EZVIZ z tytułem najbardziej innowacyjnej firmy technologicznej
EZVIZ zdobywa tytuł najbardziej innowacyjnej firmy technologicznej w konkursie Stevie International Business Awards 2022
Otrzymując najwyższe wyróżnienie, firma wyróżnia się silnym zapleczem badawczo-rozwojowym, przyjaznymi dla użytkownika projektami produktów, zintegrowanym ekosystemem inteligentnego domu oraz zaangażowaniem w zrównoważony rozwój.
Warszawa, 18 sierpnia 2022 r. – EZVIZ, globalny lider w dziedzinie bezpieczeństwa i technologii smart home, został nagrodzony tytułem najbardziej innowacyjnej firmy technologicznej roku w prestiżowym konkursie Stevie International Business Awards 2022. Spośród ponad 3 800 nominacji z 67 krajów i regionów, EZVIZ wyróżnił się innowacyjnym cyklem życia produktu, obejmującym badania i rozwój, a także design, produkcję i praktyczne zastosowanie rozwiązań sprzętowych. Dzięki imponującym możliwościom badawczo-rozwojowym i projektowym, a także kompleksowemu portfolio produktów i usług, producent dociera do milionów użytkowników, którzy mogą cieszyć się wygodnym i inteligentnym domem na co dzień.
Ustanowiona w 2002 roku, międzynarodowa nagroda Stevie Awards przyznawana jest organizacjom oraz profesjonalistom za ich wybitne osiągnięcia i pozytywny wkład w rozwój biznesu. Jednocześnie jest to najważniejszy na świecie program nagród biznesowych, skupiony na innowacjach i różnorodności. Jego zwycięzcy są selekcjonowani na podstawie średnich ocen konkursowego jury, corocznie składającego się z ponad 300 przedstawicieli różnego rodzaju przedsiębiorstw.
Jak uzasadniają sędziowie, zwycięstwo EZVIZ zostało przyznane ze względu na innowacyjność produktów oraz zrównoważone i skoncentrowane na użytkowniku podejście do wprowadzania funkcjonalnych rozwiązań opartych na zaawansowanych technologiach. Dzięki 9-letniemu doświadczeniu na rynku inteligentnych zabezpieczeń domu, postępowi technologicznemu firmy i licznym badaniom konsumentów, EZVIZ umiejętnie odpowiada na potrzeby dynamicznie zmieniającego się popytu rynkowego i trendów branżowych. Jako marka, która słynie z najwyższej klasy kamer bezpieczeństwa domowego, EZVIZ z powodzeniem rozszerzył swoją linię inteligentnych produktów o dzwonki z kamerą, zamki do drzwi, alarmy i czujniki oraz urządzenia czyszczące.
Aby realizować wizję świata połączonego poprzez „smart” rozwiązania i przybliżyć doświadczenie inteligentnego domu, EZVIZ przekłada zaawansowane technologie – w tym sztuczną inteligencję, rozwiązania chmurowe i łączność bezprzewodową – na łatwe w użyciu funkcje, takie jak rozpoznawanie osób i wykrywanie zwierząt domowych, bezpieczne przechowywanie danych czy intuicyjne sterowanie głosowe. Firma konsekwentnie rozbudowuje ekosystem produktów odznaczających się wysoką jakością oraz długim cyklem życia w różnych kategoriach cenowych. Ponadto, realizując cele zrównoważonego rozwoju, EZVIZ rozwija się w zakresie projektowania produktów o niskim zużyciu energii, m.in. kamer ładowanych za pomocą paneli słonecznych.
„Wyróżnienie w tak prestiżowym konkursie potwierdza sukces EZVIZ we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań smart home” - powiedziała Sandra Zheng, globalna dyrektorka marketingu EZVIZ – „Od 2013 roku EZVIZ pracuje nad przeobrażeniem wiedzy w zakresie opracowywania i wdrażania inteligentnych technologii bezpieczeństwa w kompleksowe i przyjazne dla użytkownika rozwiązania domowe. Jest to nasz cel, które stale rozwijamy, aby w ramach „inteligentnego domu” połączyć jeszcze więcej osób."

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Kraje dotknięte powodzią z 2024 roku z dodatkowym wsparciem finansowym. Europosłowie wzywają do budowy w UE lepszego systemu reagowania na kryzysy
W lipcu Parlament Europejski przyjął wniosek o uruchomienie 280,7 mln euro z Funduszu Solidarności UE na wsparcie sześciu krajów dotkniętych niszczycielskimi powodziami w 2024 roku. Polska otrzyma z tego 76 mln euro, a środki mają zostać przeznaczone na naprawę infrastruktury czy miejsc dziedzictwa kulturowego. Nastroje polskich europosłów związane z funduszem są podzielone m.in. w kwestii tempa unijnej interwencji oraz związanej z nią biurokracji. Ich zdaniem w UE potrzebny jest lepszy system reagowania na sytuacje kryzysowe.
Handel
Nestlé w Polsce podsumowuje wpływ na krajową gospodarkę. Firma wygenerowała 0,6 proc. polskiego PKB [DEPESZA]

Działalność Nestlé w Polsce wsparła utrzymanie 45,2 tys. miejsc pracy i wygenerowała 20,1 mld zł wartości dodanej dla krajowej gospodarki. Firma przyczyniła się do zasilenia budżetu państwa kwotą 1,7 mld zł – wynika z „Raportu Wpływu Nestlé” w Polsce przygotowanego przez PwC na podstawie danych za 2023 rok.
Polityka
M. Kobosko: Surowce dziś rządzą światem i zdecydują o tym, kto wygra w XXI wieku. Zasoby Grenlandii w centrum zainteresowania

Duńska prezydencja w Radzie Unii Europejskiej rozpoczęła się 1 lipca pod hasłem „Silna Europa w zmieniającym się świecie”. Według zapowiedzi ma się ona skupiać m.in. na bezpieczeństwie militarnym i zielonej transformacji. Dla obu tych aspektów istotna jest kwestia niezależności w dostępie do surowców krytycznych. W tym kontekście coraz więcej mówi się o Grenlandii, autonomicznym terytorium zależnym Danii, bogatym w surowce naturalne i pierwiastki ziem rzadkich. Z tego właśnie powodu wyspa znalazła się w polu zainteresowania Donalda Trumpa.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.