Komunikaty PR

Rekrutacja na studia II stopnia – ostatnia prosta

2022-08-30  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt
Anna Radecka
Collegium Civitas

plac Defilad 1, XII piętro
00-901 Warszawa
anna.radecka|civitas.edu.pl| |anna.radecka|civitas.edu.pl
+48 501 541 798
www.civitas.edu.pl

Zwiększ swoje szanse na rynku pracy - uzupełnij kwalifikacje lub wybierz nową ścieżkę zawodową. Sprawdź, jakie specjalności na studiach II stopnia są jeszcze dostępne w Collegium Civitas.

Studia II stopnia w Collegium Civitas trwają dwa lata (cztery semestry) i kończą się obroną pracy magisterskiej oraz uzyskaniem dyplomu magistra. Naukę można rozpocząć po każdych studiach licencjackich, inżynierskich lub magisterskich, bez konieczności uzupełniania różnic programowych. Do sfinalizowania procesu rekrutacji konieczne jest przedstawienie dyplomu ukończenia studiów I stopnia. Co ważne studia mają wymiar praktyczny. Zajęcia prowadzą eksperci z bogatym doświadczeniem w biznesie, co daje studentkom i studentom możliwość zmierzenia się z realnymi sytuacjami biznesowymi oraz pozwala na dalszy rozwój kompetencji i umiejętności.

W tegorocznej rekrutacji na studia II stopnia dużym zainteresowaniem cieszą się programy związane z szeroko pojętą komunikacją. Na specjalności Socjologia można rozwinąć nie tylko wiedzę socjologiczną, ale także zgłębić zagadnienia związane z komunikacją w mediach cyfrowych, analizą współczesnych ruchów społecznych, Public Relations czy lobbingiem. To studia dla osób zainteresowanych trendami w badaniach, komunikacji, mediach, reklamie w różnych kategoriach:  FMCG, usług czy marketingu idei.

Kwestie planowania kampanii komunikacyjnych w różnych sektorach czy projektowania skutecznych strategii rozwoju marek podejmowane są także na specjalności Komunikacja zintegrowana - reklama, Public Relations, branding, realizowanej we współpracy i pod patronatem Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR. To studia, na których można poznać techniki badań jakościowych i ilościowych, pozwalające np. na prowadzenie badań satysfakcji konsumentów, analizowania ich, wyciągania wniosków  i tworzenia rekomendacji.

Specjalność Zarządzanie komunikacją i design thinking pozwala natomiast zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie budowania innowacyjnych strategii z wykorzystaniem design thinking i krytycznego myślenia. Studentki i Studenci uczą się także komunikacji, skutecznej wymiany informacji, innowacji i zarządzania zmianą w organizacjach oraz wykorzystywania nowoczesnych systemów informatycznych w biznesie.

Ostatnie wolne miejsca zostały także na specjalności Zarządzanie projektami i procesami, która zapewnia możliwość zdobycia praktycznej wiedzy na temat nowoczesnych metod zarządzania projektami oraz poznania rozwiązań w zakresie modelowania i optymalizacji procesów biznesowych i zarządzania organizacją.

Co ważne, jeśli jesteś Absolwentką / Absolwentem Collegium Civitas, możesz zyskać jeszcze więcej:

  • zwolnienie z opłaty kwalifikacyjnej,
  • zniżkę 20% w opłatach czesnego [1] przewidzianego na danych studiach, obowiązującą przez cały okres studiów (4 semestry).

Z pełną ofertą specjalności oferowanych przez Collegium Civitas  na studiach II stopnia można zapoznać się na stronie: www.civitas.edu.pl/wybierz-studia.

Rejestracja na studia odbywa się online, a przyjęcie na studia II stopnia (magisterskie uzupełniające) realizowane jest na podstawie złożonych dokumentów. [2] Warunkiem przyjęcia na studia do Collegium Civitas jest złożenie kompletu dokumentów i pozytywny wynik postępowania kwalifikacyjnego

 


[1] https://civitas.edu.pl/pl/rekrutacja/znizki

[2] z wyjątkiem studiów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Collegium Civitas
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Edukacja Lider się szkoli, czyli o przewadze strategicznego myślenia nad AI Biuro prasowe
2024-06-26 | 11:00

Lider się szkoli, czyli o przewadze strategicznego myślenia nad AI

Konieczność lifelong learning, czyli uczenia się przez całe życie, stała się faktem. Biznes – jak się wydaje – uświadomił to sobie najwcześniej, a liderzy to grupa,
Edukacja Jak pokonać bariery językowe w podróży?
2024-06-24 | 17:00

Jak pokonać bariery językowe w podróży?

Zagraniczne podróże to jeden z najczęściej wybieranych przez nas sposobów spędzania upragnionych wakacji. Jak się okazuje, dla niektórych takie eskapady wiążą się ze
Edukacja Oldschool jest fajny, ale nie w szkole!
2024-06-21 | 14:00

Oldschool jest fajny, ale nie w szkole!

To happening Centrum Nauczania Domowego prowadzony pod hasłem: “Oldschool jest fajny, ale nie w szkole” będący próbą zwrócenia uwagi na konieczność zmian

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Na rynku kapitałowym brakuje indywidualnych inwestorów. Nowe regulacje UE mają pobudzić ich zaangażowanie

– Rola rynku kapitałowego w rozwoju polskiej gospodarki jest nie do przecenienia – podkreśla Tomasz Orlik, członek zarządu PFR TFI. Jak wskazuje, obecnie kluczowy jest wzrost poziomu inwestycji, a w najbliższych latach przed nami duże wyzwanie w postaci zielonej transformacji. Rynek kapitałowy ma w tym procesie do odegrania ważną rolę, ale do tego potrzebuje aktywnych inwestorów, także indywidualnych. Dlatego pilnie potrzebne są działania, które pobudziłyby ich aktywność i zachęciły do lokowania na rynku oszczędności gospodarstw domowych. Pomóc w tym mają nowe regulacje unijne.

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Transport

Firmy budowlane wyczekują na harmonogram największych krajowych inwestycji. Problemem mogą być terminy i brak rąk do pracy

W kolejnych latach z jednej strony napłynie do Polski  strumień funduszy europejskich z nowej perspektywy oraz Krajowego Planu Odbudowy, z drugiej strony w przygotowaniu są wielkie projekty infrastrukturalne związane z budową Centralnego Portu Komunikacyjnego, kolei dużych prędkości, elektrowni jądrowej czy infrastruktury w obszarze bezpieczeństwa. – Mamy do czynienia z analizą programów po poprzednim rządzie, weryfikacją niektórych inwestycji. Firmy chcą, żeby został podany harmonogram prac – co, kiedy i w jakiej części kraju będzie realizowane, bo one też muszą się do tego przygotować – mówi Adrian Furgalski, prezes Zespołu Doradców Gospodarczych TOR. Wyzwaniem w realizacji tych inwestycji mogą się okazać braki kadrowe.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.