Fotowoltaika w leasingu – teraz 3 raty gratis dla nowych klientów Otovo
Otovo jest jedyną firmą w Polsce, która oferuje leasing konsumencki na sfinansowanie instalacji fotowoltaicznej. Dodatkowo dla nowych klientów, którzy do końca grudnia 2022 roku zdecydują się na zakup mikroinstalacji fotowoltaicznej i skorzystają z leasingu, firma przygotowała specjalną ofertę: otrzymają oni pierwsze trzy raty w prezencie.
Leasing na instalację fotowoltaiczną jest nowym rozwiązaniem na polskim rynku, dostępnym tylko w ofercie Otovo. Firma kieruje swoją propozycję do tych, którzy chcieliby zmniejszyć rachunki za prąd, a nie chcą jednorazowo wydać kilkunastu tysięcy złotych. Cały koszt instalacji mogą rozłożyć na płatności ratalne nawet na 20 lat, a po upływie tego czasu wykupić instalację na własność za cenę jednomiesięcznej raty.
Niska miesięczna rata to nie jedyna korzyść. Klienci, którzy zdecydują się na ofertę leasingu w Otovo, otrzymują 20 lat gwarancji na całą fotowoltaikę, a 10 lat gwarancji na baterię (jeżeli zdecydują się na leasing magazynu energii). Podczas trwania umowy klient korzysta także z gwarancji serwisowej na cały sprzęt wraz z okablowaniem i zabezpieczeniami, montaż oraz uzysk energii.
- Jesteśmy jedyną firmą na polskim rynku, która oferuje fotowoltaikę z finansowaniem w formie leasingu konsumenckiego. To rozwiązanie dla osób, dla których ważna jest niezależność energetyczna oraz komfort użytkowania i brak zmartwień dotyczących działania paneli – deklaruje Paulina Ackermann, dyrektor generalny Otovo w Polsce.
Skandynawska jakość Otovo
Otovo to międzynarodowa firma pochodząca z Norwegii, która wykorzystuje autorską technologię do analizy potencjału każdego domu. Niemal cały proces wstępnej wyceny odbywa się przez stronę internetową: po wskazaniu adresu nieruchomości, na podstawie zdjęć satelitarnych i odpowiedzi na kilka pytań system dostępny na stronie otovo.pl przedstawia konkretną ofertę cenową instalacji dopasowanej do potrzeb Klienta.
Do dyspozycji klientów jest także polski zespół doradców, którzy odpowiadają na ewentualne pytania i wątpliwości potencjalnych klientów. Po podpisaniu umowy montażem instalacji zajmują się certyfikowani instalatorzy. Montowane panele pochodzą od znanych z wysokiej jakości producentów: JA Solar, LONGi oraz Trina Solar, zajmujących czołowe miejsca w rankingu Bloomberga.
Więcej informacji o leasingu znajduje się na blogu Otovo: Dlaczego warto wybrać leasing instalacji fotowoltaicznej.
Zostań ambasadorem marki Otovo
Firma przygotowała program lojalnościowy oparty o polecenie usługi. Klienci Otovo, którzy zachęcą swoich znajomych do skorzystania z oferty Otovo, otrzymają 1000 zł w postaci vouchera lub na fakturę. Warunkiem jest zakup i montaż instalacji przez znajomego do końca grudnia 2022 roku. Więcej informacji na ten temat dostępnych jest w Regulaminie programu.
Otovo to najprostszy sposób na zakup fotowoltaiki na dachu lub na gruncie i magazynu energii dla domu. Firma zrzesza sieć setek lokalnych, wysokiej jakości i dokładnie sprawdzonych instalatorów energetycznych. Wykorzystuje autorską technologię do analizy potencjału każdego domu i precyzyjnie doradza w zakresie montażu fotowoltaiki, aby w kilka sekund przedstawić klientom ofertę.
Otovo założone zostało w Oslo w 2016 roku. Jest wiodącą firmą na rynku energii słonecznej w Europie. Sprzedała i zrealizowała tysiące projektów fotowoltaicznych na całym kontynencie. Jej zespół tworzą inżynierowie, programiści i konsultanci techniczni z całej Europy.
BCC: Energetyka, podsumowanie roku
Eco Run celuje w 10 mln zł za 4 kw. 2024 r.
Zeneris Projekty z umowami na blisko 1,3 mln zł
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.