Cykl szkoleniowy CAD Projekt DESIGN z Grupą Tubądzin
Projektowanie to proces wymagający szerokiej wiedzy i profesjonalnego podejścia. Dlatego w realizacji najbardziej wyszukanych wizji pomagają dziś zaawansowane programy, takie jak CAD decor PRO. Autorzy aplikacji wraz z Grupą Tubądzin przeprowadzili cykl szkoleń w największych miastach w Polsce.
Od wielu lat CAD Projekt jest partnerem Grupy Tubądzin we współpracy z projektantami. Firma jest również partnerem i sponsorem konkursu Tubądzin Design Awards. W tym roku wspólnie zrealizowali dla projektantów cykl szkoleń zatytułowany Cad Projekt Design - Dobrze zaprojektowany dzień w Twoim mieście.
Kursy dla projektantów odbyły się w sześciu miastach w całym kraju: w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i w Łodzi. Założeniem projektu były spotkania w wyjątkowych aranżacjach stanowiących inspirację dla nowych architektonicznych wizji, takich jak Elektrownia Powiśle, Concordia Design czy Vienna House Adel’s.
Uczestnicy szkoleń CAD Projekt DESIGN mieli okazję na poszerzenie umiejętności i wiedzy z zakresu projektowania. Trenerzy Anna Sosnowska i Marcin Łukaszczyk opowiadali m.in. o sposobach na szybkie projektowanie, pomysłach na dekorowanie wybranych pomieszczeń czy profesjonalny rendering. W programie znalazły się również prezentacje przygotowane przez Grupę Tubądzin. Nową ofertę, możliwości projektowe oraz zastosowanie produktów marki przedstawiali: Ewa Kryszkiewicz (manager działu rozwoju i współpracy z architektami), Tomasz Smus (architekt Grupy Tubądzin) i Krzysztof Kulig (product manager w Grupie Tubądzin).
- Nie tylko dla uczestników, ale również dla nas jako prowadzących, cykl Dobrze zaprojektowany dzień w Twoim mieście był wspaniałym czasem spotkań ze środowiskiem projektowym z całego kraju. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać architektów i pracować z utalentowanymi projektantami – mówi Ewa Kryszkiewicz, manager działu rozwoju i współpracy z architektami Grupy Tubądzin. - CAD Projekt jest naszym partnerem biznesowym, z którym realizacje na płaszczyźnie produktowej i kreatywnej dają widoczny odzew na rynku projektantów. Przed nami kolejny rok, kolejne projekty i merytoryczne spotkania. . Przygotowujemy potężną dawkę wiedzy projektowej i biznesowej oraz doświadczeń mających wpływ na wzmocnienie efektywności pracy projektanta i architekta.
Cykl CAD Projekt DESIGN Dobrze zaprojektowany dzień w Twoim mieście przyciągnął 350 uczestników. 50 godzin aktywnych warsztatów pozwoliło architektom poszerzyć swoje portfolio o kolejne inspirujące spotkanie z ekspertami z branży. Organizatorzy już planują kolejne wydarzenia w przyszłym roku.
Wyróżnienie w międzynarodowym rankingu Eduniversal dla Wydziału Zarządzania UW
Uczelnia Łazarskiego ogłasza zmiany w Zarządzie
Dyrektorzy polskich szkół na Litwie odwiedzili białostockie liceum
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm
Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.
Farmacja
Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów
Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.
Ochrona środowiska
Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania
Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.