Komunikaty PR

Budowa inwestycji wolaRE zakończona

2020-10-14  |  11:00
Biuro prasowe
Do pobrania 10 ( 1 MB )

BPI Real Estate Poland zakończyło budowę kolejnej inwestycji na warszawskiej Woli. Nowoczesny budynek wolaRE znajdujący się przy ul. Ostroroga 21 otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Na finiszu jest także sprzedaż mieszkań w inwestycji. W ofercie belgijskiego dewelopera zostało jest już tylko 13 ostatnich lokali. wolaRE jest trzecim projektem BPI zrealizowanym w tej wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji. Inwestycja powstała zaledwie 4 km od ścisłego centrum Warszawy z dogodnym dojazdem do niemal każdej części miasta.

 

– wolaRE to kolejny zrealizowany przez nas projekt, który pokazuje stale rosnący potencjał Woli, jako atrakcyjnego miejsca do życia zarówno pod kątem bliskiej odległości od centrum, doskonałej komunikacji, jak i rozbudowanej infrastruktury miejskiej. Dodając do tego nowoczesną architekturę, wysoką jakość wykończenia oraz funkcjonalne rozkłady mieszkań, nie dziwi fakt, że wolaRE to już trzeci budynek zrealizowany przez nas w tej lokalizacji, w którym niemal wszystkie mieszkania zostały sprzedane przed zakończeniem budowy – mówi Wojciech Smolak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu BPI Real Estate Poland.

Inwestycja wolaRE znajduje się przy ul. Ostroroga 21. Jest to nowoczesny 6-piętrowy budynek, którego architektura harmonijnie wpisuje się w okoliczną zabudowę. Znajduje się w nim 231 dobrze zaprojektowanych mieszkań o powierzchni od 28 mkw. do 83 mkw. uwzględniających różne potrzeby przyszłych mieszkańców. Na parterze budynku znajduje się również 6 lokali usługowych.

Wola jest jedną z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Mieszka tu ponad 140 tysięcy osób*. Jej dawne przemysłowe tereny dziś przeżywają swój architektoniczny renesans. W wyniku zmian gospodarczych, śmiałych projektów inwestycyjnych, doskonałej komunikacji, w tym II linii metra, ta część miasta z każdym rokiem niemal zaciera swoje granice z administracyjnym Śródmieściem. Współczesna Wola, coraz częściej nazywana warszawskim Manhattanem, staje się jednym z najbardziej pożądanych miejsc do życia w Stolicy, przyciągającym ludzi lubiących miejski styl życia.

- wolaRE to nasza odpowiedź na zmieniające się potrzeby kupujących i kolejny ukłon w stronę miłośników miejskiego stylu życia. Projekt powstał z myślą o Warszawiakach, którzy chcą żyć w centrum, być blisko wszelkich wielkomiejskich atrakcji i mieć je na wyciągnięcie ręki. Dlatego cenią sobie tzw. „walking distance” zarówno do miejsc pracy, edukacji jak i rozrywki - tłumaczy Béranger Dumont, Prezes Zarządu BPI Real Estate Poland.

Inwestycja wolaRE jest trzecim projektem BPI Real Estate Poland zrealizowanym na warszawskiej Woli. Wcześniej w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji powstały budynki Wola Tarasy oraz Wola Libre, w których sprzedano i wybudowano odpowiednio 159 i 274 mieszkania.

 

- Można śmiało powiedzieć, że wolaRE jest zwieńczeniem wszystkich naszych inwestycji jakie do tej pory zrealizowaliśmy na Woli. Trzy niezależne od siebie budynki, dzięki przemyślanym projektom wraz z okoliczną zabudową tworzą urbanistyczną całość. Ich charakter i styl pozytywnie wpływają na nowoczesny wizerunek współczesnej Woli -  podsumowuje Andrzej Świder Dyrektor Projektu BPI Real Estate Poland.

Budowa wolaRE rozpoczęła się w grudniu 2018 r. i zgodnie z harmonogramem zakończyła się po 21 miesiącach. Generalnym wykonawcą inwestycji była CFE Polska.

Więcej informacji nt. inwestycji wolaRE dostępnych jest na stronie: http://wolare.pl/

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Lark Promotion
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma Finał III edycji akcji „Dom z Serca” Biuro prasowe
2024-12-20 | 13:20

Finał III edycji akcji „Dom z Serca”

Budowa kolejnego już „Domu z Serca” dobiegła końca! 19 grudnia br. Grupa Budimex wraz z partnerami oddała do użytku nowoczesny, modułowy dom dla Pani Teresy z Wołomina –
Firma Dynamiczny rozwój i inwestycja w przyszłość: podsumowanie roku 2024 w sieci fran
2024-12-19 | 15:00

Dynamiczny rozwój i inwestycja w przyszłość: podsumowanie roku 2024 w sieci fran

Miniony rok okazał się przełomowym okresem dla sieci sklepów Komfort, eksperta w branży wykończenia wnętrz w Polsce. Firma znacząco rozwinęła swoją działalność w segmencie
Firma DDW podsumowuje rok 2024 branży wodorowej
2024-12-19 | 12:15

DDW podsumowuje rok 2024 branży wodorowej

2024 rok był pod wieloma względami ważny dla rozwoju gospodarki wodorowej w Polsce.   Eksperci Stowarzyszenia Dolnośląska Dolina Wodorowa przygotowali syntetyczne podsumowanie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Fundusze unijne

Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier

Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.