POLSKI INSTYTUT NLP WCHODZI W SKŁAD GRUPY PERFECTCIRCLE

Andrzej Bromski
Bromo
ul. Płowiecka 4/189
00-585 Warszawa
materialy.prasowedszkodowania|gmail.com| |materialy.prasowedszkodowania|gmail.com
510 139 576
www.bromo.pl
PerfectCircle – firma specjalizująca się coachingu biznesowym, w tworzeniu turkusowych organizacji oraz promowaniu i wdrażaniu najnowszych trendów w zarządzaniu przejęła działający na rynku już od ponad 30 lat – Polski Instytut NLP.
Polski instytut NLP działa na polskim rynku od 3 dekad wspierając rozwój ludzi i organizacji oraz rozpowszechniając profesjonalną wiedzę psychologiczną oraz praktyki NLP, czyli neurolingwistycznego programowania. Benedykt Peczko, założyciel instytutu, autor książek z zakresu coachingu, psychologii oraz psychoterapii jest autorytetem w dziedzinie NLP na polskim rynku a teraz wraz ze swoją wiedzą i doświadczeniem łączy siły z zespołem PerfectCircle, kierowanym przez Marka Wzorka, znanego praktyka samozarządzania, autora książki pt. “Od hierarchii do turkusu, czyli jak zarządzać w XXI wieku”.
“To połączenie otwiera ogromne możliwości synergii współpracy oraz większej skali działań. Jesteśmy podekscytowani tą współpracą i perspektywą połączenia programów działań, co umożliwi nam zwiększenie pozytywnego wpływu na rozwój ludzi i organizacji w Polsce. Dodatkowo ta współpraca to również dwustronny transfer wiedzy w trzech obszarach: coachingu, NLP oraz tworzeniu turkusowych organizacji dzięki czemu będziemy mogli zajmować się rozwojem potencjału ludzkiego, rozwoju biznesu oraz organizacji jeszcze skuteczniej. Polski Instytut NLP, dzięki Benedyktowi Peczko oraz jego zespołowi trenerów, posiada bogate doświadczenie w obszarze NLP, coachingu, psychologii, psychoterapii i obsługuje szerokie grono klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych. Dlatego wierzymy, że połączenie naszych dwóch instytucji pozwoli jeszcze skuteczniej wspierać naszych klientów w osiąganiu szczęścia, celów osobistych oraz biznesowych” - mówi Marek Wzorek, CEO PerfectCircle.
"Po kilkudziesięciu latach istnienia Polskiego Instytutu NLP, w Marku Wzorku i PerfectCircle odkryłem partnera, z którym mogę wspólnie się rozwijać, wprowadzić Instytut na nowy poziom i zapewnić mu dalszy rozwój" - dodaje Benedykt Peczko z Instytutu NLP.
“Misją PerfectCircle jest doprowadzenie ludzi, organizacji i świata do wyższego poziomu szczęścia, rozwoju, wiedzy, wolności i miłości. Jesteśmy przekonani, że to połączenie przyniesie wiele korzyści naszym klientom, uczestnikom programów coachingowych, uczestnikom szkoleń oraz transformacji kultury organizacyjnych. Cieszymy się, że możemy połączyć siły z Polskim Instytutem NLP i kontynuować naszą misję rozwoju i transformacji” - podsumowuje Marek Wzorek.

Ceny ubezpieczeń spadły o 3% w pierwszym kwartale 2025 r.

Pożyczki bez zaświadczeń i formalności – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają tę formę finansowania?
Walletto Fintech Poland i rozwój polskiego ekosystemu fintech
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Poziom wyszczepienia Ukraińców jest o 20 pp. niższy niż Polaków. Ukraińskie mamy w Polsce wskazują na szereg barier
Różnice w kalendarzu szczepień, bariery językowe, nieznajomość polskiego systemu szczepień oraz obawy przed skutkami ubocznymi szczepionek – to jedne z najczęstszych problemów, które prowadzą do tego, że poziom wyszczepienia Ukraińców w Polsce jest niższy niż Polaków. To może mieć wpływ na bezpieczeństwo zdrowotne w całym kraju. Fundacja Instytutu Matki i Dziecka podejmuje inicjatywę mającą budować postawy proszczepienne wśród imigrantów.
Polityka
J. Scheuring-Wielgus: Napięcia geopolityczne wymagają silniejszego zjednoczenia państw Europy. To lekcja z II wojny światowej

Parlament Europejski podczas specjalnej sesji w Strasburgu uczcił 80. rocznicę zakończenia II wojny światowej. – Jesteśmy zdeterminowani, by stanąć razem i powiedzieć jasno i stanowczo: nigdy więcej – podkreśliła przewodnicząca PE Roberta Metsola. Zarówno kombatanci, których obecność uświetniła uroczystość, jak i europosłowie podkreślali, że projekt utworzenia europejskiej wspólnoty był odpowiedzią na ówczesne zagrożenia dla pokoju, o który nieustannie trzeba wspólnie dbać.
Ochrona środowiska
Budownictwo modułowe coraz popularniejsze w samorządach. Teraz rozwój sektora jest napędzany przez KPO

Rozwój budownictwa modułowego jest coraz bardziej zauważalny w inwestycjach samorządowych. Wpływa na to przede wszystkim szybsze tempo prowadzonych prac w porównaniu z tymi, w których wykorzystywane są tradycyjne technologie budowlane. Istotną kwestią jest również spełnianie warunków środowiskowych, w tym wysoka efektywność energetyczna budynków, która ma wpływ na możliwość uzyskania dofinansowania z Krajowego Planu Odbudowy. Samorządowcy mają już niewiele czasu na finalizację dotowanych inwestycji. Termin upływa 31 sierpnia 2026 roku.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.