Komunikaty PR

ATLAS wspiera Fachowców – nowe szkolenia z M-systemu!

2024-05-15  |  11:30
Biuro prasowe
Kontakt
Komunikat prasowy
38 pr & content communication

Łódź
91-035 Łódź
38|pr.pl| |38|pr.pl
000000000
www.38pr.pl
Do pobrania docx ( 0.2 MB )

Pełną parą rusza nowy projekt „Ambasadorowie M-Systemu”. To cykl szkoleń, które są już organizowane w czterech województwach, a niebawem swym zasięgiem obejmą całą Polskę. Fachowcy mogą się już na nie zgłaszać!

 

Wspieranie Fachowców poprzez szkolenia wpisane jest w misję grupy ATLAS. Ich celem jest poszerzanie wiedzy o produktach i ich prawidłowym stosowaniu, co ułatwia i usprawnia pracę, ale nie tylko. Istotny jest też rozwój wiedzy technicznej Fachowców oraz umożliwienie im poznawania nowych technologii w budownictwie.

By realizować tę szkoleniową misję, Atlas już od lat współpracuje z doświadczonymi wykonawcami i doradcami technicznymi w całej Polsce, tworząc zespół wsparcia. Teraz ta grupa powiększy się o kolejnych trenerów – Ambasadorów M-Systemu.

 

- To wykonawcy, którzy poza ogólną znajomością całego fachu, specjalizują się w konkretnym zakresie, czyli M-Systemach. Mają w pracy z nimi bardzo duże doświadczenie. Na tyle duże, by móc się nim dzielić – mówi  Joanna Tomasik , Doradca ds. Rozwoju Sprzedaży Produktów Marki Atlas. - Docelowo chcemy mieć 16 Ambasadorów działających w całej Polsce. Łącznie w tym roku  planujemy przeprowadzić około pięciuset szkoleń z M-Systemu, w których udział weźmie ponad 2,5 tys. Fachowców.

 

Czym jest M-System 3G? To innowacyjne rozwiązanie służące do montażu płyt na różnych powierzchniach, takich jak ściany, sufity, poddasza i podłogi. Umożliwia szybkie i elastyczne instalowanie płyt gipsowo-kartonowych oraz innych materiałów płytowych z regulacją dystansu i kąta nachylenia, co pozwala na łatwe dostosowanie do nierówności i specyficznych wymagań przestrzennych. Sprawdza się np. w remoncie biura, czy przy adaptacji poddasza umożliwiając montaż płyt izolacyjnych w trudno dostępnych miejscach, takich jak skosy dachowe.

 

Szkolenia z M-systemu wystartowały już w 4 województwach: dolnośląskim, śląskim, małopolskim i łódzkim. Jeszcze w maju kurs odbędzie się województwie lubelskim.

 

Na szkolenie zapisać się można odwiedzając profil ATLASA na Facebooku oraz poprzez stronę, na której znajduje się lista dostępnych wydarzeń

(www.swiatatlasa.com.pl/szkolenia) lub pisząc bezpośrednio na adres e-mail osoby prowadzącej program (jtomasik@atlas.com.pl).

Do projektu można także zgłosić swoją budowę. Jeśli zostanie zakwalifikowana, to właśnie na niej zostaną przeprowadzone szkoleniowe prace budowlane z M-Systemem. Na takie działanie Atlas przekazuje 10 opakowań M-Systemu (ok. 40m2), które zostają zużyte podczas warsztatów.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: 38 pr & content communication
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia? Biuro prasowe
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Nieruchomości Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
2025-02-21 | 11:50

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?

Inwestowanie w nieruchomości to budowanie majątku na pokolenia, dlatego od zawsze jest ono postrzegane jako pewna i dochodowa forma lokowania kapitału. Nie od dziś wiadomo, że

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Przed Europą wiele lat zwiększonych wydatków na zbrojenia. To obciąży krajowe budżety

– Bezpieczeństwo militarne trzeba finansować bezpiecznie, uwzględniając bezpieczeństwo finansów publicznych, bezpieczeństwo ekonomiczne – mówi dr Sławomir Dudek, prezes Instytutu Finansów Publicznych. Proponowane przez KE poluzowanie reguły fiskalnej pozwalającej na mocniejsze zadłużanie się rządów to zdaniem ekonomistów krok we właściwym kierunku, ale skuteczny na krótką metę. W dłuższej perspektywie konieczne jest wspólne unijne finansowanie, np. w ramach nowego budżetu UE, i wspólne programy zbrojeniowe, a także szukanie kapitału na rynkach finansowych.

Prawo

Duże projekty fotowoltaiczne w Polsce mocno spowolnione. Największymi problemami nadmierna biurokracja i chaos interpretacyjny

Długotrwałe procedury, nadmierna biurokracja i często niejednoznaczne interpretacje przepisów hamują rozwój fotowoltaiki w Polsce – wynika z raportu Polskiego Stowarzyszenia Fotowoltaiki. Inwestorzy wskazują uzyskanie warunków przyłączenia jako najbardziej problematyczny etap procesu inwestycyjnego. Barierą jest też skala wydanych odmów przyłączenia do sieci, co odstrasza inwestorów. Zmiany są konieczne, zwłaszcza w kontekście dyrektywy RED III, która wskazuje na konieczność przyspieszenia, uproszczenia i ujednolicenia procedur administracyjnych dla inwestycji w OZE.

Konsument

Czterech na 10 Polaków miało do czynienia z deepfake’ami. Cyberprzęstępcy coraz skuteczniej wykorzystują manipulowane treści

Deepfaki, czyli wygenerowane bądź też zmanipulowane przez sztuczną inteligencję zdjęcia, dźwięki lub treści wideo, to jedna z najbardziej kontrowersyjnych technologii naszych czasów. Do jej tworzenia wykorzystywane są zaawansowane algorytmy AI, dlatego użytkownikom coraz trudniej jest odróżnić treści rzeczywiste od fałszywych. Z raportu „Dezinformacja oczami Polaków 2024” wynika, że cztery na 10 badanych osób miało do czynienia z takimi treściami. To o tyle istotne, że deepfaki bywają wykorzystywane do manipulacji, szantażu, niszczenia reputacji, oszustw i wyłudzeń finansowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.