Early Stage ponownie wspiera Fundację Dajemy Dzieciom Siłę
Early Stage, szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, już po raz trzeci organizuje akcję "Move Your Heart", aby wspierać Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. W ramach tej inicjatywy, każdy przebyty kilometr - na nogach lub rowerze - przekształca się w złotówki, które następnie trafią do Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, aby wesprzeć Centra Pomocy Dzieciom. Do akcji mogą włączyć się nauczycielki i nauczyciele z całej Polski. Razem możemy dać dzieciom siłę!
W ramach akcji "Move Your Heart with Early Stage", wszyscy lektorzy i nauczyciele z całej Polski mogą dołączyć do wspierania inicjatywy i poprzez aktywności fizyczne dorzucić coś od siebie. Każdy pokonany kilometr zostanie przeliczony na konkretne wsparcie finansowe dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, która od lat działa na rzecz ochrony dzieci przed przemocą i zapewnia im bezpieczne warunki do rozwoju.
"Jesteśmy niesamowicie dumni, że po raz kolejny możemy realizować tę inicjatywę. Współpraca z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę jest dla nas niezwykle ważna i cieszymy się, że poprzez sport i aktywność fizyczną możemy realnie wspierać placówki Centrów Pomocy Dzieciom, w których dzieci pokrzywdzone przestępstwem, a także ich niekrzywdzący opiekunowie otrzymują kompleksową i interdyscyplinarną pomoc. Zachęcamy nauczycielki i nauczycieli do dołączenia do akcji. Tutaj wszyscy uczestnicy stają się częścią większej misji, której celem nadrzędnym jest wspieranie dzieci i zapewnianie im siły do pokonywania trudności. Wspólne wysiłki i każdy przebyty kilometr to krok w stronę lepszego jutra dla wielu potrzebujących dzieci" - wyjaśnia Tonia Bochińska, współwłaścicielka Early Stage.
Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę to organizacja, która od lat niesie pomoc dzieciom, zapewniając im wsparcie psychologiczne, prawne oraz edukacyjne. Dzięki zaangażowaniu społeczności Early Stage, akcja "Move Your Heart" nie tylko promuje zdrowy styl życia, ale także realnie przyczynia się do tworzenia bezpiecznego i wspierającego środowiska.
“Cieszymy się, że środki zebrane dzięki akcji "Move Your Heart with Early Stage" wspomogą nasze Centra Pomocy Dzieciom. Realizowana przez nas idea kompleksowej pomocy w jednym miejscu jest niezwykle istotna. W polskich realiach dzieckiem pokrzywdzonym przemocą zajmuje się wiele instytucji i służb – sądy, prokuratura, policja, OPS-y, placówki ochrony zdrowia itp. Często działają one niezależnie od siebie, co naraża dziecko na wielokrotne powtarzanie swoich zeznań, ogromny stres, a także wtórną traumatyzację. Aby tego uniknąć i zapewnić dzieciom jak najskuteczniejsze wsparcie, w naszych Centrach sprawą każdego dziecka oraz jego najbliższych zajmuje się jeden zespół specjalistów reprezentujących różne dziedziny. Dziękujemy Early Stage, że razem z nami dają dzieciom siłę” - powiedziała Wiktoria Kinik, rzeczniczka Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.
Dołączenie do akcji jest bardzo proste, wystarczy pobrać odpowiednią aplikację, utworzyć darmowe konto, dołączyć do klubu “Move Your Heart with Early Stage” i działać. Każdy kilometr na nogach to 1 zł, a na kółkach 0,5 zł. Razem możemy więcej!

Czym stresują się Polacy? Finanse i obowiązki domowe w czołówce. Wyniki badań

878 miliardów dolarów: tyle wynosi wkład przemysłu piwowarskiego do globalnego PKB

Światło dzienne – naturalny energetyk, który zmieni Twoje życie
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zielona transformacja wiąże się z dodatkowymi kosztami. Mimo to firmy traktują ją jako szansę dla siebie i Europy
Bez zaangażowania największych firm, które ograniczają własny ślad węglowy, będzie trudno o transformację energetyczną. Jak wynika z danych Europejskiego Banku Inwestycyjnego, w ubiegłym roku 61 proc. przedsiębiorstw z UE zainwestowało w walkę ze zmianą klimatu. Choć z tymi inwestycjami wiążą się zwykle ogromne koszty, część firm traktuje je jako szansę na podniesienie swojej konkurencyjności. Wśród znaczących korzyści podnoszą też kwestię zmniejszania zależności od dostaw surowców energetycznych z innych krajów.
Prawo
Rolnicy z Wielkopolski i Opolszczyzny protestują przeciwko likwidacji ich miejsc pracy. Minister rolnictwa deklaruje szukanie rozwiązań

W czwartek 24 kwietnia pracownicy towarowych gospodarstw rolnych z województw wielkopolskiego i opolskiego protestowali przed Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie. To już kolejny – po poznańskim – protest, który ma zwrócić uwagę na opieszałość urzędników w związku z zagospodarowaniem zwracanych do Zasobu Skarbu Państwa dzierżawionych gruntów, na których dziś prowadzona jest działalność rolnicza. Minister Czesław Siekierski przyjął delegację pracowników, która przekazała petycję z postulatami wymagającymi pilnych działań urzędniczych.
Prawo
W połowie maja pierwszym pakietem deregulacyjnym zajmie się Senat. Trwają prace nad drugim pakietem

Zgodnie z zaplanowanym porządkiem obrad na posiedzeniu 14–15 maja Senat zajmie się pierwszym pakietem deregulacyjnym, przygotowanym przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Przyjęty w ubiegłym tygodniu przez Sejm dokument zawiera około 40 rozwiązań, które mają ułatwić prowadzenie biznesu. W ciągu kilku miesięcy efekty mają być odczuwalne dla przedsiębiorców. Jednocześnie trwają już prace nad kolejnymi propozycjami deregulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.