Komunikaty PR

Grill to nie wszystko, liczą się dodatki

2020-09-29  |  01:00
Biuro prasowe
Do pobrania jpg ( 0.18 MB )

To nieprawda, że sezon na grillowanie właśnie się zakończył. Pod tym zdaniem na pewno podpisze się rzesza miłośników rozmaitych dań z rusztu, które przy pomocy odpowiedniego sprzętu można przygotowywać przez cały rok. Jednak sam grill, nawet najlepszy, nie zapewni bogactwa smaku i nie wydobędzie intensywnego aromatu przyrządzanych potraw. Bardzo ważne są oryginalne, trwałe i niezawodne akcesoria.

Jedną z niedocenianych, ale bardzo praktycznych cech oryginalnych produktów, jest łatwa dostępność ciekawych akcesoriów. Dotyczy to w równej mierze markowych telefonów, aparatów fotograficznych, ale jak się okazuje również i grilla. Doskonałym tego przykładem jest marka LotusGrill, która jako pierwsza wprowadziła na rynek rozwiązanie umożliwiające grillowanie na węglu, ale bez uciążliwego dymu. Jako że sam grill jest długowieczny (5 lat gwarancji) producent zachęca klientów do sukcesywnego powiększania zestawów grillowych o kolejne akcesoria.
Rozpalanie i palenie
– Choć producent przyznaje się do tego, że z grilla można korzystać również z użyciem węgla od innych dostawców, to równolegle zachęca swoich fanów do zakupu produktów spod szyldu LotusGrill. Dla przeciętnego użytkownika zakup węgla 2,5 kg (na 15 grillowań) oraz małej rozpałki, powinien wystarczyć na większą część albo nawet na cały sezon. Warto zaznaczyć, że taki zestaw dostępny jest niemal w ciągłej sprzedaży, dlatego też nie ma konieczności robienia zapasów – mówi Jarosław Zimnoch, właściciel firmy Domowe Sanatorium, która jest jedynym dystrybutorem marki LotusGrill w Polsce i dodaje, że na ostateczną decyzję o kupnie grilla powinno składać się kilka czynników. Po pierwsze sprawdźmy, czy urządzenie jest ekologiczne, łatwe w użyciu i absolutnie bezpieczne. Po drugie warto wziąć pod uwagę, ile i jakie akcesoria można do niego dokupić.
LotusGrill to urządzenie, które przede wszystkim nie dymi. Dzieje się tak za sprawą specyficznej konstrukcji i wbudowanego wentylatora. Bezdymny, ekologiczny grill na węgiel sprawdzi się na balkonie, tarasie, campingu, pomoście, a nawet na łódce.
Akcesoria typu „must have”…
...czyli tak rewelacyjne, że trudno się bez nich obejść. Przykładem jest szklana pokrywa, która przyspiesza grillowanie, szczególnie w wietrzną pogodę.

– Do moich osobistych faworytów należą też szczypce silikonowe. Niby nic nadzwyczajnego, jednakże wygoda ich użytkowania oraz solidność wykonania sprawia, że ciężko porównać je do jakichkolwiek odpowiedników na rynku, a co dodatkowo cieszy oko, można je dobrać pod kolor grilla – dodaje Jarosław Zimnoch.
Pizza z grilla? To możliwe
Świat LotusGrilla to również akcesoria z całego świata. Jeżeli naprawdę lubimy wycieczki, również te kulinarne, można skorzystać z płyty teppanyaki – idealnej do grillowania w japońskim stylu dań orientalnych. Drugi produkt to gładka płyta ceramiczna, która pozwala przygotować na grillu pieczoną na ogniu pizzę.


Grill może być oryginalny
Taki niewątpliwie jest LotusGrill. Produkt na starcie kosztuje więcej niż jego imitacje, ale dzięki jakości wykonania posłuży znacznie dłużej, a jeżeli nawet przydarzy się awaria, nie trzeba wymieniać całego urządzenia, gdyż każdy z poszczególnych elementów jest stale dostępny.


Różne wielkości, kolory, akcesoria – to wszystko daje duże pole do wyboru i stworzenia swojego wymarzonego zastawu, a znając twórcze możliwości tej firmy, z pewnością w przyszłości zaskoczy nas jeszcze kolejnymi ciekawymi rozwiązaniami. Warto więc od czasu do czasu wpaść na stronę producenta Lotusgrill.pl nie tylko po węgiel, ale również po ciekawe inspiracje.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma Katowizje 2020 – nabór zgłoszeń przedłużony! Biuro prasowe
2020-12-04 | 12:30

Katowizje 2020 – nabór zgłoszeń przedłużony!

Termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu Katowizje – Firma Społecznie Odpowiedzialna został przedłużony. Przedstawiciele firm z sektora MMŚP mogą wziąć w nim udział do 13 grudnia
Firma Małe firmy przestają planować – funkcjonują z dnia na dzień
2020-12-04 | 08:30

Małe firmy przestają planować – funkcjonują z dnia na dzień

Firmy z sektora MŚP w czasie pandemii porzuciły długookresowe planowanie – tylko 5% z nich planuje działania na przyszły rok. Dwukrotnie wzrosła grupa przedsiębiorców,
Firma BRAK ZDJĘCIA
2020-12-03 | 18:00

OSM Piątnica włącza się w akcję #WeźWolneOdRaka

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Piątnica dołączyła do akcji #WeźWolneOdRaka. Wszyscy pracownicy Spółdzielni otrzymają dodatkowy dzień płatnego urlopu w celu wykonania badań z zakresu profilaktyki onkologicznej.

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Aktualnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na tej podstronie.

Handel

Technologiczna rewolucja w handlu przyspieszyła dzięki pandemii. Skanowanie i płatności w aplikacji mobilnej mają zwiększyć bezpieczeństwo zakupów [DEPESZA]

Pandemia sprawiła, że podczas zakupów przykładamy większą wagę do własnego bezpieczeństwa i zachowywania dystansu. Choć w rekordowym tempie rośnie rynek e-commerce, Polacy wciąż kupują także w sklepach stacjonarnych, które w dobie koronawirusa zaczęły zbroić się w nowe technologie. Sieci handlowe wprowadzają rozwiązania, które pomagają zachować dystans i zwiększają bezpieczeństwo, takie jak np. mobilne kasy samoobsługowe. Całkowicie bezdotykowe płatności od 1 grudnia uruchomiła sieć Rossmann. Artykuły w popularnej drogerii można skanować za pomocą telefonu i zapłacić za nie aplikacją mobilną.

Prawo

CASE: W długim terminie możemy spodziewać się wzrostu bezrobocia. Na razie przed zwolnieniami firmy powstrzymują warunki pomocy publicznej

Według badania Diagnoza.plus, przeprowadzonego pod koniec października, bezrobocie jesienią nie spadło, choć normalnie w tym okresie jest niższe ze względu na sezon przedświąteczny. Rodzi to obawy o zachowanie rynku pracy po Nowym Roku. Według prezes Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych trudna sytuacja na wielu firmach wymusiłaby redukcję etatów, ale pracodawcy nie mogą tego zrobić ze względu na otrzymaną pomoc państwa. To może pogłębić ich problemy finansowe.

Problemy społeczne

Przez pandemię pogarsza się kondycja skóry Polaków. Przyczynami rezygnacja z wizyt u dermatologa, stres i noszenie maseczek

Prawie połowa pacjentów ze schorzeniami dermatologicznymi ogranicza lub rezygnuje z wizyt u lekarzy specjalistów w czasie pandemii COVID-19 – wynika z badania przeprowadzonego w ramach kampanii #WłączLeczenie. – Przewlekłe choroby skóry nieregularnie kontrolowane mogą się zaostrzyć,  a wtedy ich terapia jest bardzo trudna – przestrzega dermatolog, dr Ivana Stanković. Już teraz ponad połowa pacjentów dostrzega pogorszenie kondycji skóry w czasie pandemii. Wpływ na to może mieć nie tylko brak opieki dermatologicznej, lecz również stres i noszenie maseczek.

 

IT i technologie

Na wejście do branży IT decyduje się coraz więcej młodych. Większość programistów to samoucy, a co trzeci zaczynał od studiów kierunkowych

Ponad 60 proc. polskich programistów deklaruje, że samodzielnie stawiało pierwsze kroki w zawodzie. Tylko 35 proc. zgłębianie IT zaczynało na studiach, a 4 proc. – od kursów programowania – wynika z Antybadania firmy Just Join IT. Wbrew stereotypom programiści to nie zamknięci w domach introwertycy mieszkający z rodzicami, ale ludzie, którzy mają lub planują założyć rodzinę, lubią integrację z zespołem i sport. Co drugi pracownik podkreśla, że bardzo ceni sobie work–life balance.