Columbus zaprasza na darmowy webinar o najbardziej opłacalnych dotacja
Columbus Energy
9 ul. Jasnogórska
31-358 Kraków
marta.bilonowicz|columbusenergy.pl | |marta.bilonowicz|columbusenergy.pl
725300371
https://columbusenergy.pl/
Czy jest sposób, żeby zwiększyć dotację na fotowoltaikę i pompę ciepła? Przekonają się o tym uczestnicy webinaru, który 29 czerwca br. poprowadzą eksperci Columbus.
Osoby zastanawiające się, czy obecne dofinansowania są wystarczające, aby inwestycja w OZE szybko się zwróciła, mogą to łatwo zweryfikować podczas najbliższego spotkania online z ekspertami Columbus. Spotkanie będzie darmowe i zostanie w całości poświęcone dostępnym opcjom finansowania fotowoltaiki i pompy ciepła.
W trakcie webinaru zostaną omówione różne aspekty programów wsparcia, ze wskazaniem jak zwiększyć kwotę dotacji. Eksperci Columbus - Michał Kopyść i Marcin Kwiecień, porównają też warunki dotacji i przeprowadzą obliczenia, na podstawie których podpowiedzą, jaki wariant dopasować do swoich potrzeb. Poruszony zostanie także gorący temat prefinansowania, czyli wypłaty dofinansowania jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji. Eksperci odpowiedzą też na wszelkie pytania uczestników w sesji Q&A.
Otwarty, bezpłatny webinar, pod hasłem “Policzyliśmy! Mój Prąd vs Czyste Powietrze. Sprawdź, z jakiej dotacji lepiej skorzystać”, odbędzie się w formie online dnia 29 czerwca o godz. 18.00, na profilu społecznościowym Columbus. Zapisów można dokonać na dedykowanej stronie Columbus.

PGE i Ørsted udostępnią terminal instalacyjny T5 w Gdańsku dla projektu Ocean Winds

Polityka klimatyczno-energetyczna z ludzką twarzą jest możliwa - konferencja

Farma fotowoltaiczna w Miłkowicach – pierwszy projekt OZE z udziałem Amazon w Polsce – produkuje już energię słoneczną!
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

W tym tygodniu Komisja Europejska przedstawi projekt budżetu na lata 2028–2034. To będzie pierwsza długoletnia perspektywa czasu wojny
16 lipca Komisja Europejska przedstawi swój pomysł na budżet w kolejnej siedmioletniej perspektywie. Projekt ma przewidywać mniej programów, większy udział kwot niezaplanowanych, a także mechanizmy i rezerwy, które umożliwią szybszą i bardziej elastyczną reakcję na zmieniające się potrzeby. Więcej w nim będzie również środków przewidzianych na wzmocnienie bezpieczeństwa. W maju Parlament Europejski odrzucił w głosowaniu propozycję KE, by budżety przewidziane na okres po roku 2027 konstruować tak jak KPO.
Polityka
P. Müller: Wnioski z ludobójstwa w Srebrenicy szczególnie aktualne w kontekście ukraińskim. Społeczność międzynarodowa nie może przymykać oczu

W ubiegłym tygodniu obchodzono 30. rocznicę ludobójstwa w Srebrenicy, gdzie z rąk Serbów w lipcu 1995 roku zginęło ponad 8 tys. bośniackich mężczyzn i chłopców. To jeden z najciemniejszych rozdziałów najnowszej historii Europy – podkreślali szefowie instytucji UE. – To także lekcja dla społeczności międzynarodowej, która nabiera szczególnego znaczenia w kontekście agresji Rosji na Ukrainę – mówi Piotr Müller, europoseł z PiS.
Media i PR
Parlament Europejski wzywa do większej ochrony wolności dziennikarzy. Wiceprzewodnicząca: media mają pełnić funkcję kontrolną, a niektórym rządom to się nie podoba

8 sierpnia br. w państwach członkowskich UE zacznie obowiązywać europejski akt o wolności mediów. Przepisy rozporządzenia mają chronić pluralizm i niezależność mediów. Jak wynika z nowego raportu KE dotyczącego praworządności, wciąż jest to obszar, w którym jest dużo zagrożeń. Również Parlament Europejski wzywa kraje członkowskie do intensywnych wysiłków na rzecz wolności mediów i ochrony dziennikarzy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.