Komunikaty PR

Ostatnie wolne miejsca na studiach I stopnia w Collegium Civitas

2022-08-24  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Anna Radecka
Collegium Civitas

plac Defilad 1, XII piętro
00-901 Warszawa
anna.radecka|civitas.edu.pl| |anna.radecka|civitas.edu.pl
+48 501 541 798
www.civitas.edu.pl
Do pobrania Ist.2022 ( 0.09 MB )

Nie wybrałaś / wybrałeś jeszcze uczelni, a myślisz o studiach w Warszawie? Sprawdź, na jakich specjalnościach w Collegium Civitas są jeszcze wolne miejsca!

To już ostatni dzwonek, aby wziąć udział w rekrutacji na studia w Collegium Civitas. Są jeszcze wolne miejsca na kilku specjalnościach na studiach pierwszego stopnia, takich jak: Studia azjatyckie i orientalne, Biznes i marketing międzynarodowy czy Kryminologia. To programy, które zapewniają praktyczne umiejętności i kompetencje odpowiadające bieżącym potrzebom rynku pracy.

Kandydatki i Kandydaci, którzy wybiorą specjalność Studia azjatyckie i orientalne, będą mogli w przyszłości realizować się zawodowo w firmach ukierunkowanych na współpracę z Bliskim i Dalekim Wschodem. Wspólnie z wykładowcami - ekspertami - prowadzącymi działania biznesowe z krajami Azji, odwiedzą placówki dyplomatyczne państw azjatyckich oraz miejsca związane z kulturami azjatyckimi w Warszawie. Co ważne, część studiów będą mieli szansę zrealizować za granicą, studiując na uczelniach partnerskich – np. w Turcji, Libanie czy Tajwanie. Praktyki mogą odbyć w Fundacji El-Karama, której działania koncentrują się w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej (MENA).

Na studiach Biznes i marketing międzynarodowy nacisk położony jest przede wszystkim na najważniejsze zagadnienia marketingu, trendy rynkowe i innowacyjne narzędzia wykorzystywane w biznesie na całym świecie. Studentki i Studenci uczą się metody Blue Ocean Strategy, która w znacznym stopniu może podnieść jakość i bezkonkurencyjność prowadzonego biznesu. Na zajęciach analizują i oceniają międzynarodową sytuację gospodarczą, określają jej wpływ na przedsiębiorstwa i projekty. Poza typowo marketingowymi tematami, podejmowanymi przez wykładowców z międzynarodowym doświadczeniem, takimi jak kreowanie marki czy optymalizacja kampanii marketingowych, podejmowane są także kwestie prawa międzynarodowego i ich wpływu na prowadzenie biznesu w strukturze globalnej.

Studia o specjalności Kryminologia zapewniają zdobycie wiedzy z zakresu analizowania śladów, poszlak i motywów zachowań o charakterze przestępczym. Studentki i Studenci uczą się rozwiązywania praktycznych problemów z zakresu kryminologii z wykorzystaniem mechanizmów socjologicznych, poznają metodologie badań kryminologicznych i nowoczesne technologie IT w zakresie cyberprzestępczości. Poza umiejętnością prognozowania ryzyk i zagrożeń prowadzone są także zajęcia z komunikacji, mediacji, negocjacji czy sztuki perswazji, wykorzystywanych w pracy zarówno w organach ścigania (np. Policja) czy wymiaru sprawiedliwości, służbach publicznych, ale także w centrach mediacji i agencjach badania rynku.

Te i pozostałe programy na studiach pierwszego stopnia przygotowywane są wspólnie z pracodawcami, zatem uwzględniają bieżące trendy technologiczne i rozwojowe. Pełna oferta edukacyjna specjalności na studiach I stopnia w języku polskim, dostępna jest na stronie:  https://civitas.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/kierunki-i-specjalnosci-i-stopnia-stacjonarne-po-polsku.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy warto studiować w Collegium Civitas, przedstawiamy Ci trzy mocne argumenty:

  1. Twoją wiedzę i rozwój zadbają doświadczeni praktycy – ludzie świata biznesu, dziennikarze, blogerzy, politycy czy dyplomaci.
  2. Wzmocnisz swoje kompetencje podczas licznych zajęć praktycznych i warsztatów.
  3. Budujesz swoje CV – realizując liczne projekty, odbywając staże, nawiązując kontakty z osobami z tego samego grona zainteresowań.

Nie zwlekaj! Sprawdź: www.civitas.edu.pl

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Collegium Civitas
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Edukacja Innowacyjna przestrzeń edukacyjna – STEM Kindloteka – debiutuje w gliwickim Biblioforum Biuro prasowe
2025-06-12 | 06:00

Innowacyjna przestrzeń edukacyjna – STEM Kindloteka – debiutuje w gliwickim Biblioforum

Gliwice dołączyły do ogólnopolskiej sieci Amazon STEM Kindlotek – przestrzeni edukacyjnych wspierających rozwój dzieci i młodzieży w obszarach nauk ścisłych
Edukacja Lekcja: AI. Szkolenia o sztucznej inteligencji dla nauczycieli
2025-06-12 | 03:00

Lekcja: AI. Szkolenia o sztucznej inteligencji dla nauczycieli

Sztuczna inteligencja stała się elementem codziennego życia i nie omija edukacji. Dlatego ważny jest rozwój wiedzy i kompetencji nauczycieli i nauczycielek w tym
Edukacja Kwalifikacja Profesjonalna CGMA zostaje zaktualizowana w odpowiedzi na rosnące wymagania nowoczesnych finansów
2025-05-21 | 09:00

Kwalifikacja Profesjonalna CGMA zostaje zaktualizowana w odpowiedzi na rosnące wymagania nowoczesnych finansów

The Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) zaprezentował zaktualizowany sylabus Kwalifikacji Profesjonalnej CGMA (ang. CGMA Professional Qualification syllabus), który

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Handel

Handel

Nie tylko konsumenci starają się kupować bardziej odpowiedzialne. Część firm już stawia na to mocny nacisk

Kwestie równoważonych zakupów stają się elementem strategii ESG. Dostawy energii, zamówienia surowców i materiałów do produkcji czy elementów wyposażenia biur – na każdym etapie swoich zakupów firmy mogą dziś decydować między opcjami bardziej i mniej zrównoważonymi. Dotyczy to także zamówień rzeczy codziennego użytku dla pracowników czy środków czystości – wskazują eksperci Lyreco, e-sklepu, który prowadzi sprzedaż produktów do biur, pokazując ich wpływ na środowisko czy efektywność pracy.

Prawo

Unia Europejska wzmacnia ochronę najmłodszych. Parlament Europejski chce, by test praw dziecka był nowym standardem w legislacji

Parlament Europejski chciałby tzw. testu praw dziecka dla każdego aktu prawnego wychodzącego z Komisji Europejskiej. – Każda nowa legislacja Unii Europejskiej powinna być sprawdzana pod kątem wpływu na prawa dziecka – zapowiada Ewa Kopacz, wiceprzewodnicząca PE. Jak podkreśla, głos dzieci jest coraz lepiej słyszalny w UE i jej różnych politykach. Same dzieci wskazują na ważne dla siebie kwestie, którymi UE powinna się zajmować. Wśród nich są wyzwania w obszarze cyfrowym i edukacyjnym.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.