Komunikaty PR

Early Stage ponownie wspiera Fundację Dajemy Dzieciom Siłę 


2024-06-20  |  12:00
Do pobrania inf.pras. ( 0.57 MB )

Early Stage, szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, już po raz trzeci  organizuje akcję "Move Your Heart", aby wspierać Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. W ramach tej inicjatywy, każdy przebyty kilometr - na nogach lub rowerze - przekształca się w złotówki, które następnie trafią do Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, aby wesprzeć Centra Pomocy Dzieciom. Do akcji mogą włączyć się nauczycielki i nauczyciele z całej Polski. Razem możemy dać dzieciom siłę!

W ramach akcji "Move Your Heart with Early Stage", wszyscy lektorzy i nauczyciele z całej Polski mogą dołączyć do wspierania inicjatywy i poprzez aktywności fizyczne dorzucić coś od siebie. Każdy pokonany kilometr zostanie przeliczony na konkretne wsparcie finansowe dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, która od lat działa na rzecz ochrony dzieci przed przemocą i zapewnia im bezpieczne warunki do rozwoju.

"Jesteśmy niesamowicie dumni, że po raz kolejny możemy realizować tę inicjatywę. Współpraca z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę jest dla nas niezwykle ważna i cieszymy się, że poprzez sport i aktywność fizyczną możemy realnie wspierać placówki Centrów Pomocy Dzieciom, w których dzieci pokrzywdzone przestępstwem, a także ich niekrzywdzący opiekunowie otrzymują kompleksową i interdyscyplinarną pomoc. Zachęcamy nauczycielki i nauczycieli do dołączenia do akcji. Tutaj wszyscy uczestnicy stają się częścią większej misji, której celem nadrzędnym jest wspieranie dzieci i zapewnianie im siły do pokonywania trudności. Wspólne wysiłki i każdy przebyty kilometr to krok w stronę lepszego jutra dla wielu potrzebujących dzieci" - wyjaśnia Tonia Bochińska,  współwłaścicielka Early Stage.

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę to organizacja, która od lat niesie pomoc dzieciom, zapewniając im wsparcie psychologiczne, prawne oraz edukacyjne. Dzięki zaangażowaniu społeczności Early Stage, akcja "Move Your Heart" nie tylko promuje zdrowy styl życia, ale także realnie przyczynia się do tworzenia bezpiecznego i wspierającego środowiska. 

Cieszymy się, że środki zebrane dzięki akcji "Move Your Heart with Early Stage" wspomogą nasze Centra Pomocy Dzieciom. Realizowana przez nas idea kompleksowej pomocy w jednym miejscu jest niezwykle istotna. W polskich realiach dzieckiem pokrzywdzonym przemocą zajmuje się wiele instytucji i służb – sądy, prokuratura, policja, OPS-y, placówki ochrony zdrowia itp. Często działają one niezależnie od siebie, co naraża dziecko na wielokrotne powtarzanie swoich zeznań, ogromny stres, a także wtórną traumatyzację. Aby tego uniknąć i zapewnić dzieciom jak najskuteczniejsze wsparcie, w naszych Centrach sprawą każdego dziecka oraz jego najbliższych zajmuje się jeden zespół specjalistów reprezentujących różne dziedziny. Dziękujemy Early Stage, że razem z nami dają dzieciom siłę” - powiedziała Wiktoria Kinik, rzeczniczka Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. 

Dołączenie do akcji jest bardzo proste, wystarczy pobrać odpowiednią aplikację, utworzyć darmowe konto, dołączyć do klubu “Move Your Heart with Early Stage” i działać. Każdy kilometr na nogach to 1 zł, a na kółkach 0,5 zł. Razem możemy więcej!

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Problemy społeczne Kampania „Gdzie jesteś?” - powołanie Parlamentarnego Zespołu ds. zaginięć Biuro prasowe
2024-07-04 | 01:00

Kampania „Gdzie jesteś?” - powołanie Parlamentarnego Zespołu ds. zaginięć

Nie minął miesiąc od startu kampanii „Gdzie jesteś?”, a jej pomysłodawcy, Agnieszka i Daniel Dymińscy skutecznie realizują założone cele. Kolejnym zrealizowanym krokiem w
Problemy społeczne Unia Europejska zaczyna widzieć potrzeby seniorów, Polska jeszcze nie
2024-06-15 | 06:00

Unia Europejska zaczyna widzieć potrzeby seniorów, Polska jeszcze nie

W ostatnich latach demografia Europy uległa istotnej zmianie, a starzejące się społeczeństwo stawia przed Unią Europejską nowe wyzwania. Według najnowszych danych unijnych liczba
Problemy społeczne Jak firmy dbają o zdrowie pracowników? Firma WIŚNIOWSKI podpowiada
2024-06-06 | 11:59

Jak firmy dbają o zdrowie pracowników? Firma WIŚNIOWSKI podpowiada

Mówi się, że maj to „miesiąc zdrowia”. To właśnie wtedy świętujemy najważniejsze dni związane z profilaktyką chorób. Wiele firm wzmacnia swoją aktywność w

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Samorządowe budżety będą niezależne od rządowych zmian w podatkach. Nowe przepisy mają zacząć obowiązywać od 2025 roku

Obniżenie podatków, zwłaszcza PIT-u, zubożyło w ostatnich latach budżety polskich samorządów, szczególnie dużych miast. Nowy rząd po konsultacjach z jednostkami samorządu terytorialnego przedstawił w połowie lipca projekt nowej ustawy, zgodnie z którą dochody miast, gmin, powiatów i województw miałyby się opierać na udziale w dochodzie osób mieszkających i pracujących na danym obszarze, a nie w samych podatkach od osób fizycznych i prawnych. W ten sposób zmiany w opodatkowaniu nie będą się przekładać na wysokość wpływów do lokalnych budżetów i ułatwią planowanie inwestycji.

Finanse

Investors TFI: Hossa na giełdach nie skończy się przed 2026 rokiem. Wszystko będzie zależeć od trendu na Wall Street

Polska gospodarka w tym roku urośnie o 3–4 proc. po minimalnym wzroście w 2023 roku. To powinno się przełożyć na dobre wyniki polskich spółek, czyli również ich pozytywne notowania na giełdzie. Trend może zmienić jedynie wolta na Wall Street. Na nią jednak na razie się nie zanosi. Jednak za mniej więcej półtora roku amerykańscy przedsiębiorcy zaczną odczuwać skutki wysokich stóp procentowych, nawet jeśli Fed do tego czasu zdecyduje się na ich obniżki. Wtedy nastroje inwestorów mogą się odwrócić.

Konsument

Nie tylko Zielony, ale też Niebieski Ład. UE intensyfikuje wysiłki na rzecz ochrony zasobów wodnych

Europejski Komitet Regionów wezwał niedawno tworzącą się nową Komisję Europejską do prac nad Europejska Strategią Wodną i powołania komisarza odpowiedzialnego za zasoby wodne w UE. Impulsem do planowania zmian w tym obszarze ma być Blue Deal, czyli Niebieski Ład – inicjatywa stworzona w ubiegłym roku na wzór Zielonego Ładu. Przyspieszenie działań na rzecz ochrony zasobów wodnych to zdaniem ekspertów konieczność w obliczu coraz częstszych i poważniejszych susz, powodzi i problemów z dostępem do wody pitnej. Niebieski Ład ma być istotnym elementem dostosowywania się do zmian klimatu.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.