Deel, globalna platforma HR, rusza z kampanią Yes Day
Deel wprowadza nową usługę Flexible Payroll, by zapewnić klientom bezprecedensową elastyczność płac i rusza z nową kampanią "Bring the World to Work/Yes Day"
Deel, globalna platforma HR, wprowadza innowacyjną usługę Flexible Payroll, która pozwala wydłużać terminy ostatecznej wypłaty wynagrodzeń w kilkudziesięciu krajach, co stanowi znaczący krok w kierunku odejścia od tradycyjnych praktyk. Jednocześnie amerykańska firma ogłasza rozpoczęcie nowej kampanii "Bring the World to Work/Yes Day". Inicjatywa ma na celu zachęcenie osób decyzyjnych w obszarze HR do upowszechniania zatrudniania globalnych zespołów i zarządzania nimi.
"Bring the World to Work/Yes Day"
Kampania "Bring the World to Work/Yes Day" ma przedefiniować krajobraz globalnych rozwiązań płacowych i kadrowych. Wykorzystuje połączenie tekstu, obrazów i języka miasta, w którym jest prezentowana. Została zaprojektowana tak, by przyciągnąć uwagę decydentów wyższego szczebla B2B. W ramach inicjatywy Deel działał wraz z agencjami Lafayette American i Here Be Dragons. Celem współpracy było stworzenie angażujących nośników OOH i reklam wideo. W kampanii udział bierze także dwóch popularnych TikTokerów – Pasha i Cruz. Dzięki swojej kreatywności i dużej liczbie fanów mają oni wzmocnić przekaz firmy na różnych platformach. Warto podkreślić, że obaj pracują zdalnie, korzystając z usług Deel.
W przyszłości Deel planuje nadal rozwijać kampanię "Bring the World to Work/Yes Day" i kontynuować wysiłki na rzecz zmiany postrzegania marek sektora B2B wśród liderów i pracowników.
- Stworzyliśmy kampanię "Bring the World to Work/Yes Day”, aby pokazać decydentom HR, że nie ma już potrzeby ograniczania puli pracowników do ich miasta lub nawet kraju – mówi Liina Laas, dyrektor ds. ekspansji w Europie Środkowo-Wschodniej w Deel. - Dzięki Deel mogą zatrudniać najlepsze talenty z dowolnego miejsca na świecie, niezależnie od lokalizacji.
Przyszłość płac jest elastyczna
Rozpoczęcie kampanii zbiega się z wprowadzeniem przez firmę Flexible Payroll – rozwiązania mającego zapewnić klientom bezprecedensową elastyczność płac. Deel wydłuża terminy ostatecznej wypłaty wynagrodzeń do 20 dnia miesiąca w 46 krajach, co stanowi znaczący krok w kierunku odejścia od tradycyjnych praktyk. To posunięcie, dotyczące 94% klientów Deel, oferuje trzykrotnie większą elastyczność w zakresie zatwierdzania wydatków, wprowadzania czasu wolnego i wypłacania miesięcznych wynagrodzeń, w stosunku do innych dostawców.
Ponadto, Deel staje się jedną z niewielu globalnych platform HR oferujących funkcję płac na żądanie. To rozwiązanie pozwoli firmom szybko i łatwo przetwarzać płatności poza cyklem. Za niewielką zryczałtowaną opłatą w wysokości 29 dolarów przedsiębiorcy mogą wspierać swój zespół wczesnymi wypłatami wynagrodzeń lub premiami „last-minute”. Takie działanie jeszcze bardziej podkreśla zaangażowanie Deel w pracę na rzecz elastycznych rozwiązań płacowych.
O Deel
Deel ułatwia firmom zatrudnianie i opłacanie globalnego zespołu, a także zarządzanie nim z dowolnego miejsca na świecie. Platforma oferuje kompleksowy zestaw funkcji, w tym:
- globalne zatrudnianie: Deel umożliwia zatrudnianie pracowników zdalnych w ponad 150 krajach,
- lista płac: Deel obsługuje listę płac, dzięki czemu możesz w pełni skupić się na prowadzeniu firmy,
- zgodność z przepisami: Deel zapewnia zgodność ze wszystkimi lokalnymi przepisami prawa pracy,
- imigracja: Deel pomaga uzyskać pracownikom wizy potrzebne do pracy w danym kraju.

Ceny ubezpieczeń spadły o 3% w pierwszym kwartale 2025 r.

Pożyczki bez zaświadczeń i formalności – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają tę formę finansowania?
Walletto Fintech Poland i rozwój polskiego ekosystemu fintech
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Z UE na pomoc Ukrainie trafiło 148 mld euro. Potrzebne jest dalsze wsparcie, także w kontekście wypracowania sprawiedliwego pokoju
Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił gotowość do podjęcia bezpośrednich rozmów pokojowych z Ukrainą, które mają się rozpocząć 15 maja w Stambule. USA i UE liczą, że Rosja zgodzi się na 30-dniowe zawieszenie broni i wstrzyma ataki na infrastrukturę krytyczną. Unia już zapowiedziała, że w przypadku odmowy zaostrzy sankcje. Europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk apeluje o większą determinację UE w wykorzystaniu zamrożonych rosyjskich aktywów i wsparcie w odbudowie Ukrainy.
Polityka
Prof. L. Balcerowicz: Polska obok Turcji ma największy udział własności państwowej. Potrzebujemy odpolitycznienia gospodarki

Nacjonalizacja i repolonizacja polskiej gospodarki zapowiedziana przez Donalda Tuska wzbudziła mieszane komentarze i reakcje, głównie z powodu niedoprecyzowania, jakie działania miałaby oznaczać. Zdaniem prof. Leszka Balcerowicza to „mętny slogan”, za którym może się kryć wiele znaczeń, takich jak ograniczenie wpływu kapitału zagranicznego albo nacjonalizacja. Tymczasem tym, co naprawdę potrzebne jest gospodarce, jest wycofanie się z niej polityków i prywatyzacja spółek, których wciąż zbyt wiele znajduje się w gestii rządzących – ocenia ekonomista.
Przemysł
Trwa operacja zmiany wyposażenia indywidualnego żołnierzy. Potrzebny modułowy system „od stóp do głów”

Według zapowiedzi MON ten rok ma być przełomowy pod względem zmiany wyposażenia indywidualnego polskich żołnierzy. To efekt trwającej od 1,5 roku operacji Szpej, której celem jest modernizacja umundurowania oraz uzbrojenia i której rząd nadał wysoki priorytet. Podczas ubiegłotygodniowego forum Defence24 Days dwie polskie firmy przedstawiły swoją propozycję systemu wyposażenia „od stóp do głów” dla żołnierzy, którego zaletą ma być nie tylko kompleksowość, ale także modułowość i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb danego operatora.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.