Komunikaty PR

Ostatnie wolne miejsca na studiach I stopnia w Collegium Civitas

2022-08-24  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Anna Radecka
Collegium Civitas

plac Defilad 1, XII piętro
00-901 Warszawa
anna.radecka|civitas.edu.pl| |anna.radecka|civitas.edu.pl
+48 501 541 798
www.civitas.edu.pl
Do pobrania Ist.2022 ( 0.09 MB )

Nie wybrałaś / wybrałeś jeszcze uczelni, a myślisz o studiach w Warszawie? Sprawdź, na jakich specjalnościach w Collegium Civitas są jeszcze wolne miejsca!

To już ostatni dzwonek, aby wziąć udział w rekrutacji na studia w Collegium Civitas. Są jeszcze wolne miejsca na kilku specjalnościach na studiach pierwszego stopnia, takich jak: Studia azjatyckie i orientalne, Biznes i marketing międzynarodowy czy Kryminologia. To programy, które zapewniają praktyczne umiejętności i kompetencje odpowiadające bieżącym potrzebom rynku pracy.

Kandydatki i Kandydaci, którzy wybiorą specjalność Studia azjatyckie i orientalne, będą mogli w przyszłości realizować się zawodowo w firmach ukierunkowanych na współpracę z Bliskim i Dalekim Wschodem. Wspólnie z wykładowcami - ekspertami - prowadzącymi działania biznesowe z krajami Azji, odwiedzą placówki dyplomatyczne państw azjatyckich oraz miejsca związane z kulturami azjatyckimi w Warszawie. Co ważne, część studiów będą mieli szansę zrealizować za granicą, studiując na uczelniach partnerskich – np. w Turcji, Libanie czy Tajwanie. Praktyki mogą odbyć w Fundacji El-Karama, której działania koncentrują się w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej (MENA).

Na studiach Biznes i marketing międzynarodowy nacisk położony jest przede wszystkim na najważniejsze zagadnienia marketingu, trendy rynkowe i innowacyjne narzędzia wykorzystywane w biznesie na całym świecie. Studentki i Studenci uczą się metody Blue Ocean Strategy, która w znacznym stopniu może podnieść jakość i bezkonkurencyjność prowadzonego biznesu. Na zajęciach analizują i oceniają międzynarodową sytuację gospodarczą, określają jej wpływ na przedsiębiorstwa i projekty. Poza typowo marketingowymi tematami, podejmowanymi przez wykładowców z międzynarodowym doświadczeniem, takimi jak kreowanie marki czy optymalizacja kampanii marketingowych, podejmowane są także kwestie prawa międzynarodowego i ich wpływu na prowadzenie biznesu w strukturze globalnej.

Studia o specjalności Kryminologia zapewniają zdobycie wiedzy z zakresu analizowania śladów, poszlak i motywów zachowań o charakterze przestępczym. Studentki i Studenci uczą się rozwiązywania praktycznych problemów z zakresu kryminologii z wykorzystaniem mechanizmów socjologicznych, poznają metodologie badań kryminologicznych i nowoczesne technologie IT w zakresie cyberprzestępczości. Poza umiejętnością prognozowania ryzyk i zagrożeń prowadzone są także zajęcia z komunikacji, mediacji, negocjacji czy sztuki perswazji, wykorzystywanych w pracy zarówno w organach ścigania (np. Policja) czy wymiaru sprawiedliwości, służbach publicznych, ale także w centrach mediacji i agencjach badania rynku.

Te i pozostałe programy na studiach pierwszego stopnia przygotowywane są wspólnie z pracodawcami, zatem uwzględniają bieżące trendy technologiczne i rozwojowe. Pełna oferta edukacyjna specjalności na studiach I stopnia w języku polskim, dostępna jest na stronie:  https://civitas.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/kierunki-i-specjalnosci-i-stopnia-stacjonarne-po-polsku.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy warto studiować w Collegium Civitas, przedstawiamy Ci trzy mocne argumenty:

  1. Twoją wiedzę i rozwój zadbają doświadczeni praktycy – ludzie świata biznesu, dziennikarze, blogerzy, politycy czy dyplomaci.
  2. Wzmocnisz swoje kompetencje podczas licznych zajęć praktycznych i warsztatów.
  3. Budujesz swoje CV – realizując liczne projekty, odbywając staże, nawiązując kontakty z osobami z tego samego grona zainteresowań.

Nie zwlekaj! Sprawdź: www.civitas.edu.pl

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Collegium Civitas
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Edukacja Fundusz Amazon: Milion złotych na wsparcie edukacji Polaków Biuro prasowe
2025-04-14 | 06:00

Fundusz Amazon: Milion złotych na wsparcie edukacji Polaków

Według danych World Economic Forum [1] do 2030 roku aż 39 proc. obecnych kompetencji zawodowych będzie wymagało aktualizacji lub stanie się zbędne. Przyszłość rynku pracy
Edukacja Nie zgadzasz się z wynikiem maturalnym z biologii lub chemii? Dawid Uczy pomoże Ci się odwołać!
2025-01-03 | 08:00

Nie zgadzasz się z wynikiem maturalnym z biologii lub chemii? Dawid Uczy pomoże Ci się odwołać!

Dawid Uczy to platforma nauczyciela biologii i chemii, który postanowił poszerzyć ofertę świadczonych usług. Od teraz pomaga także w przygotowaniu odwołania od
Edukacja Newline Lyra Pro w Szkole Podstawowej nr 5 w Białymstoku
2024-12-31 | 15:30

Newline Lyra Pro w Szkole Podstawowej nr 5 w Białymstoku

Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku jest placówką z tradycjami. Istnieje od ponad 100 lat i dba o to, żeby narzędzia i środki dydaktyczne, które

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Szkolenie Online IMM

Prawo

Problemy społeczne

Duża zmiana w organizacji pracy w firmach. Elastyczność wśród najważniejszych oczekiwań pracowników

Dotychczasowe modele organizacji pracy w firmach nie zawsze odpowiadają na wyzwania przyszłości. Ostatnie lata zmieniły zasady gry na rynku pracy i teraz elastyczność liczy się na nim bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Elastyczny model pracy staje się jednym z bardziej oczekiwanych benefitów, a dla firm jest to sposób na przyciągnięcie talentów. Kolejnym jest wykorzystanie innowacyjnych narzędzi technologicznych. To jednak wymaga zarówno od pracowników, jak i od pracodawców zaangażowania w ciągłe podnoszenie kompetencji.

Motoryzacja

Pożary pojazdów elektrycznych są rzadsze niż spalinowych. W powszechnym przekonaniu jest odwrotnie, bo brakuje edukacji

Trzydzieści pożarów aut elektrycznych i niemal 9,5 tys. pożarów aut spalinowych – to statystyki za ubiegły rok. Jak podkreślają eksperci, statystycznie pojazdy elektryczne płoną rzadziej niż spalinowe. W przeliczeniu na tysiąc zarejestrowanych pojazdów wskaźnik pożarów w przypadku elektryków wynosi 0,372, a w przypadku aut spalinowych 0,424. Specjaliści są zgodni co do tego, że w powszechnym obiegu brakuje rzetelnej wiedzy na temat samochodów elektrycznych i ich bezpieczeństwa pożarowego.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.