Komunikaty PR

Emirates i Azul rozszerzają partnerstwo

2024-01-19  |  08:00
Biuro prasowe
  • Członkowie Skywards i TudoAzul od teraz mogą zdobywać i wykorzystywać mile i punkty na wszystkich lotach obsługiwanych przez linie Azul i Emirates.  
  • W 2021 r. obaj przewoźnicy zawarli umowę codeshare oferując klientom dostęp do 280 miejsc docelowych w ramach wspólnej siatki połączeń.

Warszawa, 19 stycznia 2024 r.: Linie Emirates i Azul Linhas Aereas Brasileiras S.A (Azul) wzniosły swoje partnerstwo na nowy poziom, wprowadzając ofertę wzajemnego programu lojalnościowego. Członkowie programu Emirates Skywards i TudoAzul mogą od teraz zdobywać i wymieniać mile w ramach wspólnej siatki 280 połączeń na całym świecie. Przewoźnicy nawiązali współpracę codeshare w 2021 r., aby zapewnić klientom lepszą łączność z ośmioma miastami w Brazylii i globalną siatką połączeń Emirates przez Sao Paulo.

Więcej korzyści z gromadzenia i wymiany mil

Członkowie Emirates Skywards mogą gromadzić mile podczas podróży w ramach siatki połączeń Azul obejmującej ponad 150 kierunków. Członkowie programu Skywards w klasie ekonomicznej otrzymają do 1 mili Skywards, a w klasie biznes  do 1,5 mili Skywards za każdą przelecianą milę.

Pasażerowie mogą również wymieniać nagrody za loty w klasie ekonomicznej Azul na stronie emirates.com (od 8 000 mil za bilet) oraz w klasie biznes Azul (od 17 500 mil za bilet).

Partnerstwo umożliwi również klientom TudoAzul zdobywanie mil w globalnej sieci połączeń Emirates obejmującej ponad 130 miejsc docelowych na sześciu kontynentach. Pasażerowie TudoAzul mogą również korzystać z nagród za loty w klasach ekonomicznej i biznes linii Emirates*.

Umowa codeshare z Emirates i Azul umożliwia pasażerom podróż z/do Rio de Janeiro, Santos Dumont (SDU), Belem (BEL), Belo Horizonte (CNF), Cuiaby (CGB), Kurytyby (CWB), Juazeiro Do Norte (JDO), Porto Alegre (POA) i Recife (REC) na lotach obsługiwanych przez Azul do Emirates z Sao Paulo (GRU) do Dubaju i nie tylko. Wszystko to w ramach jednego biletu.

Najlepszy program lojalnościowy

Emirates Skywards ma ponad 30 milionów członków na całym świecie. Program lojalnościowy oferuje cztery poziomy członkostww – Niebieski, Srebrny, Złoty i Platynowy – a każdy z nich zapewnia wyjątkowe korzyści, w tym: dostęp do poczekalni lotniskowych, natychmiastowe podwyższenie klasy lotu, priorytetową odprawę i wejście na pokład, bezpłatny wybór miejsca, dodatkowy limit bagażu, korzystne stawki Cash+Miles oraz darmowy Internet Wi-Fi na pokładzie.

Więcej informacji znajduje się na stronie emirates.com/skywards

*Obowiązują warunki i zasady.

O Azul:

Azul S.A. (B3: AZUL4, NYSE: AZUL) to największa linia lotnicza w Brazylii pod względem liczby lotów i obsługiwanych miast, która oferuje 1 000 lotów dziennie do ponad 150 miejsc docelowych. Od września 2023 r. spółka posiada siatkę 300 tras bez przesiadek i flotę liczącą ponad 180 samolotów i ponad
16 000 członków załogi. W 2020 roku Azul została ogłoszona najlepszą linię lotniczą na świecie przez TripAdvisor, po raz pierwszy brazylijski flagowy przewoźnik zdobył pierwsze miejsce w rankingu Traveler's Choice Awards. W 2023 roku. Linia Azul została uznana przez Cirium (wiodącą firmę zajmującą się analizą danych lotniczych) za 2. najbardziej punktualną linię lotniczą na świecie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.voeazul.com.br/en.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Lotnictwo BRAK ZDJĘCIA
2024-06-05 | 08:52

Lepsza oferta AirHelp dla pasażerów

AirHelp, największa na świecie firma technologiczna  zajmująca się poprawianiem doświadczenia pasażerów lotniczych, oferuje ulepszoną usługę poprzez subskrypcję AirHelp+.   Największym atutem produktu  jest
Lotnictwo III edycja Italian-Polish Aerospace Forum
2023-11-23 | 14:00

III edycja Italian-Polish Aerospace Forum

Za nami najważniejsze wydarzenie dotyczące współpracy naukowej i biznesowej pomiędzy Włochami a Polską w sektorze lotniczo-kosmicznym. Już po raz trzeci międzynarodowi eksperci
Lotnictwo Rozbudują Port Lotniczy Wrocław [ETAPY, TERMINY]
2023-08-23 | 11:00

Rozbudują Port Lotniczy Wrocław [ETAPY, TERMINY]

Jeszcze w tym roku ruszy rozbudowa strefy operacyjnej wrocławskiego lotniska. Jako pierwsze rozpoczną się prace przy nowej płycie postojowej. Potem powstanie droga szybkiego zjazdu,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse

Sektor finansowy walczy o pracowników. Coraz ważniejsze stają się kompetencje technologiczne

W Polsce 66 proc. organizacji ma trudności w obsadzaniu wakatów nowymi pracownikami o pożądanych kompetencjach. Największe problemy z rekrutacją ma branża finansów i nieruchomości (74 proc.) – wynika z raportu ManpowerGroup „Niedobór talentów”. Wśród najbardziej pożądanych umiejętności są te, które wiążą się z rozwojem technologii. Z jednej strony potrzebna jest chęć pracowników do samorozwoju, by nadążać za trendami, z drugiej – sami pracodawcy muszą ich do tego zachęcać i motywować. To jedno z wielu wyzwań stojących przed firmami.

Ochrona środowiska

Regulacje dotyczące zrównoważonego rozwoju będą dużym wyzwaniem dla biznesu. Firmy potrzebują dużego wsparcia od państwa

W związku z koniecznością wdrażania ESG firmy potrzebują dużego wsparcia zarówno edukacyjnego, merytorycznego, jak i finansowego. Dostosowanie się do wymogów prawnych w tym obszarze jest bowiem dla biznesu, szczególnie małego i średniego, dużym wyzwaniem. Warto jednak wykorzystać ten czas na niezbędne przygotowania i zyskanie przewag konkurencyjnych. Może temu służyć ścisła współpraca z dużymi kontrahentami, którzy są bardziej zaawansowani we wdrażaniu zasad zrównoważonego rozwoju. – Pomoc jest zdecydowanie potrzebna ze strony państwa – ocenia Marta Wrembel, wiceprezeska ESG Impact Network.

Transport

Wymiana oświetlenia w stolicy na ostatniej prostej. Zwrot z inwestycji już widać na rachunkach za prąd

Zamiast żółtego lub pomarańczowego światła z sodowych latarni w stolicy coraz częściej spotykamy jasne oświetlenie LED. Do tej pory udało się wymienić ponad 60 tys. opraw, a cały proces ma się zakończyć na przełomie tego i przyszłego roku. Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie przekonuje, że inwestycja w wymianę opraw świetlnych pozwala ograniczyć zużycie prądu nawet o dwie trzecie w porównaniu do starych lamp. Oszczędności, jakie wygenerował ratusz, już sięgają wielu milionów złotych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.