Budowa inwestycji wolaRE zakończona
BPI Real Estate Poland zakończyło budowę kolejnej inwestycji na warszawskiej Woli. Nowoczesny budynek wolaRE znajdujący się przy ul. Ostroroga 21 otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Na finiszu jest także sprzedaż mieszkań w inwestycji. W ofercie belgijskiego dewelopera zostało jest już tylko 13 ostatnich lokali. wolaRE jest trzecim projektem BPI zrealizowanym w tej wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji. Inwestycja powstała zaledwie 4 km od ścisłego centrum Warszawy z dogodnym dojazdem do niemal każdej części miasta.
– wolaRE to kolejny zrealizowany przez nas projekt, który pokazuje stale rosnący potencjał Woli, jako atrakcyjnego miejsca do życia zarówno pod kątem bliskiej odległości od centrum, doskonałej komunikacji, jak i rozbudowanej infrastruktury miejskiej. Dodając do tego nowoczesną architekturę, wysoką jakość wykończenia oraz funkcjonalne rozkłady mieszkań, nie dziwi fakt, że wolaRE to już trzeci budynek zrealizowany przez nas w tej lokalizacji, w którym niemal wszystkie mieszkania zostały sprzedane przed zakończeniem budowy – mówi Wojciech Smolak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu BPI Real Estate Poland.
Inwestycja wolaRE znajduje się przy ul. Ostroroga 21. Jest to nowoczesny 6-piętrowy budynek, którego architektura harmonijnie wpisuje się w okoliczną zabudowę. Znajduje się w nim 231 dobrze zaprojektowanych mieszkań o powierzchni od 28 mkw. do 83 mkw. uwzględniających różne potrzeby przyszłych mieszkańców. Na parterze budynku znajduje się również 6 lokali usługowych.
Wola jest jedną z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Mieszka tu ponad 140 tysięcy osób*. Jej dawne przemysłowe tereny dziś przeżywają swój architektoniczny renesans. W wyniku zmian gospodarczych, śmiałych projektów inwestycyjnych, doskonałej komunikacji, w tym II linii metra, ta część miasta z każdym rokiem niemal zaciera swoje granice z administracyjnym Śródmieściem. Współczesna Wola, coraz częściej nazywana warszawskim Manhattanem, staje się jednym z najbardziej pożądanych miejsc do życia w Stolicy, przyciągającym ludzi lubiących miejski styl życia.
- wolaRE to nasza odpowiedź na zmieniające się potrzeby kupujących i kolejny ukłon w stronę miłośników miejskiego stylu życia. Projekt powstał z myślą o Warszawiakach, którzy chcą żyć w centrum, być blisko wszelkich wielkomiejskich atrakcji i mieć je na wyciągnięcie ręki. Dlatego cenią sobie tzw. „walking distance” zarówno do miejsc pracy, edukacji jak i rozrywki - tłumaczy Béranger Dumont, Prezes Zarządu BPI Real Estate Poland.
Inwestycja wolaRE jest trzecim projektem BPI Real Estate Poland zrealizowanym na warszawskiej Woli. Wcześniej w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji powstały budynki Wola Tarasy oraz Wola Libre, w których sprzedano i wybudowano odpowiednio 159 i 274 mieszkania.
- Można śmiało powiedzieć, że wolaRE jest zwieńczeniem wszystkich naszych inwestycji jakie do tej pory zrealizowaliśmy na Woli. Trzy niezależne od siebie budynki, dzięki przemyślanym projektom wraz z okoliczną zabudową tworzą urbanistyczną całość. Ich charakter i styl pozytywnie wpływają na nowoczesny wizerunek współczesnej Woli - podsumowuje Andrzej Świder Dyrektor Projektu BPI Real Estate Poland.
Budowa wolaRE rozpoczęła się w grudniu 2018 r. i zgodnie z harmonogramem zakończyła się po 21 miesiącach. Generalnym wykonawcą inwestycji była CFE Polska.
Więcej informacji nt. inwestycji wolaRE dostępnych jest na stronie: http://wolare.pl/

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania

Sanepid a deratyzacja – obowiązkowe akcje eliminacji szkodników

Costa Coffee startuje z franczyzą. Pierwszy lokal to współpraca z Klubem Fikołki
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Kwestie bezpieczeństwa priorytetem UE. Polska prezydencja ma w tym swój udział
– Polska prezydencja skierowała oczy Europy na obronność – przekonuje Magdalena Sobkowiak-Czarnecka z KPRM. Większość europejskich państw jest zgodna, że najważniejszą kwestią jest obecnie finansowanie bezpieczeństwa i obronności. Jednym z priorytetów białej księgi w sprawie obronności europejskiej będzie Tarcza Wschód, która obejmuje umocnienia wzdłuż wschodniej i północnej granicy Polski.
Problemy społeczne
Duża zmiana w organizacji pracy w firmach. Elastyczność wśród najważniejszych oczekiwań pracowników

Dotychczasowe modele organizacji pracy w firmach nie zawsze odpowiadają na wyzwania przyszłości. Ostatnie lata zmieniły zasady gry na rynku pracy i teraz elastyczność liczy się na nim bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Elastyczny model pracy staje się jednym z bardziej oczekiwanych benefitów, a dla firm jest to sposób na przyciągnięcie talentów. Kolejnym jest wykorzystanie innowacyjnych narzędzi technologicznych. To jednak wymaga zarówno od pracowników, jak i od pracodawców zaangażowania w ciągłe podnoszenie kompetencji.
Motoryzacja
Pożary pojazdów elektrycznych są rzadsze niż spalinowych. W powszechnym przekonaniu jest odwrotnie, bo brakuje edukacji

Trzydzieści pożarów aut elektrycznych i niemal 9,5 tys. pożarów aut spalinowych – to statystyki za ubiegły rok. Jak podkreślają eksperci, statystycznie pojazdy elektryczne płoną rzadziej niż spalinowe. W przeliczeniu na tysiąc zarejestrowanych pojazdów wskaźnik pożarów w przypadku elektryków wynosi 0,372, a w przypadku aut spalinowych 0,424. Specjaliści są zgodni co do tego, że w powszechnym obiegu brakuje rzetelnej wiedzy na temat samochodów elektrycznych i ich bezpieczeństwa pożarowego.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.