Brother RJ-3200 – nowa linia mobilnych termicznych drukarek etykiet
Brother wprowadza do oferty nową serię drukarek etykiet RJ-3200, która składa się z dwóch modeli – RJ-3230BL i RJ-3250WBL. Te kompaktowe i pozwalające na wydajną pracę urządzenia znajdą zastosowanie w branżach wykorzystujących oznaczenia termiczne.
Ta seria wyróżnia się dłuższym czasem pracy baterii, szybkością druku do 5ips (127mm/s) oraz wytrzymałą konstrukcją. Dodatkowo te drukarki etykiet mogą wytrzymać upadek z wysokości do 2m. Idealne dla pracowników handlu detalicznego i serwisów terenowych, którzy potrzebują dostępu do szybkiego oraz niezawodnego drukowania. Oba modele z tej linii - RJ-3230BL oraz RJ-3250WBL – zostały wyposażone w aplikacje wspierające personel w rożnych czynnościach: od etykietowania półek, zmieniania cen, po drukowanie ofert i faktur. Model wykorzystuje technologię bezpośredniego druku termicznego, dzięki czemu jego mechanizm jest wytrzymały i ekonomiczny w utrzymaniu. Rozdzielczość druku wynosi 203 dpi.
„Seria RJ-3200 jest uzupełnieniem oferty urządzeń do druku termicznego w portfolio Brother. Naszym priorytetem przy tworzeniu tego modelu było zachowanie znanego przez użytkowników wyglądu oraz zapewnienie solidnego wykonania przy jednoczesnej poprawie wydajności. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci odniosą ogromne korzyści, używając w codziennej pracy naszych najnowszych, termicznych drukarek etykiet " – komentuje Andrew Broadbent, European Product Manager Speciality Print Solutions, w Brother International Europe.
Oba modele z serii, RJ-3230BL oraz RJ-3250WBL, posiadają szereg opcji łączności w tym USB-C, NFC, Bluetooth oraz WiFi. Urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby drukować szybko podczas pracy i ładować się, gdy tylko jest to możliwe. Te drukarki oznaczeń posiadają baterię litowo-jonową gotową do pracy przez całą zmianę. W rezultacie mogą one być łatwo ładowane i aktualizowane w nocy, co wpływa na zmniejszenie ilości przestojów w pracy.
Obudowa drukarek z serii RJ-3200 ma klasę szczelności IP54, co oznacza, że jest ona odporna na zapylenie oraz zachlapania i może być eksploatowana w środowiskach, w których panuje duża wilgotność. Urządzenia działają w temperaturach od -20˚C do + 55˚C, a ich ładowanie może się odbywać przy temperaturach od 0˚C do +40˚C.
Mobilne drukarki Brother RJ-3200 są objęte 3-letnią gwarancją. Więcej szczegółów i kompletna specyfikacja techniczna urządzenia dostępne są na stronie www.brother.pl.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.