Komunikaty PR

CNC GUIDE i ROBOGUIDE z wydłużonym okresem próbnym do 30 września 2020r.

2020-05-25  |  10:00
Biuro prasowe

Priorytetem firmy FANUC jest klient i jego potrzeby. W trudnych czasach pandemii, kiedy rynek poszukuje efektywnych narzędzi online, producent oddaje w ręce użytkowników wydłużoną czasowo i całkowicie bezpłatną wersję oprogramowania symulacyjnego CNC GUIDE i ROBOGUIDE. Wierząc, że jest to dobry czas,  by zadbać o rozwój linii produkcyjnych, FANUC ułatwia kompleksowe projektowanie funkcjonalnych systemów produkcyjnych opartych o roboty i maszyny CNC.

Wsparcie klientów w okresie pandemii COVID-19

Wszyscy użytkownicy, którzy zarejestrują się w systemie MyFANUC i pobiorą próbną wersję CNC GUIDE lub ROBOGUIDE będą mogli bezpłatnie korzystać z możliwości tych programów do końca września 2020 roku. Po zakończeniu okresu próbnego można skorzystać z rabatu 25% przy zakupie regularnej licencji programu CNC GUIDE.

CNC GUIDE - Efektywny wzrost wydajności dzięki symulacji komputerowej

CNC GUIDE symuluje środowisko operatora CNC do programowania i obsługi maszyn. Z uwagi na to, że pakiet zawiera również FANUC MANUAL GUIDE i (narzędzie do warsztatowego programowania dialogowego) użytkownicy mogą za jego pomocą projektować rozwiązania na potrzeby zróżnicowanych procesów obróbki skrawaniem – od najprostszych aż po zaawansowane.

To bardzo przydatne narzędzia programistyczne FANUC z powodzeniem wykorzystywane przez konstruktorów maszyn i producentów OEM w środowisku symulacyjnym. Użytkownicy mogą w jego ramach korzystać ze wspomaganego i interaktywnego programowania cykli obróbki (w tym toczenia, frezowania, wiercenia i cykli pomiarowych), łatwego programowania wytwarzania części i funkcji symulacji.

Oprogramowanie CNC GUIDE jest doskonale przygotowane do współpracy z komputerami PC. Symulacja dokładnie emuluje CNC, co oznacza, że programy mogą być pisane, testowane i optymalizowane bezpośrednio na komputerze, bez konieczności instalowania dodatkowego sprzętu.

CNC GUIDE to doskonałe narzędzie edukacyjne. Zarówno dla studentów, pracowników firm, jak i dla wszystkich osób zainteresowanych podnoszeniem swoich kompetencji w zakresie tworzenia funkcjonalnych systemów produkcyjnych.

ROBOGUIDE – Inteligentna symulacja ruchu robota 3D

FANUC ROBOGUIDE to oprogramowanie symulacyjne, które umożliwia tworzenie aplikacji zrobotyzowanych w trybie offline. Narzędzie symuluje zarówno ruch robota, jak i polecenia aplikacji, co oznacza, że zapewnia użytkownikowi możliwość swobodnego projektowania, testowania i modyfikowania stanowisk zrobotyzowanych w środowisku wirtualnym. Aby zaoszczędzić czas projektowania 3D, modele części można importować z komputera jako dane CAD. Rozbudowana biblioteka oprogramowania do symulacji robotów poszerza możliwości w zakresie doboru i modyfikowania typowych elementów stanowiska takich jak stoły, przenośniki oraz narzędzi i osprzętu robota, ściśle do potrzeb projektowanych aplikacji.

Intuicyjny i niezwykle łatwy w obsłudze ROBOGUIDE wymaga bardzo niewielkiego szkolenia. Jest również dostępny z dedykowanymi narzędziami dopasowanymi do indywidualnych potrzeb zróżnicowanych procesów produkcyjnych takich jak spawanie, lakierowanie, obróbka materiałowa i wielu innych.

Oferta specjalna dla klientów FANUC

Oferta jest kierowana do użytkowników zarejestrowanych w portalu MyFANUC. W celu pobrania oprogramowania należy zalogować się w portalu i złożyć wniosek.

Jesteś użytkownikiem MyFANUC? Zaloguj się i złóż wniosek.

Klienci, którzy są zainteresowani ofertą, a jeszcze nie są aktywnymi użytkownikami portalu MyFANUC powinni jak najszybciej się w nim zarejestrować, by pobrać oprogramowanie.

Jeśli nie posiadasz konta na MyFANUC, zarejestruj się, by pobrać oprogramowanie.

  • Wersja próbna oprogramowania jest dostępna bezpłatnie w okresie od maja do 30 września 2020 r. (przy rejestracji do 30 sierpnia 2020r.)
  • Wersja testowa oprogramowania nie różni się od wersji pełnej
  • Oprogramowanie jest dostępne w 18 językach
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne? Biuro prasowe
2025-01-02 | 09:50

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

Jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia przy tworzeniu strony internetowej? Odpowiedzią na to pytanie może być prototyping – przygotowanie wstępnej wersji pozwoli zidentyfikować
IT i technologie Newline VEGA Pro – już w Polsce!
2024-12-31 | 15:00

Newline VEGA Pro – już w Polsce!

VEGA Pro to wysokoefektywny monitor interaktywny przygotowany na każde korporacyjne wyzwanie – luksusowy i elegancki. Urządzenie jest już dostępne w warszawskim showroomie Newline
IT i technologie Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
2024-12-31 | 12:20

Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB

Do oferty firmy Zalman trafiła właśnie nowa obudowa T4 Plus. To model dla oszczędnych konsumentów, którzy jednak cenią sobie porządne wykonanie oraz elegancki design. W

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Dobre prognozy dla rynku kredytów mieszkaniowych. Mimo braku rządowego programu wsparcia

Rok 2025 powinien być dobrym okresem na rynku kredytów mieszkaniowych. – Zainteresowanie nadal będzie rosło i paradoksalnie przyczyni się do tego niedawna zapowiedź ministra rozwoju i technologii, że nie będzie Kredytu 0 proc. – ocenia dr Jacek Furga, prezes Centrum Procesów Bankowych i Informacji. Jak wskazuje, pomimo braku kolejnego programu wsparcia dla kredytów mieszkaniowych 2024 rok również zakończył się dobrym wynikiem, a jakość obsługi złotowych kredytów mieszkaniowych pozostaje na bardzo wysokim poziomie.

Prawo

W Polsce brakuje ośrodków interwencji kryzysowej. Rzecznik Praw Obywatelskich apeluje o zmiany w prawie i zwiększenie finansowania

W 2023 roku w Polsce funkcjonowało 170 ośrodków interwencji kryzysowej, ale w wielu powiatach tego typu wsparcie wciąż nie jest dostępne. NIK już w 2021 roku alarmował, że ponad połowa powiatów nie powołała takich ośrodków. Tylko część istniejących placówek świadczy całodobowo wsparcie dla osób doświadczających kryzysów, a zapotrzebowanie na takie usługi stale rośnie. Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich apeluje o zmiany w prawie dotyczącym interwencji kryzysowej oraz finansowaniu tych usług.

Finanse

Jedna trzecia pacjentów jest niedożywiona przy przyjęciu do szpitala. Od tego w dużej mierze zależą rokowania

Niedożywienie pacjentów w szpitalach jest zjawiskiem powszechnym – w Polsce stan ten dotyczy jednej trzeciej osób już w momencie wizyty w Izbie Przyjęć, a w trakcie hospitalizacji pogłębia się u kolejnych 20–30 proc. O roli leczenia żywieniowego mówi się już coraz więcej, również jako o odrębnej opcji terapeutycznej w niektórych chorobach z autoagresji. W ocenie ekspertów wciąż jednak brakuje wiedzy na ten temat, zwłaszcza u lekarzy innych specjalizacji niż onkologiczne, gastroenterologiczne czy chirurgiczne. Tymczasem dobre odżywienie nie tylko przekłada się na szybsze zdrowienie, ale i realne oszczędności dla systemu.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.