Europ Assistance z pomocą na drodze dla klientów Balcia Insurance
Europ Assistance Polska
Wołoska 5
02-675 Warszawa
justyna.niebutkowska|europ-assistance.pl| |justyna.niebutkowska|europ-assistance.pl
+ 48 (22) 205 50 04
www.europ-assistance.pl/
Europ Assistance został wybrany jako Partner obsługujący klientów Balcia Insurance w zakresie oferowanych pakietów Car Assistance, które są przydatne w razie problemów z samochodem w trakcie podróży. Pomoc dostępna jest w trzech wariantach i dedykowana jest posiadaczom aut osobowych i pojazdów dostawczych do 3,5 tony.
Ubezpieczenie Balcia Car Assistance można kupić w trzech wariantach: Podstawowym, Rozszerzonym i Maksymalnym. Warianty różnią się między sobą zakresem ochrony i terytorium, które będzie obejmowało ubezpieczenie.
Oferta dedykowana klientom Balcia ma za zadanie w kompleksowy sposób wesprzeć ich w trudnej sytuacji na drodze. Zróżnicowanie pakietów pozwala klientowi wybrać optymalny dla jego potrzeb wariant ochrony – mówi Marcin Zieliński, Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Europ Assistance Polska.
W ramach poszerzenia współpracy z Europ Assistance mamy nadzieję na dalsze owocne współdziałanie w dążeniu do zapewnienia najlepszej, dopasowanej do oczekiwań klienta pomocy w nagłych przypadkach, jakie czekają na drodze. Wierzymy, że wspólnie uda nam się sprostać oczekiwaniom klientów i zapewnić najlepszą pomoc nawet w najbardziej zaskakujących sytuacjach – dodaje Bartosz Jasik, Motor Product Manager w Balcia Insurance.
Pakiet Podstawowy zapewnia ochronę na terenie Polski, w sytuacji kolizji drogowej. Ubezpieczony ma zagwarantowany dostęp do usprawnienia pojazdu na miejscu, holowania, holowania przyczepy, transportu kierowcy i pasażerów, parkowania pojazdu na parkingu strzeżonym przez 3 doby, czy złomowania pojazdu.
W wariancie rozszerzonym, który będzie pomocny w sytuacji awarii, wypadku, czy unieruchomienia samochodu dostępne są również dodatkowe świadczenia. Jeżeli w wyniku wypadku, pojazd klienta był holowany i jest w naprawie, może on liczyć na organizację i pokrycie kosztów pojazdu zastępczego do 5 dni, wraz z jego podstawieniem albo odbiorem. W wariancie tym wydłużony jest również limit holowania do 500 km.
Najszerszy wariant Maksymalny, dedykowany jest posiadaczom pojazdów nie starszych niż 16 lat. Będzie chronił klientów, którzy w sytuacji awarii, wypadku lub unieruchomienia samochodu będą potrzebowali pomocy również w Europie. Opcja Maksymalna poza zakresem dostępnym w wariancie Rozszerzonym zapewnia dłuższe holowanie do 800 km, a także dłuższy okres wynajmu pojazdu zastępczego (do 10 dni) zarówno w sytuacji awarii, jak i wypadku. Dodatkowo klient, który wykupi ten wariant, może liczyć na podróż powrotną do miejsca zamieszkania, kontynuację podróży do miejsca docelowego, czy zakwaterowanie w hotelu na maksymalnie 3 doby.

88% rolników sięga po dodatkowe ubezpieczenia

Cyberpolisa nie uchroni przed hakerem, ale złagodzi skutki ataku

Cyberzagrożenia wobec portów morskich w Europie
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.