Komunikaty PR

Grill to nie wszystko, liczą się dodatki

2020-09-29  |  01:00
Biuro prasowe
Do pobrania jpg ( 0.18 MB )

To nieprawda, że sezon na grillowanie właśnie się zakończył. Pod tym zdaniem na pewno podpisze się rzesza miłośników rozmaitych dań z rusztu, które przy pomocy odpowiedniego sprzętu można przygotowywać przez cały rok. Jednak sam grill, nawet najlepszy, nie zapewni bogactwa smaku i nie wydobędzie intensywnego aromatu przyrządzanych potraw. Bardzo ważne są oryginalne, trwałe i niezawodne akcesoria.

Jedną z niedocenianych, ale bardzo praktycznych cech oryginalnych produktów, jest łatwa dostępność ciekawych akcesoriów. Dotyczy to w równej mierze markowych telefonów, aparatów fotograficznych, ale jak się okazuje również i grilla. Doskonałym tego przykładem jest marka LotusGrill, która jako pierwsza wprowadziła na rynek rozwiązanie umożliwiające grillowanie na węglu, ale bez uciążliwego dymu. Jako że sam grill jest długowieczny (5 lat gwarancji) producent zachęca klientów do sukcesywnego powiększania zestawów grillowych o kolejne akcesoria.
Rozpalanie i palenie
– Choć producent przyznaje się do tego, że z grilla można korzystać również z użyciem węgla od innych dostawców, to równolegle zachęca swoich fanów do zakupu produktów spod szyldu LotusGrill. Dla przeciętnego użytkownika zakup węgla 2,5 kg (na 15 grillowań) oraz małej rozpałki, powinien wystarczyć na większą część albo nawet na cały sezon. Warto zaznaczyć, że taki zestaw dostępny jest niemal w ciągłej sprzedaży, dlatego też nie ma konieczności robienia zapasów – mówi Jarosław Zimnoch, właściciel firmy Domowe Sanatorium, która jest jedynym dystrybutorem marki LotusGrill w Polsce i dodaje, że na ostateczną decyzję o kupnie grilla powinno składać się kilka czynników. Po pierwsze sprawdźmy, czy urządzenie jest ekologiczne, łatwe w użyciu i absolutnie bezpieczne. Po drugie warto wziąć pod uwagę, ile i jakie akcesoria można do niego dokupić.
LotusGrill to urządzenie, które przede wszystkim nie dymi. Dzieje się tak za sprawą specyficznej konstrukcji i wbudowanego wentylatora. Bezdymny, ekologiczny grill na węgiel sprawdzi się na balkonie, tarasie, campingu, pomoście, a nawet na łódce.
Akcesoria typu „must have”…
...czyli tak rewelacyjne, że trudno się bez nich obejść. Przykładem jest szklana pokrywa, która przyspiesza grillowanie, szczególnie w wietrzną pogodę.

– Do moich osobistych faworytów należą też szczypce silikonowe. Niby nic nadzwyczajnego, jednakże wygoda ich użytkowania oraz solidność wykonania sprawia, że ciężko porównać je do jakichkolwiek odpowiedników na rynku, a co dodatkowo cieszy oko, można je dobrać pod kolor grilla – dodaje Jarosław Zimnoch.
Pizza z grilla? To możliwe
Świat LotusGrilla to również akcesoria z całego świata. Jeżeli naprawdę lubimy wycieczki, również te kulinarne, można skorzystać z płyty teppanyaki – idealnej do grillowania w japońskim stylu dań orientalnych. Drugi produkt to gładka płyta ceramiczna, która pozwala przygotować na grillu pieczoną na ogniu pizzę.


Grill może być oryginalny
Taki niewątpliwie jest LotusGrill. Produkt na starcie kosztuje więcej niż jego imitacje, ale dzięki jakości wykonania posłuży znacznie dłużej, a jeżeli nawet przydarzy się awaria, nie trzeba wymieniać całego urządzenia, gdyż każdy z poszczególnych elementów jest stale dostępny.


Różne wielkości, kolory, akcesoria – to wszystko daje duże pole do wyboru i stworzenia swojego wymarzonego zastawu, a znając twórcze możliwości tej firmy, z pewnością w przyszłości zaskoczy nas jeszcze kolejnymi ciekawymi rozwiązaniami. Warto więc od czasu do czasu wpaść na stronę producenta Lotusgrill.pl nie tylko po węgiel, ale również po ciekawe inspiracje.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma SANPLAST S.A. – Prezes R. Dziak o pierwszym roku za sterami grupy Biuro prasowe
2020-10-23 | 09:55

SANPLAST S.A. – Prezes R. Dziak o pierwszym roku za sterami grupy

Grupa SANPLAST S.A. jest niekwestionowanym liderem branży sanitarnej w Polsce. Od lat dostarcza swoim Klientom najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania do wyposażenia łazienek. Sukces
Firma Wirus zwiększył wartość pracowników
2020-10-22 | 08:40

Wirus zwiększył wartość pracowników

Zawirowania gospodarcze związane z koronawirusem uświadomiły pracodawcom, że najcenniejszym zasobem firmowym w czasie pandemii okazali się pracownicy - wynika z najnowszego badania Krajowego
Firma BRAK ZDJĘCIA
2020-10-21 | 16:00

Organizacje pozarządowe wspierają firmy w walce z koronawirusowym kryzysem

Koronawirus odcisnął bardzo silne piętno na wielu biznesach. Jak podał Główny Urząd Statystyczny w II kwartale 2020 roku W lipcu liczba upadłości wzrosła o 31,8% w porównaniu rok do roku.  Wśród

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Aktualnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na tej podstronie.

Prawo

Bankowość

Rynkiem kredytowym rządzi niepewność wywołana pandemią. Banki mogą wrócić do ostrzejszej polityki, zwłaszcza w segmencie mieszkaniowym

We wrześniu banki udzieliły dużo mniej kredytów gotówkowych i mieszkaniowych w porównaniu z ubiegłym rokiem. Spadki dotyczyły nie tylko liczby, lecz także wartości udzielonego finansowania, a jedynym pozytywnym wyjątkiem na tle całego rynku są kredyty ratalne – wynika z danych BIK. Kolejna fala pandemii i nowe obostrzenia wprowadzone przez rząd mogą w kolejnych miesiącach ponownie skłonić banki do zaostrzenia polityki, szczególnie w segmencie kredytów mieszkaniowych. – Nadchodzące miesiące – zwłaszcza początek 2021 roku – pokażą też, jak duże jest przełożenie pandemii i problemów na rynku pracy na spłacalność kredytów. Jeśli ich szkodowość istotnie wzrośnie – może to mocno zachwiać kondycją sektora bankowego – mówi dr hab. Waldemar Rogowski, główny analityk BIK.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Przemysł

Cyfryzacja może pomóc firmom poradzić sobie ze skutkami pandemii. Umożliwia pracę zdalną, komunikację z klientami i nowy sposób świadczenia usług online

– Interesuje nas to, jak pomóc firmom przetrwać ten najtrudniejszy czas. Trzeba podjąć takie działania, aby umiały one przekształcić swoją działalność, nakierować ją na inne tory. Cyfryzacja jest w tym procesie niezbędna – podkreśla Małgorzata Oleszczuk, prezes PARP. W polskich przedsiębiorstwach pandemia znacząco przyspieszyła cyfrową transformację. PARP wyłoniła właśnie najlepsze projekty w tym obszarze, które dotyczą m.in. zdalnej komunikacji z klientami, nowego sposobu świadczenia usług online czy automatyzacji procesów. Agencja ogłosiła wyniki konkursu „100 najlepszych projektów na zwiększenie poziomu cyfryzacji w firmie”.

 

Farmacja

Pandemia uderza w alergików. Brak refundacji doustnych leków ogranicza możliwość bezpiecznego odczulania w domu

Około 12 mln Polaków cierpi na alergie, ale tylko 1,2 proc. poddaje się odczulaniu. To wyzwanie zwłaszcza w dobie pandemii, podczas której pacjenci mają utrudniony kontakt z lekarzem. Tymczasem skuteczne leczenie można przeprowadzić samodzielnie w domu. Immunoterapię alergenową można wygodnie przyjmować w kroplach lub tabletkach pod język. Takie rozwiązanie oszczędza czas i eliminuje konieczność częstych wizyt w gabinecie alergologa. Jednak w  Polsce ta metoda nie jest refundowana przez NFZ i pacjenci muszą płacić za leczenie duże kwoty. Refundacja i większa dostępność immunoterapii podjęzykowej mogłyby skłonić większą liczbę pacjentów do poddania się takiemu leczeniu i przynieść wymierne korzyści w systemie.