Cesar Cid de Rivera nowym wiceprezesem ds. inżynierii sprzedaży w Commvault

SIGMA International (Poland)
SIGMA International (Poland)
ul. Olesińska 2
02-548 Warszawa
sigma|sigma.com.pl| |sigma|sigma.com.pl
+48 22 626 96 74
sigma.com.pl
Commvault, ceniony lider globalnego rynku inteligentnych usług związanych z danymi w środowiskach lokalnych, chmurowych i SaaS (oprogramowanie jako usługa), poinformował o powołaniu Cesara Cid de Rivery na stanowisko międzynarodowego wiceprezesa ds. inżynierii sprzedaży. Będzie on wspierać procesy wprowadzania nowych produktów na rynek oraz ważną pracę zespołów ds. usług.
Cid de Rivera ma 25 lat doświadczenia w branży oprogramowania, w tym znaczący okres w Commvault w latach 2013-2017, gdy kierował działem usług technicznych w regionie EMEA South. Jest cenionym weteranem tej branży. Wnosi do firmy dogłębną wiedzę na temat oprogramowania jako usługi (SaaS) i zarządzania danymi, jak również doświadczenie w zakresie doradztwa przedsprzedażnego i technicznego. Ostatnio kierował zespołami w ServiceNow, a wcześniej także w Pegasystems, Symantec i Veritas.
W swojej nowej roli będzie podlegać bezpośrednio Jasonowi Webberowi, wiceprezesowi ds. usług globalnych, oraz wspierać starszego wiceprezesa i dyrektora generalnego Commvault International, Marco Fanizziego. Jako kluczowy członek międzynarodowego zespołu zarządzającego Cesar będzie rozwijać nowy dział międzynarodowy, obejmujący ponad 150 krajów rozciągających się od jego rodzinnej Hiszpanii po Nową Zelandię. Cid de Rivera będzie kierować prężnie działającym zespołem przedsprzedażnym i technicznym, odpowiedzialnym za świadczenie klientom i partnerom czołowych usług firmy Commvault w zakresie inteligentnego zarządzania danymi.
Cieszymy się, że Cesar po raz kolejny stał się częścią zespołu Commvault, a dołącza do nas w idealnym momencie, gdy zwiększamy dynamikę rozwoju całej naszej firmy – mówi Jason Webber, wiceprezes ds. usług globalnych w Commvault. Cesar będzie istotnym wzmocnieniem mojego zespołu zarządzającego ds. usług globalnych. Wniesie do niego ważną perspektywę międzynarodową i wiedzę o konkurencji, jak również wytyczy nowy kierunek naszego rozwoju w przyszłości.
Współpracując ze mną i międzynarodowym zespołem zarządzającym, Cesar będzie doskonałym atutem firmy, jeśli chodzi o dostarczanie naszych wiodących rozwiązań większej liczbie klientów na całym świecie – dodaje Marco Fanizzi, starszy wiceprezes i dyrektor generalny Commvault International.
Pochodzący z Hiszpanii Cid de Rivera dołącza do Commvault w momencie, gdy firma ogłosiła rekordowe wyniki kwartalne i roczne, w tym niesamowity wzrost przychodów stałych ze sprzedaży rozwiązań z oferty Metallic SaaS, z 1 mln USD do 50 mln USD w ciągu zaledwie sześciu kwartałów.
Koncentracja Commvault na naszych klientach i partnerach, a także obecne zakłócenia w procesie transformacji i nasze podejście do nich, to główne powody, które przyciągnęły mnie z powrotem do firmy – mówi Cid de Rivera. Z poprzedniego okresu pracy w Commvault wyniosłem wiele wspaniałych doświadczeń i nie mogę się doczekać, aby objąć funkcję wiceprezesa ds. inżynierii sprzedaży w dziale międzynarodowym. Będziemy wykorzystywać możliwości, które przed nami stoją, dzięki naszemu pewnemu statusowi lidera w zakresie technologii i dostarczania rozwiązań. Nowa struktura korporacyjna Commvault, czołowa pozycja firmy oraz funkcjonalność SaaS oferowana przez Metallic oznaczają, że mamy nieograniczone możliwości, aby pomóc naszym obecnym i potencjalnym klientom odnieść prawdziwy sukces. Zewnętrzne spojrzenie na potrzeby klienta robi największą różnicę w biznesie i wiem, że w Commvault właśnie tym wyróżniamy się na tle konkurencji.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.