NOWA ELEKTRO ROZWIJA WSPÓŁPRACĘ Z BLUESUN SOLAR ENERGY

Elżbieta Włodarczyk
Nowa Elektro Sp. z o.o.
Sady ul. Rolna 1
62-080 Tarnowo Podgórne
nowaelektro|nowaelektro.pl| |nowaelektro|nowaelektro.pl
693307237
https://nowaelektro.pl/
Nowa Elektro Sp. Z o.o. to jeden z liderów branży elektrotechnicznej w Polsce. Zauważając ogromny potencjał fotowoltaiki, firma w 2016 roku rozpoczęła sprzedaż instalacji PV. W maju tego roku zarząd podjął decyzję o nawiązaniu współpracy ze światowej klasy producentem modułów fotowoltaicznych – BlueSun Solar Energy. Jest to następny, wybitnie znaczący krok w rozwoju firmy, który pozwoli powiększyć asortyment w dobrze rozwijającym się segmencie rynku elektrotechnicznego.
Bluesun Solar to najwyższej jakości produkty, wytwarzane w oparciu o niezawodną, zautomatyzowaną technologię produkcji oraz spore inwestycje w metodykę i rozwój produktów. Niezawodność i wysoką jakość rozwiązania, marka Bluesun zawdzięcza m.in. swoim platformom badawczo-rozwojowym, takim jak National Enterprise Technology Center, Zhejiang Engineering and Technological Research Center, Bluesun Solar Research Institute.
Bluesun Solar Energy to firma z dużym doświadczeniem – została założona w 1983r., dotychczas dostarcza swoje rozwiązana do powyżej 170 krajów, jest jednym z liderów na rynku USA i Ameryki Południowej.
Solidny partner firmy Nowa Elektro planuje w ciągu trzech lat zwiększyć całkowitą moc dostarczaną przez ogniwa fotowoltaiczne do 1GW, co będzie sytuować go w światowej czołówce producentów PV.
Ogromnym atutem wytwarzanych modułów fotowoltaicznych jest niezwykle wysoka - lepsza od wielu rozwiązań konkurencyjnych sprawność modułów oraz wieloletnie zapewnienie producenta.
Nowa Elektro wprowadza dwie najbardziej popularne serie modułów BLUESUN!
Moduł fotowoltaiczny Bluesun BSM375M
- 375W - maksymalna moc znamionowa
- 20.6% - maksymalna sprawność modułu
- 0~+5W - dodatnia tolerancja mocy
Moduł fotowoltaiczny Bluesun BSM420M-720PH
- 420W - maksymalna moc znamionowa
- 20.7% - maksymalna sprawność modułu
- 0~+5W - dodatnia tolerancja mocy
A co je wyróżnia?
- Ponad przeciętna SPRAWNOŚĆ modułów
- Rygorystyczna kontrola jakości w celu spełnienia najwyższych standardów: ISO9001: 2015, ISO14001: 2015 i OHSAS: 18001 2007
- Testy w trudnych warunkach pogodowych (mgła solna, korozja amoniaku, test przedmuchiwania piasku): IEC 61701, IEC 62716, DIN EN 60068-2-68)
- Testy potwierdzające długoterminową niezawodność oraz bezawaryjność modułów
- Dwukrotny test EL zapewniający brak wad produktowych

PGE i Ørsted udostępnią terminal instalacyjny T5 w Gdańsku dla projektu Ocean Winds

Polityka klimatyczno-energetyczna z ludzką twarzą jest możliwa - konferencja

Farma fotowoltaiczna w Miłkowicach – pierwszy projekt OZE z udziałem Amazon w Polsce – produkuje już energię słoneczną!
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

W tym tygodniu Komisja Europejska przedstawi projekt budżetu na lata 2028–2034. To będzie pierwsza długoletnia perspektywa czasu wojny
16 lipca Komisja Europejska przedstawi swój pomysł na budżet w kolejnej siedmioletniej perspektywie. Projekt ma przewidywać mniej programów, większy udział kwot niezaplanowanych, a także mechanizmy i rezerwy, które umożliwią szybszą i bardziej elastyczną reakcję na zmieniające się potrzeby. Więcej w nim będzie również środków przewidzianych na wzmocnienie bezpieczeństwa. W maju Parlament Europejski odrzucił w głosowaniu propozycję KE, by budżety przewidziane na okres po roku 2027 konstruować tak jak KPO.
Polityka
P. Müller: Wnioski z ludobójstwa w Srebrenicy szczególnie aktualne w kontekście ukraińskim. Społeczność międzynarodowa nie może przymykać oczu

W ubiegłym tygodniu obchodzono 30. rocznicę ludobójstwa w Srebrenicy, gdzie z rąk Serbów w lipcu 1995 roku zginęło ponad 8 tys. bośniackich mężczyzn i chłopców. To jeden z najciemniejszych rozdziałów najnowszej historii Europy – podkreślali szefowie instytucji UE. – To także lekcja dla społeczności międzynarodowej, która nabiera szczególnego znaczenia w kontekście agresji Rosji na Ukrainę – mówi Piotr Müller, europoseł z PiS.
Media i PR
Parlament Europejski wzywa do większej ochrony wolności dziennikarzy. Wiceprzewodnicząca: media mają pełnić funkcję kontrolną, a niektórym rządom to się nie podoba

8 sierpnia br. w państwach członkowskich UE zacznie obowiązywać europejski akt o wolności mediów. Przepisy rozporządzenia mają chronić pluralizm i niezależność mediów. Jak wynika z nowego raportu KE dotyczącego praworządności, wciąż jest to obszar, w którym jest dużo zagrożeń. Również Parlament Europejski wzywa kraje członkowskie do intensywnych wysiłków na rzecz wolności mediów i ochrony dziennikarzy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.