Komunikaty PR

Fotowoltaika w leasingu – teraz 3 raty gratis dla nowych klientów Otovo

2022-12-06  |  13:10
Biuro prasowe

Otovo jest jedyną firmą w Polsce, która oferuje leasing konsumencki na sfinansowanie instalacji fotowoltaicznej. Dodatkowo dla nowych klientów, którzy do końca grudnia 2022 roku zdecydują się na zakup mikroinstalacji fotowoltaicznej i skorzystają z leasingu, firma przygotowała specjalną ofertę: otrzymają oni pierwsze trzy raty w prezencie. 

Leasing na instalację fotowoltaiczną jest nowym rozwiązaniem na polskim rynku, dostępnym tylko w ofercie Otovo. Firma kieruje swoją propozycję do tych, którzy chcieliby zmniejszyć rachunki za prąd, a nie chcą jednorazowo wydać kilkunastu tysięcy złotych. Cały koszt instalacji mogą rozłożyć na płatności ratalne nawet na 20 lat, a po upływie tego czasu wykupić instalację na własność za cenę jednomiesięcznej raty.

Niska miesięczna rata to nie jedyna korzyść. Klienci, którzy zdecydują się na ofertę leasingu w Otovo, otrzymują 20 lat gwarancji na całą fotowoltaikę, a 10 lat gwarancji na baterię (jeżeli zdecydują się na leasing magazynu energii). Podczas trwania umowy klient korzysta także z gwarancji serwisowej na cały sprzęt wraz z okablowaniem i zabezpieczeniami, montaż oraz uzysk energii. 

- Jesteśmy jedyną firmą na polskim rynku, która oferuje fotowoltaikę z finansowaniem w formie leasingu konsumenckiego. To rozwiązanie dla osób, dla których ważna jest niezależność energetyczna oraz komfort użytkowania i brak zmartwień dotyczących działania paneli – deklaruje Paulina Ackermann, dyrektor generalny Otovo w Polsce.

 

Skandynawska jakość Otovo

Otovo to międzynarodowa firma pochodząca z Norwegii, która wykorzystuje autorską technologię do analizy potencjału każdego domu. Niemal cały proces wstępnej wyceny odbywa się przez stronę internetową: po wskazaniu adresu nieruchomości, na podstawie zdjęć satelitarnych i odpowiedzi na kilka pytań system dostępny na stronie otovo.pl przedstawia konkretną ofertę cenową instalacji dopasowanej do potrzeb Klienta.

Do dyspozycji klientów jest także polski zespół doradców, którzy odpowiadają na ewentualne pytania i wątpliwości potencjalnych klientów. Po podpisaniu umowy montażem instalacji zajmują się certyfikowani instalatorzy. Montowane panele pochodzą od znanych z wysokiej jakości producentów: JA Solar, LONGi oraz Trina Solar, zajmujących czołowe miejsca w rankingu Bloomberga. 

Więcej informacji o leasingu znajduje się na blogu Otovo: Dlaczego warto wybrać leasing instalacji fotowoltaicznej.

 

Zostań ambasadorem marki Otovo

Firma przygotowała program lojalnościowy oparty o polecenie usługi. Klienci Otovo, którzy zachęcą swoich znajomych do skorzystania z oferty Otovo, otrzymają 1000 zł w postaci vouchera lub na fakturę. Warunkiem jest zakup i montaż instalacji przez znajomego do końca grudnia 2022 roku. Więcej informacji na ten temat dostępnych jest w Regulaminie programu.



Otovo to najprostszy sposób na zakup fotowoltaiki na dachu lub na gruncie i magazynu energii dla domu. Firma zrzesza sieć setek lokalnych, wysokiej jakości i dokładnie sprawdzonych instalatorów energetycznych. Wykorzystuje autorską technologię do analizy potencjału każdego domu i precyzyjnie doradza w zakresie montażu fotowoltaiki, aby w kilka sekund przedstawić klientom ofertę.

Otovo założone zostało w Oslo w 2016 roku. Jest wiodącą firmą na rynku energii słonecznej w Europie. Sprzedała i zrealizowała tysiące projektów fotowoltaicznych na całym kontynencie. Jej zespół tworzą inżynierowie, programiści i konsultanci techniczni z całej Europy.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Energetyka Amazon: W drodze do neutralności klimatycznej – 10 sposobów Biuro prasowe
2024-07-12 | 12:00

Amazon: W drodze do neutralności klimatycznej – 10 sposobów

Wykorzystywanie bezemisyjnych źródeł energii w całej działalności, obniżenie całkowitego śladu węglowego oraz poziomu emisji dwutlenku węgla, a także wyeliminowanie
Energetyka Endress+Hauser uruchomił laboratorium wzorcujące w Polsce
2024-07-12 | 11:00

Endress+Hauser uruchomił laboratorium wzorcujące w Polsce

Polski oddział Endress+Hauser rozszerzył swoją ofertę o działalność nowego laboratorium wzorcującego. Na podstawie posiadanej przez firmę akredytacji PCA nr AP 200 będą tam
Energetyka Rosnące ceny gazu – jak się przed nimi uchronić?
2024-07-08 | 10:25

Rosnące ceny gazu – jak się przed nimi uchronić?

Od początku lipca zostały wprowadzone podwyżki cen gazu. Oznacza to, że w drugiej połowie 2024 r. rachunki konsumentów wzrosną nawet o 50-60% w porównaniu

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Przedsiębiorcy czekają na doprecyzowanie przepisów dotyczących Małego ZUS-u Plus. W sądach toczy się ponad 600 spraw z ZUS-em

Oddziały Biura Rzecznika MŚP prowadzą już ponad 600 spraw dotyczących Małego ZUS-u Plus. Przedmiotem sporu z ZUS-em jest interpretacja, jak długo – dwa czy trzy lata – powinna trwać przerwa, po upływie której przedsiębiorca może ponownie skorzystać z niższych składek. Pod koniec czerwca Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim wydał pierwszy wyrok, w którym podzielił korzystną dla przedsiębiorców argumentację Rzecznika MŚP. – Nie stanowi on jeszcze o linii interpretacyjnej. Czekamy na wejście w życie ustawy deregulacyjnej, która ułatwi od stycznia przedsiębiorcom przechodzenie na Mały ZUS Plus – mówi Agnieszka Majewska, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Problemy społeczne

Awaria CrowdStrike’a miała podobne skutki jak potencjalny cyberatak. Uzależnienie od technologii to ryzyko wyłączenia całych gałęzi gospodarki

Ogromna awaria systemu Windows, wywołanego błędem w aktualizacji oprogramowania CrowdStrike, doprowadziła do globalnego paraliżu. Przestały działać systemy istotne z perspektywy codziennego życia milionów ludzi. Tylko w piątek odwołano kilka tysięcy lotów na całym świecie,  a w części regionów w USA nie działał numer alarmowy. – To pokazuje, że im bardziej jesteśmy uzależnieni od technologii, tym łatwiej wykluczyć wręcz całe gałęzie gospodarki, a podobne skutki mógłby mieć cyberatak – ocenia Krzysztof Izdebski z Fundacji im. Stefana Batorego. Jego zdaniem tego typu incydenty są nie do uniknięcia i trzeba się na nie lepiej przygotować.

Ochrona środowiska

Nowelizacja przepisów ma przyspieszyć rozwój farm wiatrowych. Do 2040 roku Polska może mieć zainstalowane w nich ponad 40 GW mocy

Jeszcze w tym kwartale ma zostać przyjęty przez rząd projekt zmian w ustawie o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych. Nowelizacja zmniejsza minimalną odległość turbin wiatrowych od zabudowań do 500 m. Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej ocenia, że zmiana odległości zwiększy potencjał energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie, do poziomu 41,1 GW. – Branża czeka też na przyspieszenie procedur, przede wszystkim procedury środowiskowej i całego procesu zmiany przeznaczenia gruntów – mówi Anna Kosińska, członkini zarządu Res Global Investment.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.