Bezpieczna i innowacyjna księgowość – podsumowanie V edycji Konferencji
Symetria PR
Kozia 26a
30-733 Kraków
kontakt|symetriapr.com| |kontakt|symetriapr.com
506 436 176
www.facebook.com/symetriapr
To już kolejna, w pełni zdalna i przeprowadzona na żywo konferencja SaldeoSMART. Prowadzący łączył się z Gdańska, prelegenci z Krakowa i Wałbrzycha, a uczestnicy z całej Polski. Tegoroczne spotkanie partnerów biznesowych spółki zgromadziło 130 osób. Podczas wydarzenia mieli oni okazję porozmawiać o produkcie, współpracy oraz trendach w biznesie.
Firma BrainSHARE IT – producent oprogramowania SaldeoSMART służącego do automatyzacji działań, usprawniania pracy biur rachunkowych i firm oraz budowania efektywnej komunikacji z klientami biura – zorganizowała piątą edycję Konferencji Sieci Partnerskiej. Wydarzenie odbyło się 30 września w trybie online.
Skoncentrowani na kliencie
Podczas spotkania eksperci firmy podsumowali rok 2020 i opowiedzieli o planach na 2022. Uwagę skupili przede wszystkim na pracy w nietypowych, pandemicznych warunkach. Zdalny oraz hybrydowy tryb działania stał się jednak nową normalnością, co udowadnia wzrastająca liczba dokumentów dodawanych do programu SaldeoSMART. Rok 2020 był rekordowy pod tym względem – wówczas było ich 21 mln. Dziś producent stawia na automatyzację procesów, nowoczesne narzędzia do zarządzania pracą działów i tworzenia produktu. Wszystko po to, aby doświadczenie użytkownika było jak najbardziej pozytywne.
- Aby to osiągnąć, stale ulepszamy nasze rozwiązanie. W 2020 roku zadbaliśmy dodatkowo o bezpieczeństwo, dołączając logowanie dwuskładnikowe. Wprowadziliśmy też powiadomienia w aplikacji o ważnych terminach i zdarzeniach w systemie. Ponadto, niezmiennie wdrażamy innowacje w księgowości – tej prowadzonej zarówno w biurach rachunkowych, jak i w firmach. Na rok 2022 planujemy dalsze rozwijanie pakietów, automatyzację procesów księgowania oraz dostosowanie do Centralnego Rejestru Faktur – tłumaczy Krzysztof Wojtas, prezes zarządu BrainSHARE IT, producenta programu SaldeoSMART.
SaldeoSMART od kuchni
Transparentność w działaniach – to właśnie ją prelegenci podkreślali najczęściej podczas konferencji. Eksperci opowiadali o niej na przykładzie doświadczeń firmy z ostatniego roku, związanych zwłaszcza z pracą zdalną. Uczestnicy dowiedzieli się, jak wykorzystać technologie, prowadząc zdalnie firmę, i dotrzeć w ten sposób do klienta, oraz jak skutecznie połączyć marketing i sprzedaż.
Uczestnicy poznali także cykl produkcyjny wdrażania ulepszeń produktu i dowiedzieli się, jakie nowe funkcjonalności wprowadzono w ostatnim czasie w SaldeoSMART. Eksperci podkreślali możliwości aplikacji mobilnej, zastępującej takie urządzenia jak skaner oraz ułatwiającej codzienną pracę, na przykład w terenie czy delegacji, gdy użytkownicy mają utrudniony dostęp do komputera.
Nie zabrakło dobrych praktyk, przygotowanych z myślą o wygodzie użytkowników. Jedną z nich jest Centrum Pomocy – platforma przeznaczona dla partnerów i klientów, na której znajdą oni cenne rady, szkolenia oraz bazę wiedzy.
Podsumowanie wyników sprzedażowych
W trakcie spotkania wyróżnieni zostali najlepsi partnerzy sieci handlowej. Statuetki i nagrody trafiły do Make IT Mine, Best-IT, CI-COMPUTER Instal, Aura Technologies oraz Aidem Art. Nagrody dla nich ufundowały firmy EPSON oraz Kodak Alaris.
Okazją do interakcji i zwieńczeniem konferencji był panel Q&A, podczas którego uczestnicy mogli uzyskać odpowiedzi na pytania związane z obsługą programu i Centrum Pomocy.
Kolejne, przyszłoroczne spotkanie prawdopodobnie odbędzie się w tradycyjnej formie.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.