Brother rozszerza swoje portfolio o zestaw do drukowania oznaczeń na kable
Firma Brother wprowadza do swojej oferty nowy produkt – zestaw przeznaczony do znakowania przewodów
i infrastruktury sieciowej, w skład którego wchodzi drukarka etykiet PT-E550WNIVP. W ramach uzupełnienia oferty Brother wprowadził również nowe taśmy samolaminujące.
Przenośna drukarka etykiet posiada czytelny, podświetlany wyświetlacz LCD, a przy tym dedykowane klawisze do intuicyjnego tworzenia oznaczeń na kable, panele krosownicze i płyty czołowe. PT-E550WNIVP została wyposażona w funkcję drukowania kodów kreskowych oraz szeregowania. Dodatkowo urządzenie umożliwia zapisanie często używanych etykiet w pamięci, co umożliwia szybki wydruk, gdy są one potrzebne.
Bezprzewodowa drukarka etykiet PT-E550WNIVP wykorzystuje specjalistyczne taśmy z serii Pro - elastyczne etykiety identyfikacyjne oraz samolaminujące, które są odporne na zniszczenia. Urządzenie tworzy trwałe oznaczenia, które pomagają użytkownikom spełniać normy identyfikacji ANSI TIA-606-C lub ISO/IEC 14763-2 – jest to standardowy typ etykiety używany do identyfikacji kabli transmisji danych.
Ta w pełni mobilna i łatwa w użyciu drukarka etykiet PT-E550WNIVP jest szybka, niezawodna oraz trwała. Warto również zauważyć, że taśmy samolaminujące Brother mają dodatkowy, trwały laminat nakładany na tekst na etykiecie w momencie jej drukowania, w przeciwieństwie do oznaczeń konkurencji, co umożliwia inżynierom infrastruktury sieciowej stosowanie naklejek o szerokości 24 mm na grubszych przewodach CAT6A, zapewniając jednocześnie ochronę przed ścieraniem – komentuje Robert Zając, Pre-Sales Specialist z firmy Brother.
PT-E550WNIVP jest kompatybilna z systemami Windows i macOS oraz smartfonami za pomocą aplikacji Brother iLink&Label. Dzięki temu użytkownicy mogą szybko łączyć się z projektami Fluke Networks Linkware™ Live w chmurze i przesyłać wymagane identyfikatory kabli do drukarki w celu szybkiego etykietowania. Drukarka oznaczeń PT-E550WNIVP może również połączyć się z aplikacją Brother Mobile Cable Label Tool, umożliwiając użytkownikom tworzenie i drukowanie etykiet ze swojego smartfonu w dowolnym miejscu i czasie.
Zestaw zawiera: drukarkę etykiet PT-E550WNIVP, akumulator litowo-jonowy, zasilacz sieciowy, kasetę z taśmą samolaminującą 24 mm czarne znaki na białym tle do oznaczania kabli, kasetę z taśmą z mocnym klejem 9 mm czarne znaki na białym tle do znakowania paneli krosowniczych i sprzętu, kabel USB oraz dokumentację.

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Przed Europą wiele lat zwiększonych wydatków na zbrojenia. To obciąży krajowe budżety
– Bezpieczeństwo militarne trzeba finansować bezpiecznie, uwzględniając bezpieczeństwo finansów publicznych, bezpieczeństwo ekonomiczne – mówi dr Sławomir Dudek, prezes Instytutu Finansów Publicznych. Proponowane przez KE poluzowanie reguły fiskalnej pozwalającej na mocniejsze zadłużanie się rządów to zdaniem ekonomistów krok we właściwym kierunku, ale skuteczny na krótką metę. W dłuższej perspektywie konieczne jest wspólne unijne finansowanie, np. w ramach nowego budżetu UE, i wspólne programy zbrojeniowe, a także szukanie kapitału na rynkach finansowych.
Prawo
Duże projekty fotowoltaiczne w Polsce mocno spowolnione. Największymi problemami nadmierna biurokracja i chaos interpretacyjny

Długotrwałe procedury, nadmierna biurokracja i często niejednoznaczne interpretacje przepisów hamują rozwój fotowoltaiki w Polsce – wynika z raportu Polskiego Stowarzyszenia Fotowoltaiki. Inwestorzy wskazują uzyskanie warunków przyłączenia jako najbardziej problematyczny etap procesu inwestycyjnego. Barierą jest też skala wydanych odmów przyłączenia do sieci, co odstrasza inwestorów. Zmiany są konieczne, zwłaszcza w kontekście dyrektywy RED III, która wskazuje na konieczność przyspieszenia, uproszczenia i ujednolicenia procedur administracyjnych dla inwestycji w OZE.
Konsument
Czterech na 10 Polaków miało do czynienia z deepfake’ami. Cyberprzęstępcy coraz skuteczniej wykorzystują manipulowane treści

Deepfaki, czyli wygenerowane bądź też zmanipulowane przez sztuczną inteligencję zdjęcia, dźwięki lub treści wideo, to jedna z najbardziej kontrowersyjnych technologii naszych czasów. Do jej tworzenia wykorzystywane są zaawansowane algorytmy AI, dlatego użytkownikom coraz trudniej jest odróżnić treści rzeczywiste od fałszywych. Z raportu „Dezinformacja oczami Polaków 2024” wynika, że cztery na 10 badanych osób miało do czynienia z takimi treściami. To o tyle istotne, że deepfaki bywają wykorzystywane do manipulacji, szantażu, niszczenia reputacji, oszustw i wyłudzeń finansowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.