Komunikaty PR

Budowa inwestycji wolaRE zakończona

2020-10-14  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Anna Siwek
Tauber Promotion

Gombrowicza 15
01-682 Warszawa
asiwek|tauber.com.pl| |asiwek|tauber.com.pl
+48 22 833 35 02
www.tauber.com.pl
Do pobrania 10 ( 1 MB )

BPI Real Estate Poland zakończyło budowę kolejnej inwestycji na warszawskiej Woli. Nowoczesny budynek wolaRE znajdujący się przy ul. Ostroroga 21 otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Na finiszu jest także sprzedaż mieszkań w inwestycji. W ofercie belgijskiego dewelopera zostało jest już tylko 13 ostatnich lokali. wolaRE jest trzecim projektem BPI zrealizowanym w tej wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji. Inwestycja powstała zaledwie 4 km od ścisłego centrum Warszawy z dogodnym dojazdem do niemal każdej części miasta.

 

– wolaRE to kolejny zrealizowany przez nas projekt, który pokazuje stale rosnący potencjał Woli, jako atrakcyjnego miejsca do życia zarówno pod kątem bliskiej odległości od centrum, doskonałej komunikacji, jak i rozbudowanej infrastruktury miejskiej. Dodając do tego nowoczesną architekturę, wysoką jakość wykończenia oraz funkcjonalne rozkłady mieszkań, nie dziwi fakt, że wolaRE to już trzeci budynek zrealizowany przez nas w tej lokalizacji, w którym niemal wszystkie mieszkania zostały sprzedane przed zakończeniem budowy – mówi Wojciech Smolak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu BPI Real Estate Poland.

Inwestycja wolaRE znajduje się przy ul. Ostroroga 21. Jest to nowoczesny 6-piętrowy budynek, którego architektura harmonijnie wpisuje się w okoliczną zabudowę. Znajduje się w nim 231 dobrze zaprojektowanych mieszkań o powierzchni od 28 mkw. do 83 mkw. uwzględniających różne potrzeby przyszłych mieszkańców. Na parterze budynku znajduje się również 6 lokali usługowych.

Wola jest jedną z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Mieszka tu ponad 140 tysięcy osób*. Jej dawne przemysłowe tereny dziś przeżywają swój architektoniczny renesans. W wyniku zmian gospodarczych, śmiałych projektów inwestycyjnych, doskonałej komunikacji, w tym II linii metra, ta część miasta z każdym rokiem niemal zaciera swoje granice z administracyjnym Śródmieściem. Współczesna Wola, coraz częściej nazywana warszawskim Manhattanem, staje się jednym z najbardziej pożądanych miejsc do życia w Stolicy, przyciągającym ludzi lubiących miejski styl życia.

- wolaRE to nasza odpowiedź na zmieniające się potrzeby kupujących i kolejny ukłon w stronę miłośników miejskiego stylu życia. Projekt powstał z myślą o Warszawiakach, którzy chcą żyć w centrum, być blisko wszelkich wielkomiejskich atrakcji i mieć je na wyciągnięcie ręki. Dlatego cenią sobie tzw. „walking distance” zarówno do miejsc pracy, edukacji jak i rozrywki - tłumaczy Béranger Dumont, Prezes Zarządu BPI Real Estate Poland.

Inwestycja wolaRE jest trzecim projektem BPI Real Estate Poland zrealizowanym na warszawskiej Woli. Wcześniej w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji powstały budynki Wola Tarasy oraz Wola Libre, w których sprzedano i wybudowano odpowiednio 159 i 274 mieszkania.

 

- Można śmiało powiedzieć, że wolaRE jest zwieńczeniem wszystkich naszych inwestycji jakie do tej pory zrealizowaliśmy na Woli. Trzy niezależne od siebie budynki, dzięki przemyślanym projektom wraz z okoliczną zabudową tworzą urbanistyczną całość. Ich charakter i styl pozytywnie wpływają na nowoczesny wizerunek współczesnej Woli -  podsumowuje Andrzej Świder Dyrektor Projektu BPI Real Estate Poland.

Budowa wolaRE rozpoczęła się w grudniu 2018 r. i zgodnie z harmonogramem zakończyła się po 21 miesiącach. Generalnym wykonawcą inwestycji była CFE Polska.

Więcej informacji nt. inwestycji wolaRE dostępnych jest na stronie: http://wolare.pl/

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Tauber Promotion
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma BRAK ZDJĘCIA
2024-07-08 | 12:00

Brambles w pierwszej piątce rankingu TIME Najbardziej Zrównoważonych Firm

Grupa Brambles, do której należy CHEP – światowy lider obszaru logistyki łańcucha dostaw – została uznana przez magazyn TIME za jedną z najbardziej zrównoważonych firm na świecie. Czwarta lokata na liście 500
Firma Masterlease: rekordowa liczba samochodów we flocie
2024-07-05 | 12:25

Masterlease: rekordowa liczba samochodów we flocie

  Już ponad 40 tys. samochodów jest we flocie Masterlease. Należąca do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego, Masterlease jest głównym centrum kompetencyjnym dla
Firma Przemysł 4.0 to wiele narzędzi usprawniających produkcję. Które i jak wybrać?
2024-06-28 | 01:00

Przemysł 4.0 to wiele narzędzi usprawniających produkcję. Które i jak wybrać?

Według badań przeprowadzonych wśród polskich przedsiębiorstw, 88% ankietowanych uważa, że wdrożenie narzędzi Przemysłu 4.0 zwiększa konkurencyjność ich firm na rynku. 39%

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Trwają prace nad pierwszym pakietem ułatwień dla biznesu. Założenia drugiego będą znane na przełomie lipca i sierpnia

Pierwszy pakiet deregulacyjny, który ma wprowadzić daleko idące ułatwienia dla polskich przedsiębiorców, ma trafić pod obrady Sejmu na przełomie tego i przyszłego roku i wejść w życie z półrocznym vacatio legis, aby firmy miały czas przygotować się do zmian. – Taka od początku była nasza idea: żeby przedsiębiorcy nie byli zaskakiwani – podkreśla dr Mariusz Filipek, pełnomocnik ministra rozwoju ds. deregulacji i dialogu gospodarczego. Jak wskazuje, procedowane zmiany w prawie gospodarczym to nie koniec – MRiT w planach ma już kolejne pakiety deregulacyjne. – Chcielibyśmy, żeby założenia drugiego wybrzmiały już pod koniec lipca, najpóźniej do połowy sierpnia – zapowiada.

Ochrona środowiska

Duża presja regulacyjna stanowi coraz większe obciążenie dla firm kosmetycznych. Branża obawia się utraty konkurencyjności na globalnym rynku

Europejska branża kosmetyczna mierzy się w ostatnich latach z regulacyjnym tsunami, obejmującym cały łańcuch wartości – od pozyskiwania surowców, przez projektowanie opakowań, składy, procesy produkcyjne i ślad węglowy swoich produktów, aż po etykiety i deklaracje marketingowe. Duża presja regulacyjna stanowi coraz większe obciążenie dla firm kosmetycznych, które muszą ponosić nakłady związane z dostosowywaniem się do nowych aktów prawnych. To zaś odbija się na konkurencyjności całego sektora – wskazuje stowarzyszenie Cosmetics Europe, które apeluje do nowego Parlamentu i Komisji Europejskiej o większe wsparcie dla innowacyjności i konkurencyjności europejskiego przemysłu kosmetycznego.

Handel

Oliwa z oliwek i produkty z grzybami wśród najczęściej kwestionowanych przez IJHARS. Jakość pozostawia wiele do życzenia

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych co roku przeprowadza kilkadziesiąt tysięcy czynności kontrolnych. W ubiegłym roku 16 proc. skontrolowanych artykułów rolno-spożywczych na etapie detalu miało parametry fizykochemiczne niezgodne z przepisami, a co czwarta partia była nieprawidłowo oznaczona. Do najczęściej kwestionowanych produktów należały oliwa z oliwek i przetwory grzybowe. – Konsument, jako najsłabsze ogniwo w łańcuchu, musi być właściwie poinformowany o składzie danego produktu – podkreśla Dorota Balińska-Hajduk z GIJHARS.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.