InternetowyKantor.pl wprowadza innowacyjną usługę „Wypróbuj bez rejestracji” - w
InternetowyKantor.pl, czołowy serwis wymiany walut online, wprowadza nową, unikalną usługę „Wypróbuj bez rejestracji”. Ta innowacyjna funkcja umożliwia nowym użytkownikom skorzystanie i przetestowanie usług InternetowyKantor.pl bez konieczności zakładania konta.
Usługa „Wypróbuj bez rejestracji” jest dostępna dla klientów indywidualnych, którzy nie są zarejestrowanymi użytkownikami serwisu InternetowyKantor.pl, a już wkrótce również będzie możliwa dla firm. Od teraz nowi użytkownicy mają możliwość błyskawicznej wymiany waluty, w tym EUR, USD, CHF i GBP, bez konieczności zakładania konta w serwisie. To znaczący krok naprzód, który ma na celu zapewnić jeszcze większą wygodę i elastyczność dla klientów, którzy chcieliby się przekonać, czy InternetowyKantor.pl spełni ich oczekiwania.
Klienci, którzy korzystają z usługi „Wypróbuj bez rejestracji”, mogą wymienić do 900 euro (lub równowartość tej kwoty w innych walutach) w ciągu 12 miesięcy, wykonując maksymalnie 3 transakcje. Środki można wpłacać szybko i bezpiecznie za pomocą kart płatniczych, BLIK, Przelewy24 oraz Google Pay. To wygodne rozwiązanie, aby wymienić walutę bez wychodzenia z domu.
- Wprowadzenie usługi „Wypróbuj bez rejestracji” to kolejny krok w kierunku zapewnienia naszym klientom jeszcze większej swobody i wygody podczas korzystania z naszego serwisu. Chcemy, aby wymiana walut była prostsza i bardziej dostępna dla wszystkich. Liczymy, że szybka wymiana walut bez formalności będzie cieszyła się dużą popularnością zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Zachęcamy wszystkich, którzy są zainteresowani wymianą walut, do wypróbowania InternetowyKantor.pl już dziś - mówi Joanna Wagner, Project Manager w InternetowyKantor.pl.
Możliwość dokonania transakcji bez zakładania konta to standardowa funkcjonalność znana ze świata e-commerce. Dzięki wprowadzeniu Transakcji Okazjonalnej nowi użytkownicy serwisu mogą dokonać wymiany podając minimum danych – jest to dużo prostsze niż w przypadku banków czy innych e-kantorów, a cała operacja nie powinna trwać dłużej niż kilka minut.
Wymiana walut bez rejestracji w InternetowyKantor.pl to prosty i błyskawiczny sposób na zakup potrzebnej waluty oraz wykonywanie przelewów zagranicznych do 26 krajów w Unii Europejskiej.
5 rad dla przedsiębiorców na 2025 r. od lidera finansowania pozabankowego
Ubezpieczenia na życie jako inwestycja w pracowników
Internetowy Fundusz Leasingowy S.A. wyemitował obligacje na kwotę 6 mln złotych
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.