Emplocity zamierza wkrótce wystartować z ofertą na CrowdConnect.pl
Emplocity, spółka zajmująca się zastosowaniem rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji i automatyzacji w biznesie, zamierza zebrać środki na rozwój od inwestorów poprzez platformę CrowdConnect.pl – lidera tego typu segmentu rynku ofert publicznych w Polsce. W tym celu Spółka nawiązała współpracę z dynamicznie rozwijającym się Domem Maklerskim INC SA. Wartość emisji i warunki rudny finansowania będą dostępne w dniu startu oferty.
Emplocity tworzy rozwiązania wspierające prowadzenie biznesu, oparte na sztucznej inteligencji. Spółka w swoich rozwiązaniach wykorzystuje metody głębokiego uczenia maszynowego oraz przetwarzania języka naturalnego. Opracowane przez Emplocity algorytmy automatyzują procesy biznesowe w firmach.
- Nasze rozwiązania plasują nas w światowej czołówce, jeśli chodzi o ich zaawansowanie oraz szerokie spektrum zastosowania w biznesie. Chcemy zdynamizować rozwój Emplocity, dlatego planujemy pozyskać kapitał by przyśpieszyć nasze strategiczne projekty. Pozytywne przyjęcie rumuńskiego UiPath na nowojorskiej giełdzie w kwietniu br. i wycena w wysokości 30 mld USD, wskazuje, iż nasz segment jest bardzo doceniany przez inwestorów. Chcemy aby Emplocity w przyszłości miało szansę iść drogą wyznaczoną przez ten rumuński startup. – mówi CEO i znaczący akcjonariusz Emplocity, Krzysztof Sobczak.
Emplocity opracowało platformę z wykorzystaniem autorskich rozwiązań sztucznej inteligencji (AI) i uczenia maszynowego (ML), która pozwala dostarczać rozwiązania domenowe odpowiadające na konkretne potrzeby i wyzwania klientów. Rozwiązanie łączy funkcjonalność Wirtualnego Asystenta, który wchodzi w interakcję i udziela odpowiedzi w sposób naturalny, przypominający interakcję z drugim człowiekiem oraz funkcjonalności platformy do automatyzacji procesów i wymiany wiedzy, która wykonuje określone działania w trybie 24/7, bez angażowania lub z minimalnym zaangażowaniem ludzkiego operatora.
Rozwiązanie opiera się na prostym i uniwersalnym interfejsie użytkownika w formie: dedykowanej aplikacji webowej (widget, landing page, SPA), dedykowanej aplikacji mobilnej (iOS, Android) Facebook Messenger, MS Teams, WhatsApp, Slack i inne (np. Telegram). Dodatkowo w ramach platformy Emplocity oferuje panele administracyjne, dashboardy raportowe, aplikację mobilną i web.
Wśród gotowych produktów opartych na platformie Emplocity są już m.in. EMPLOBOT - chatbot automatyzujący proces rekrutacji i komunikacji z kandydatami, INTRABOT - chatbot automatyzujący komunikację wewnętrzną w firmach w wybranych obszarach (HR, Administracja, Sprzedaż, Kadry i płace, Helpdesk IT), Q&A BOT - chatbot automatyzujący komunikację z klientami i potencjalnymi klientami (w obszarze produktowym, wymiany wiedzy i obsługi klienta).
Platforma Emplocity może być z powodzeniem wykorzystana do budowy innych botów domenowych automatyzujących wybrane procesy - wszędzie tam, gdzie kluczowe jest rozumienie naturalnego języka użytkowników, rozpoznawania ich intencji, udzielanie im natychmiastowych odpowiedzi 24/7, rekomendowanie określonych elementów, a także wykonywanie zleconych przez nich akcji. Spółka obecnie jest w trakcie realizacji projektów bota prawniczego i terapeutycznego
Spółka obecnie znajduje się na końcowym etapie przekształcenia formy prawnej w spółkę akcyjną. Po zakończeniu tego procesu, rozpocznie się ostatni etap przygotowań do przeprowadzenia oferty na platformie CrowdConnect. Intencją Spółki jest by oferta odbyła się na początku III kwartału 2020 r.

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Trwają prace nad szczegółowymi wytycznymi dla schronów. Prowadzona jest też inwentaryzacja i ocena stanu istniejących obiektów
W MSWiA trwają prace nad rozporządzeniem, które określi m.in., jakie warunki powinny spełniać miejsca schronienia, oraz wprowadzi spójne standardy dotyczące ich organizacji i wyposażenia. Ich opracowanie wymagane jest przez ustawę o ochronie ludności i obronie cywilnej, która weszła w życie 1 stycznia br. Trwa także inwentaryzacja istniejących obiektów zbiorowej ochrony, w tym schronów. Jak podkreślają eksperci, mamy w tym obszarze wiele zaległości do nadrobienia. Problemem jest niedobór specjalistów od budowli schronowych, którzy mogliby ten proces wesprzeć i przyspieszyć.
Handel
Nowy rozdział we współpracy Wielka Brytania – Unia Europejska. Bezpieczeństwo jedną z kluczowych kwestii

19 maja odbędzie się w Londynie pierwszy od brexitu na tak wysokim szczeblu szczyt brytyjskich i unijnych przywódców. Zdaniem polskich europosłów obydwie strony dojrzały do ponownego zacieśnienia stosunków i są dla siebie kluczowymi partnerami. Rozmowy dotyczyć mają przede wszystkim zagadnień związanych z obronnością, ale także możliwości swobodnego przemieszczania się młodych ludzi. Wyzwaniem we wzajemnych relacjach wciąż są kwestie handlowe.
Transport
W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.