Dostawcy Media Expert z terminalami aplikacyjnymi PolCard ® Go
Klienci Media Expert, którzy zamawiają towary do domu, będą mogli wygodnie i bezpiecznie płacić bezpośrednio przy odbiorze za pośrednictwem jednej z 450 aplikacji PolCard Go. To efekt współpracy Media Expert z PolCard from Fiserv. Agent rozliczeniowy wyposażył dostawców sklepu w rozwiązania, dzięki którym tradycyjny terminal zastąpiony zostanie smartfonem. Klienci zaś będą mogli zbliżeniowo rozliczyć nie tylko zakupy, ale i opłacić dodatkowe usługi w chwili dostawy. Płatność realizowana będzie zbliżeniowo za pośrednictwem karty, telefonu lub zegarka.
- Rozwiązanie PolCard Go zwiększa bezpieczeństwo klientów, ale i ułatwia proces dostawy pracownikom Media Expert. Nasz terminal aplikacyjny został w pełni zintegrowany z aplikacją Media Expert. Dzięki temu skrócony zostanie czas obsługi, ponieważ dostawca ma wszystkie dane dostępne w jednym miejscu, a proces zapłaty jest automatyczny. To niweluje ryzyko ewentualnych pomyłek. Z kolei potwierdzenia transakcji są wysyłane smsem, co jest dużo wygodniejszą opcją niż papierowe wydruki – mówi Krzysztof Polończyk, prezes zarządu Fiserv Polska S.A.
Zbliżeniowe płatności za produkty i usługi
Sklepy Media Expert oferują także dodatkowe usługi dla klientów, takie jak m.in. montaż czy konfiguracja nowego sprzętu, za które również będzie można bezgotówkowo zapłacić poprzez aplikację płatniczą PolCard Go.
- Szukamy innowacyjnych rozwiązań, które zwiększają poziom realizowanych przez nas usług oraz wzmacniają kompleksowe podejście do omnichannel. Dzięki temu sukcesywnie podnosimy komfort klientów, a także skracamy czas dostaw i obsługi zamówień realizowanych zarówno poprzez salony w całej Polsce, jak i sklep internetowy MediaExpert.pl. Omawiane wdrożenie ułatwia dodatkowe zamówienie usługi wniesienia lub dokupienie brakujących akcesoriów do montażu przy odbiorze zakupów, co wielu klientom ułatwi wygodne i szybkie korzystanie z zamówionych produktów – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.
Aplikacja płatnicza PolCard Go jest dobrym rozwiązaniem nie tylko dla dostawców i kurierów, ale i przedsiębiorców, którzy nie chcą nosić ze sobą dodatkowych urządzeń płatniczych. Można ją zainstalować w smartfonie lub tablecie z modułem NFC i systemem Android w wersji 8.1 bądź wyższej. Dzięki niej przyjmowane są płatności zbliżeniowe kartą, telefonem lub zegarkiem. Aplikacja ta świetnie sprawdza się w biznesach mobilnych.

Gdzie przechować rzeczy? Praktyczne rozwiązania na różne życiowe sytuacje

Nowoczesność w sercu Bydgoszczy – nowy oddział DPD Polska rozpoczyna swoją działalność

Prestiżowy program dla kadry kierowniczej w zakresie raportowania zrównoważonego rozwoju oraz zarządzania danymi ESG
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Dzięki e-commerce rośnie eksport polskich małych i średnich przedsiębiorców. Wartość ich sprzedaży na Amazon przekracza rocznie 5 mld zł
Mali i średni przedsiębiorcy coraz lepiej radzą sobie na arenie międzynarodowej, choć na razie tylko niecałe 5 proc. z nich sprzedaje swoje produkty za granicę. Duże możliwości ekspansji zagranicznej dają im e-commerce i współpraca z marketplace’ami. Za pośrednictwem Amazon w 2024 roku polskie MŚP sprzedały produkty za ponad 5,1 mld zł. Model sprzedaży sklepu umożliwia przedsiębiorcom z Polski działanie na skalę, która jeszcze kilka lat temu wydawała się zarezerwowana głównie dla największych marek
Polityka
Większość Polaków sprzeciwia się wprowadzeniu euro. Problemem może być brak dobrej komunikacji

– Polska należy do siedmiu krajów UE, które do tej pory nie wprowadziły jeszcze euro. Choć zobowiązaliśmy się do przyjęcia wspólnej waluty w traktacie akcesyjnym, nigdy nie podjęliśmy konsekwentnych działań w tym kierunku – ocenia europosłanka Nowej Lewicy Joanna Scheuring-Wielgus. W dodatku tylko co czwarty Polak jest zwolennikiem zmiany waluty. Również obecna sytuacja gospodarcza – wysoka inflacja i rosnący deficyt – nie sprzyjają dyskusji o przyjęciu euro.
Handel
Źle wprowadzony system ROP może oznaczać duży wzrost cen dla konsumentów. Podrożeć mogą produkty spożywcze

Ministerstwo Klimatu i Środowiska proponuje powierzenie NFOŚiGW zadań organizacji odpowiedzialności producenta, która w imieniu producentów będzie realizowała obowiązki wynikające z ROP w ramach zamkniętego obiegu finansowego. Przedstawiciele Polskiej Federacji Producentów Żywności i sektora odzysku odpadów ostrzegają, że może utrudnić to Polsce wypełnienie unijnych wymogów w zakresie selektywnej zbiórki odpadów, a co za tym idzie, może się wiązać z karami, a w konsekwencji – ze wzrostem cen.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.