Ailleron partnerem IT@Bank 2023. Zaprezentuje LiveBank.
Dagmara Kardaszyńśka
Ailleron | LiveBank
Al. Jana Pawła II 43b
31-864 Kraków
dakd|ailleron.com| |dakd|ailleron.com
507695485
www.livebank24.com
Konferencja IT@BANK, od lat ciesząca się rosnącym zainteresowaniem specjalistów z sektora bankowego, szykuje się na swoją najnowszą odsłonę, przewidując udział rekordowej liczby ponad 700 ekspertów z branży finansowej. Ailleron, renomowany lider w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, jest partnerem tegorocznego wydarzenia, prezentując najnowocześniejsze spojrzenie na przyszłość sektora finansowego oraz platformę cyfrową LiveBank.
Spotkanie odbędzie się w renomowanym warszawskim hotelu Hilton, gromadząc profesjonalistów, liderów bankowości i finansów, którzy wymienią swoje poglądy na temat "Przyszłości Technologii w Bankowości". Organizatorzy (Miesięcznik Finansowy BANK, Centrum Procesów Bankowych i Informacji, Związek Banków Polskich) i Rada Programowa konferencji, przygotowali imponujący program skupiający się na trzech głównych tematach oraz debacie z udziałem CIO:
Program konferencji został podzielony na 3 sesję i zwieńczony zostanie debatą:
- SESJA I: Sztuczna inteligencja vs. realne korzyści.
- SESJA II: #HiperPersonalizacja – banki a oczekiwania klientów.
- SESJA III: #CyberBezpieczeństwo – stabilność w erze ciągłych zagrożeń cyfrowych.
- Debata CIO – Bankowość w zmieniającym się świecie.
Jako partner wydarzenia, Ailleron przedstawi LiveBank – innowacyjną platformę cyfrową dla bankowości oraz inne nowatorskie usługi rozwoju oprogramowania finansowego. Zapraszamy na nasze obrandowane stoisko, gdzie spotkacie mocny skład z zespołu LiveBank, gotowy do pokazania demo oraz dyskusji na temat najlepszych praktyk i doświadczeń wyniesionych z wdrożeń w światowych i polskich bankach.
LiveBank pomaga w digitalizacji tradycyjnych oddziałów, opierając się na modelu optichannel. To rozwiązanie dla bankowości umożliwia podniesienie dostępności, jakości obsługi klienta oraz efektywności sprzedaży usług finansowych, poprzez wykorzystanie sztucznej inteligencji, automatyzację procesów oraz elektroniczną weryfikację tożsamości. Z platformy korzystają największe globalne banki, m.in. Citi, Santander i ING i miliony użytkowników końcowych. Elektroniczna weryfikacja tożsamości, spotkania wideo i wspólne wypełnianie dokumentów online ułatwiają komunikację Klient - Bank i redukują koszty operacyjne banków, zapewniając przy tym zachowanie najwyższych standardów obsługi i zgodność z regulacjami prawnymi.
Podczas eventu IT@BANK planowane jest ogłoszenie wyników rankingu Miesięcznika Finansowego BANK, w którym wyróżniane są firmy informatyczne za ich wsparcie dla banków komercyjnych oraz spółdzielczych. W poprzednim roku Ailleron został uhonorowany tytułem "Firmy IT o znaczącym potencjale rozwojowym", co stanowi dla firmy ogromną motywację do doskonalenia usług oraz produktów finansowych: "Wierzymy, że i w tym roku zostaniemy docenieni za nasze zaangażowanie, a nagroda będzie potwierdzeniem naszych wysiłków w doskonaleniu technologicznych rozwiązań dla sektora bankowego oraz branży finansowej." - mówią reprezentanci Ailleron.
Grudziądz z placówką VeloBanku. Na mieszkańców czeka atrakcyjny kredyt gotówkowy
Już połowa Polaków pomaga potrzebującym w święta
Klienci VeloBanku z garścią prezentów w bankowości mobilnej i internetowej
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Przemysł spożywczy
Rośnie konkurencja ze strony ukraińskich producentów żywności na unijnym rynku. To wyzwanie dla polskiego rolnictwa
Zawieszenie ceł przez UE na towary z Ukrainy od czerwca 2022 roku oznacza de facto proces integracji tego kraju z jednolitym rynkiem europejskim, z wyjątkami dotyczącymi kilku produktów rolnych. Oznacza to poważne wyzwania dla polskiego rolnictwa, zwłaszcza że 73 proc. eksportu naszej żywności trafia na rynek unijny. Zdaniem ekspertów w odpowiedzi na tę konkurencję polskie rolnictwo musi postawić bardziej na jakość i innowacje, a nie na niską cenę produktów.
Ochrona środowiska
Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania
Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.