Komunikaty PR

CNC GUIDE i ROBOGUIDE z wydłużonym okresem próbnym do 30 września 2020r.

2020-05-25  |  10:00
Biuro prasowe

Priorytetem firmy FANUC jest klient i jego potrzeby. W trudnych czasach pandemii, kiedy rynek poszukuje efektywnych narzędzi online, producent oddaje w ręce użytkowników wydłużoną czasowo i całkowicie bezpłatną wersję oprogramowania symulacyjnego CNC GUIDE i ROBOGUIDE. Wierząc, że jest to dobry czas,  by zadbać o rozwój linii produkcyjnych, FANUC ułatwia kompleksowe projektowanie funkcjonalnych systemów produkcyjnych opartych o roboty i maszyny CNC.

Wsparcie klientów w okresie pandemii COVID-19

Wszyscy użytkownicy, którzy zarejestrują się w systemie MyFANUC i pobiorą próbną wersję CNC GUIDE lub ROBOGUIDE będą mogli bezpłatnie korzystać z możliwości tych programów do końca września 2020 roku. Po zakończeniu okresu próbnego można skorzystać z rabatu 25% przy zakupie regularnej licencji programu CNC GUIDE.

CNC GUIDE - Efektywny wzrost wydajności dzięki symulacji komputerowej

CNC GUIDE symuluje środowisko operatora CNC do programowania i obsługi maszyn. Z uwagi na to, że pakiet zawiera również FANUC MANUAL GUIDE i (narzędzie do warsztatowego programowania dialogowego) użytkownicy mogą za jego pomocą projektować rozwiązania na potrzeby zróżnicowanych procesów obróbki skrawaniem – od najprostszych aż po zaawansowane.

To bardzo przydatne narzędzia programistyczne FANUC z powodzeniem wykorzystywane przez konstruktorów maszyn i producentów OEM w środowisku symulacyjnym. Użytkownicy mogą w jego ramach korzystać ze wspomaganego i interaktywnego programowania cykli obróbki (w tym toczenia, frezowania, wiercenia i cykli pomiarowych), łatwego programowania wytwarzania części i funkcji symulacji.

Oprogramowanie CNC GUIDE jest doskonale przygotowane do współpracy z komputerami PC. Symulacja dokładnie emuluje CNC, co oznacza, że programy mogą być pisane, testowane i optymalizowane bezpośrednio na komputerze, bez konieczności instalowania dodatkowego sprzętu.

CNC GUIDE to doskonałe narzędzie edukacyjne. Zarówno dla studentów, pracowników firm, jak i dla wszystkich osób zainteresowanych podnoszeniem swoich kompetencji w zakresie tworzenia funkcjonalnych systemów produkcyjnych.

ROBOGUIDE – Inteligentna symulacja ruchu robota 3D

FANUC ROBOGUIDE to oprogramowanie symulacyjne, które umożliwia tworzenie aplikacji zrobotyzowanych w trybie offline. Narzędzie symuluje zarówno ruch robota, jak i polecenia aplikacji, co oznacza, że zapewnia użytkownikowi możliwość swobodnego projektowania, testowania i modyfikowania stanowisk zrobotyzowanych w środowisku wirtualnym. Aby zaoszczędzić czas projektowania 3D, modele części można importować z komputera jako dane CAD. Rozbudowana biblioteka oprogramowania do symulacji robotów poszerza możliwości w zakresie doboru i modyfikowania typowych elementów stanowiska takich jak stoły, przenośniki oraz narzędzi i osprzętu robota, ściśle do potrzeb projektowanych aplikacji.

Intuicyjny i niezwykle łatwy w obsłudze ROBOGUIDE wymaga bardzo niewielkiego szkolenia. Jest również dostępny z dedykowanymi narzędziami dopasowanymi do indywidualnych potrzeb zróżnicowanych procesów produkcyjnych takich jak spawanie, lakierowanie, obróbka materiałowa i wielu innych.

Oferta specjalna dla klientów FANUC

Oferta jest kierowana do użytkowników zarejestrowanych w portalu MyFANUC. W celu pobrania oprogramowania należy zalogować się w portalu i złożyć wniosek.

Jesteś użytkownikiem MyFANUC? Zaloguj się i złóż wniosek.

Klienci, którzy są zainteresowani ofertą, a jeszcze nie są aktywnymi użytkownikami portalu MyFANUC powinni jak najszybciej się w nim zarejestrować, by pobrać oprogramowanie.

Jeśli nie posiadasz konta na MyFANUC, zarejestruj się, by pobrać oprogramowanie.

  • Wersja próbna oprogramowania jest dostępna bezpłatnie w okresie od maja do 30 września 2020 r. (przy rejestracji do 30 sierpnia 2020r.)
  • Wersja testowa oprogramowania nie różni się od wersji pełnej
  • Oprogramowanie jest dostępne w 18 językach
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Jak nowe technologie i AI kształtują przyszłość biznesu Biuro prasowe
2024-09-27 | 10:00

Jak nowe technologie i AI kształtują przyszłość biznesu

W erze dynamicznych zmian technologicznych, sztuczna inteligencja (AI) i nowe technologie zmieniają oblicze finansów. W ubiegłym tygodniu, podczas wydarzenia "Future of Finance
IT i technologie 2024 rokiem integracji sztucznej inteligencji według raportu UiPath
2024-09-26 | 16:00

2024 rokiem integracji sztucznej inteligencji według raportu UiPath

Coroczne badanie UiPath wykazało, że specjaliści ds. automatyzacji aktywnie integrują sztuczną inteligencję w swojej pracy, ponieważ branża automatyzacji oprogramowania nadal się
IT i technologie Nowe badania Salesforce: jest 5 typów osobowości z różnym podejściem do AI
2024-09-26 | 10:42

Nowe badania Salesforce: jest 5 typów osobowości z różnym podejściem do AI

Nowe badanie Slack Workforce Lab sprawdziło, co motywuje pracowników do korzystania ze sztucznej inteligencji i co sądzą oni o używaniu jej w pracy. Dzięki pogłębionym wywiadom i

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Do 2050 roku lotnictwo ma być zeroemisyjne. Do osiągnięcia tego celu konieczna jest wymiana floty i przejście na ekologiczne paliwa

Lotnictwo odpowiada za ok. 4 proc. całkowitej emisji gazów cieplarnianych w UE. Międzynarodowa Organizacja Lotnictwa Cywilnego (ICAO) prognozowała, że wraz z dynamicznym wzrostem ruchu lotniczego do 2050 roku emisje z lotnictwa mogą się potroić w porównaniu z 2015 rokiem. Dlatego dwa lata temu wszystkie państwa członkowskie tej organizacji przyjęły zobowiązanie, by w ciągu kolejnych 25 lat dążyć do zeroemisyjności. Eksperci oceniają, że do tego konieczne są co najmniej dwa warunki – przejście na ekologiczne paliwa lotnicze i modernizacja floty.

Prawo

Rośnie liczba wynalazków wykorzystujących sztuczną inteligencję. Za rozwojem technologii nie nadążają przepisy

W ciągu ostatnich 10 lat liczba patentów związanych z generatywną sztuczną inteligencją wzrosła z 733 w 2014 roku do ponad 14 tys. w 2023 roku – wynika z raportu Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO). Łącznie w ciągu dekady przyznano niemal 54,5 tys. patentów dla tego typu wynalazków. Nie wszystkie kwestie związane z prawem własności intelektualnej, prawem autorskim, wykorzystaniem gen AI są uregulowane. – Potrzeba jeszcze trochę czasu, żeby znalazły się odpowiednie rozwiązania prawne, które pozwolą na ochronę rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję – ocenia Dorota Rzążewska, prezeska Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.

DlaWas.info

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.