Asortyment Häfele już dostępny w programie Corpus
PR Expert
Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl
Kilka tysięcy produktów Häfele jest już dostępnych dla wszystkich projektujących meble w programie Corpus.
Niezawodne stopki Axilo, wytrzymałe zawiasy Metalla+, najmniejszy na rynku bezzawiasowy podnośnik Free Space, a także bestsellerowe szuflady Matrix i szeroki wybór oświetlenia Loox to tylko jedne z kilku tysięcy produktów Häfele dostępnych od jednego kliknięcia w programie do projektowania Corpus.
- Dzięki bibliotece produktów Häfele, dostępnych już w programie Corpus, projektanci mebli mogą korzystać z naszych rozwiązań przy konstruowaniu mebli kuchennych, biurowych, sypialnianych, hotelowych, a także wszelkiego rodzaju szaf i komód – mówi Michał Kichler, manager ds. doradztwa technicznego i szkoleń Häfele. Dodaje, że Corpus automatycznie generuje listę niezbędnych okuć dla danego projektu, a dzięki skatalogowaniu każdego produktu wraz z numerem, szczegółowym opisem, parametrami technicznymi i ceną pozwala na przygotowanie projektantowi kompletnego kosztorysu dla klienta.
Stolarze mogą od jednego kliknięcia w prosty sposób nanieść okucia i akcesoria meblowe Häfele na projekt, a następnie przenieść je w formie wygenerowanych plików produkcyjnych na maszyny CNC wraz z odpowiednim typem i umiejscowieniem nawiertów.
Corpus jest najczęściej wybieranym programem do projektowania mebli przez polskich stolarzy. Zaletą programu Corpus jest dowolność oraz możliwość modyfikacji projektu na każdym jego etapie. Oznacza to, że użytkownik może wybrać z biblioteki każdy element lub też cały mebel i zmieniać go wedle własnego uznania.
Häfele to globalna firma działająca od 1923 roku. Oferuje największy na rynku asortyment okuć meblowych, okuć budowlanych, oświetlenia meblowego LED, elektronicznych systemów kontroli dostępów oraz akcesoriów dla stolarzy i architektów – w sumie ponad 100 tys. produktów o wyjątkowej konstrukcji i designie, które można znaleźć w meblach i prestiżowych inwestycjach budowlanych na całym świecie. Firma jest wsparciem dla szerokiego grona stolarzy, przemysłu meblarskiego, architektów, projektantów, producentów drzwiowych i okiennych. W Häfele pracuje przeszło 6 tys. pracowników w kilkudziesięciu krajach. Firma ma ponad 160 tys. klientów na całym świecie, 5 zakładów produkcyjnych, 37 oddziałów i liczne biura sprzedaży.

Zwyżki nożycowe – co je wyróżnia i do jakich zadań są polecane?

Zobacz, w jaki sposób dobra spawarka laserowa może przyspieszyć pracę w Twojej firmie

Adaptico wprowadza na polski rynek nowoczesne systemy lamp ostrzegawczych do suwnic
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do nadzoru nad pierwszą polską elektrownią jądrową. Kluczową kwestią jest bezpieczeństwo
Trwają przygotowania do budowy pierwszej w Polsce elektrowni jądrowej na Pomorzu. Zgodnie z harmonogramem przedstawianym przez rząd fizyczna budowa ma ruszyć w 2028 roku, a początek eksploatacji pierwszego bloku planuje się na 2036 rok. Również Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do realizacji zadań związanych z dozorem nad budową, rozruchem i eksploatacją nowej jednostki. Kluczowe są kwestie związane z bezpieczeństwem jądrowym i ochroną radiologiczną obiektu.
Ochrona środowiska
K. Wyszkowski: Porozumienie paryskie to duże osiągnięcie. Odwrót USA tego nie zmieni

Z danych Climate Action Tracker wynika, że do końca lutego br. tylko 18 państw sygnatariuszy porozumienia paryskiego zaktualizowało swoje plany realizacji celów klimatycznych do 2035 roku. Chociaż walka z rosnącymi emisjami CO2 nie postępuje w takim tempie, jakie jest wymagane, to samo porozumienie klimatyczne z Paryża należy uznać za osiągnięcie, które przyniesie efekty. Zdaniem Kamila Wyszkowskiego z UN GCNP nie powinno tego zmienić nawet wycofanie się z niego Stanów Zjednoczonych.
Ochrona środowiska
Konkurs NCBR i Orlenu ma wesprzeć najciekawsze rozwiązania dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. Na ich rozwój trafi blisko 200 mln zł

Niemal 200 mln zł trafi na realizację innowacyjnych projektów dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. NCBR i Orlen w ramach konkursu NEON III chcą znaleźć partnerów wśród instytucji naukowych i technologicznych do działania w trzech obszarach: dekarbonizacji, cyfryzacji i gospodarki obiegu zamkniętego. Nabór wniosków potrwa do 30 czerwca br.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.