nadpłynność sektora bankowego. Deregulacja mogłaby pomóc w skróceniu drogi firm do finansowania bankowego, zwłaszcza że Polskę czekają ogromne wydatki na transformację energetyczną i obronność. Sektor ma bardzo dobre wyniki finansowe, co powoduje, że politycy patrzą w stronę jego zysków. Ryzyko prawne, jakim wciąż są kredyty frankowe, pociąga za sobą brak zainteresowania ze strony zagranicznych inwestorów.
Firma
Bezrobocie może zacząć rosnąć. Ochłodzenie odczuwane szczególnie w branży budowlanej i automotive

W Polsce od kilku lat stopa bezrobocia utrzymuje się poniżej 6 proc., a według metodologii unijnej jest o połowę niższa i jedna z najniższych w Unii. Pracownicy przywykli już, że sytuacja na rynku pracy jest dla nich korzystna. Jednak zaczynają się pojawiać pierwsze niepokojące sygnały zwiastujące możliwą zmianę trendu. Część branż ucierpiała np. z powodu spowolnienia w Niemczech, inne rozważają wybór innej niż Polska lokalizacji ze względu na wysokie koszty pracy czy energii. Na razie ogromnym wyzwaniem pozostaje aktywizacja osób biernych zawodowo.
Ochrona środowiska
Rozwój sztucznej inteligencji drastycznie zwiększa zapotrzebowanie na energię. Rozwiązaniem są zrównoważone centra danych

Centra danych to jeden z dynamicznie rozwijających się, ale przy tym energochłonnych sektorów gospodarki. Prognozy PMR wskazują, że do 2030 roku operatorzy w Polsce będą dysponować centrami danych o mocy przekraczającej 500 MW, co oznacza, że wzrośnie ona ponad trzykrotnie względem 2024 roku. Przyspieszona cyfryzacja i dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji sprawiają, że w ciągu kilku następnych lat zużycie energii elektrycznej w centrach danych tylko w Europie wzrośnie o 66 proc. Dlatego coraz więcej firm sięga po zrównoważone rozwiązania i energię pochodzącą ze źródeł odnawialnych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.