BPI Real Estate Poland wzmacnia zespół sprzedażowy
BPI Real Estate Poland, belgijski deweloper mieszkaniowy, w związku z realizacją strategii biznesowej i uruchomieniem nowych inwestycji w Polsce wzmacnia zespół handlowców. Do firmy dołączyły dwie specjalistki ds. sprzedaży mieszkań – Magdalena Gosk i Katarzyna Mital.
Wiedza i umiejętności nowych pracowników są bardzo ważne dla dewelopera, który realizuje inwestycje na rynku nieruchomości mieszkaniowych w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i w Trójmieście. Nowo pozyskane specjalistki wesprą swoim doświadczeniem zespół handlowy BPI Real Estate Poland w Poznaniu oraz Trójmieście.
Magdalena Gosk dołączyła do zespołu sprzedażowego BPI Real Estate Poland w Poznaniu odpowiedzialnego za sprzedaż mieszkań w I etapie inwestycji Cavallia - nowego projektu realizowanego na poznańskim Łazarzu w ramach współpracy joint venture z Revive Poland. Ma 10-letnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych, negocjacjach, budowaniu relacji z klientem, analizie danych i organizacji procesu sprzedaży, jak również zarządzaniu zespołem sprzedażowym. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. dla Echo Investment, Masterm Investment i poznańskich biur obrotu nieruchomościami. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu na kierunku Zarządzanie nieruchomościami i inwestycjami.
Katarzyna Mital wesprze szeregi zespołu handlowego prowadzącego sprzedaż inwestycji Bernadovo w Gdyni. Od ponad 15 lat zajmuje się sprzedażą mieszkań. Jest doświadczonym i kompetentnym handlowcem, zorientowanym na budowę pozytywnych relacji z klientami i partnerami biznesowymi. Charakteryzuje ją wysokie zaangażowanie w pracę i orientacja na efekty przekładające się na skuteczność w działaniu. Przed dołączeniem do BPI Real Estate Poland zawodowo związana była deweloperami takimi jak m.in. Cordia, Polnord i Robyg. Studiowała Administrację Publiczną w Gdańskiej Wyższej Szkole Administracji oraz Uniwersytecie Gdańskim, na którym ukończyła także prawno-menedżerskie studia podyplomowe.
O BPI Real Estate
BPI Real Estate jest firmą deweloperską należącą do belgijskiej grupy kapitałowej CFE założonej w 1880 roku, która prowadzi działalność w kilku obszarach: nieruchomości, rozwiązań technicznych dla budynków i przemysłu, budownictwa i renowacji, a także rozwiązań infrastrukturalnych dla sektorów mobilności i usług.
BPI Real Estate powstało ponad 30 lat temu, od tego czasu zdobywając ogromne doświadczenie w realizacji wysokiej jakości inwestycji w segmencie nieruchomości mieszkaniowych, biurowych, handlowo-usługowych oraz tzw. obiektów specjalnych. Projekty dewelopera powstają na trzech europejskich rynkach - w Belgii, Luksemburgu i w Polsce. Wyróżnia je innowacyjność i dbałość o szczegóły - w kwestiach związanych m.in. z planowaniem urbanistycznym, dobrą architekturą i efektywnością energetyczną. Misją BPI Real Estate Poland jest wdrożenie zasad zrównoważonego rozwoju na wszystkich etapach realizacji inwestycji, a celem realne zmniejszenie śladu węglowego, za który odpowiada sektor nieruchomości i budownictwa na całym świecie.
Swoją wiedzą w zakresie projektowania i realizacji inwestycji deweloperskich służy również w Wood Shapers, spółce założonej w 2019 roku przez BPI Real Estate i CFE Contract (firmę siostrę również należącą do grupy CFE, a w Polsce działającą pod nazwą CFE), która prowadzi działalność w obszarze zrównoważonego budownictwa z drewna i prefabrykatów.
O BPI Real Estate Poland
Pierwsza inwestycja BPI Real Estate Poland została ukończona w 2017 roku na gdańskim rynku nieruchomości, gdzie na Przymorzu powstał czteroetapowy kompleks mieszkaniowy Cztery Oceany. BPI Real Estate Poland z sukcesem działa również w Warszawie, gdzie powstały kolejno projekty Wola Tarasy, Wola Libre, wolaRE oraz Rezydencja Barska. Inne zakończone realizacje BPI Real Estate w Polsce to kompleks Bulwary Książęce we Wrocławiu oraz osiedle Vilda Park w Poznaniu. Nowymi projektami w portfolio dewelopera, uruchomionymi w 2022 roku, są inwestycje Bernadovo w Gdyni, Panoramiqa w Poznaniu, Czysta 4 we Wrocławiu oraz Chmielna Duo w Warszawie. Dodatkowo w ramach joint venture z Revive Poland, BPI Real Estate Poland realizuje w Poznaniu wieloetapową inwestycję typu mixed-use pod nazwą Cavallia.
Więcej informacji nt. dewelopera BPI Real Estate Poland dostępne jest na stronie:
www.bpi-realestate.pl

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?

Rośnie przekonanie, że ceny nieruchomości mogą spadać. Przynajmniej te ofertowe
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Rząd zapowiada nową strategię wspierającą polski kapitał. Rodzimym firmom przyda się promocja ze strony instytucji państwowych
Premier Donald Tusk podczas otwarcia wiosennej odsłony Europejskiego Forum Nowych Idei zapowiedział nową politykę gospodarczą, opartą na odbudowie i repolonizacji krajowej gospodarki. Przy wyborze wykonawców w państwowych inwestycjach mają być promowane polskie firmy, a zadaniem administracji ma być dbanie o interes narodowy. – Wydaje mi się, że powinniśmy jednak przede wszystkim patrzeć na to, kto i jak skutecznie będzie wspierał polskie firmy, inwestycje, bo to jest to, czego potrzebujemy – ocenia dr Henryka Bochniarz, przewodnicząca Rady Głównej Konfederacji Lewiatan.
Finanse
Członek RPP spodziewa się obniżki stóp procentowych już w maju, może nawet o 50 pb. Potem dyskusja o kolejnej obniżce możliwa w lipcu

Nie najlepsze dane z gospodarki w I kwartale roku oraz inflacja o połowę niższa niż w chwili ostatniej obniżki stóp – to zdaniem Ludwika Koteckiego, członka RPP, wystarczająco mocne powody przemawiające za cięciem kosztu pieniądza już na majowym posiedzeniu. W grze może być nawet 50 punktów bazowych na początek, a do końca roku dwa razy tyle. Podwyższona niepewność w globalnej gospodarce spowodowana polityką administracji w Waszyngtonie to dodatkowy czynnik, który powinien wesprzeć decyzję o poluzowaniu polityki pieniężnej.
Prawo
Trwają prace nad nową ustawą o Rzeczniku MŚP. Urząd zyska nowe kompetencje

Zgodnie z procedowaną ustawą Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców stanie się Rzecznikiem Praw Przedsiębiorców i zyska nowe uprawnienia. Wśród nich najważniejsze to możliwość reprezentowania wszystkich przedsiębiorstw, niezależnie od ich wielkości, i rolników, a także inicjatywa ustawodawcza. Ustawą w kolejnych tygodniach ma się zająć rząd.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.