Komunikaty PR

Kocioł gazowy na miarę potrzeb

2023-02-27  |  11:00
Biuro prasowe

Wysokie rachunki za gaz, niewielka przestrzeń w domu czy mieszkaniu, wydatki związane z serwisem… To czynniki związane z urządzeniami grzewczymi niskiej jakości, które potrafią spędzać sen z powiek niejednemu użytkownikowi. Firma Termet, postanowiła stworzyć kocioł kondensacyjny nowej generacji, który nie tylko nie będzie generował niepotrzebnych kosztów i stresu - zapewni komfort użytkowania i sprawdzi się również w mieszkaniach. To Ecocondens Nex - ultracichy, innowacyjny i gotowy do zasilania paliwem z domieszką wodoru.

Długowieczny i oszczędny

Kocioł został wyposażony w nowoczesny wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej charakteryzujący się wysoką odpornością na korozję i zakamienienie, co zmniejsza ryzyko potrzeby wymiany tej kluczowej części i wydłuża życie urządzenia. Ponadto, Ecocondens Nex pozwoli zoptymalizować domowy budżet, dzięki energooszczędnym rozwiązaniom. Kocioł został wyposażony w palnik CERAMAT z włókna ceramicznego, który gwarantuje szeroki zakres modulacji, pozwalający na optymalizację procesu spalania i oszczędność gazu.

Idealny do mieszkania

Kocioł kondensacyjny Ecocondens Nex jest najcichszym urządzeniem o tej mocy na rynku. Ponieważ emitowane przez niego dźwięki nie przekraczają 37 dB, może być z powodzeniem stosowany nie tylko w domach - gdzie dysponuje się miejscem na oddzielną kotłownię. Bez przeszkód można go także zainstalować w mieszkaniu - w kuchni, bądź w łazience. Cicha praca kotła będzie niemal niezauważalna przez domowników - pracuje ciszej od lodówki.

Z myślą o przyszłości

Europa jest w procesie transformacji energetycznej, która w dużej części zmierza w stronę H2. Ecocondens Nex został przystosowany do spalania gazu z domieszką wodoru już teraz - dzięki temu zmiany dotyczące energetyki nie zaskoczą jego użytkowników. Co więcej - kocioł jest bardzo przyjazny środowisku - posiada najwyższą - 6 klasę NOx  ze względu na bardzo niski poziom emisji tlenków azotu. Spełnia również wymagania programu “Czyste Powietrze”.

Więcej informacji o kotle można znaleźć w poniższym filmie:

https://www.youtube.com/watch?v=8Lf4ognUDKo

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Energetyka Amazon: W drodze do neutralności klimatycznej – 10 sposobów Biuro prasowe
2024-07-12 | 12:00

Amazon: W drodze do neutralności klimatycznej – 10 sposobów

Wykorzystywanie bezemisyjnych źródeł energii w całej działalności, obniżenie całkowitego śladu węglowego oraz poziomu emisji dwutlenku węgla, a także wyeliminowanie
Energetyka Endress+Hauser uruchomił laboratorium wzorcujące w Polsce
2024-07-12 | 11:00

Endress+Hauser uruchomił laboratorium wzorcujące w Polsce

Polski oddział Endress+Hauser rozszerzył swoją ofertę o działalność nowego laboratorium wzorcującego. Na podstawie posiadanej przez firmę akredytacji PCA nr AP 200 będą tam
Energetyka Rosnące ceny gazu – jak się przed nimi uchronić?
2024-07-08 | 10:25

Rosnące ceny gazu – jak się przed nimi uchronić?

Od początku lipca zostały wprowadzone podwyżki cen gazu. Oznacza to, że w drugiej połowie 2024 r. rachunki konsumentów wzrosną nawet o 50-60% w porównaniu

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Przedsiębiorcy czekają na doprecyzowanie przepisów dotyczących Małego ZUS-u Plus. W sądach toczy się ponad 600 spraw z ZUS-em

Oddziały Biura Rzecznika MŚP prowadzą już ponad 600 spraw dotyczących Małego ZUS-u Plus. Przedmiotem sporu z ZUS-em jest interpretacja, jak długo – dwa czy trzy lata – powinna trwać przerwa, po upływie której przedsiębiorca może ponownie skorzystać z niższych składek. Pod koniec czerwca Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim wydał pierwszy wyrok, w którym podzielił korzystną dla przedsiębiorców argumentację Rzecznika MŚP. – Nie stanowi on jeszcze o linii interpretacyjnej. Czekamy na wejście w życie ustawy deregulacyjnej, która ułatwi od stycznia przedsiębiorcom przechodzenie na Mały ZUS Plus – mówi Agnieszka Majewska, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Problemy społeczne

Awaria CrowdStrike’a miała podobne skutki jak potencjalny cyberatak. Uzależnienie od technologii to ryzyko wyłączenia całych gałęzi gospodarki

Ogromna awaria systemu Windows, wywołanego błędem w aktualizacji oprogramowania CrowdStrike, doprowadziła do globalnego paraliżu. Przestały działać systemy istotne z perspektywy codziennego życia milionów ludzi. Tylko w piątek odwołano kilka tysięcy lotów na całym świecie,  a w części regionów w USA nie działał numer alarmowy. – To pokazuje, że im bardziej jesteśmy uzależnieni od technologii, tym łatwiej wykluczyć wręcz całe gałęzie gospodarki, a podobne skutki mógłby mieć cyberatak – ocenia Krzysztof Izdebski z Fundacji im. Stefana Batorego. Jego zdaniem tego typu incydenty są nie do uniknięcia i trzeba się na nie lepiej przygotować.

Ochrona środowiska

Nowelizacja przepisów ma przyspieszyć rozwój farm wiatrowych. Do 2040 roku Polska może mieć zainstalowane w nich ponad 40 GW mocy

Jeszcze w tym kwartale ma zostać przyjęty przez rząd projekt zmian w ustawie o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych. Nowelizacja zmniejsza minimalną odległość turbin wiatrowych od zabudowań do 500 m. Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej ocenia, że zmiana odległości zwiększy potencjał energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie, do poziomu 41,1 GW. – Branża czeka też na przyspieszenie procedur, przede wszystkim procedury środowiskowej i całego procesu zmiany przeznaczenia gruntów – mówi Anna Kosińska, członkini zarządu Res Global Investment.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.