Maxi Zoo z wyróżnieniem Friendly Workplace 2024
Maxi Zoo, lider w branży zoologicznej, zostało wyróżnione prestiżowym godłem „Friendly Workplace 2024” za swoje nowoczesne podejście do zarządzania relacjami z pracownikami i budowanie przyjaznego środowiska pracy. Firma nie tylko troszczy się o swoich klientów i ich zwierzęta, ale również wyznacza nowe standardy w kształtowaniu kultury otwartości, zaangażowania i równowagi między życiem zawodowym, a prywatnym swoich pracowników i pracownic.
Maxi Zoo od lat stawia na kulturę organizacyjną, która sprzyja budowaniu otwartych, partnerskich relacji w miejscu pracy. Kluczową rolę w osiągnięciu tego celu odgrywa przywództwo oparte na wsparciu
i zaufaniu. Kadra menedżerska nie tylko zarządza, ale aktywnie wspiera swoich pracowników i pracownice, rozumiejąc ich potrzeby i dbając o tworzenie przestrzeni do współpracy i wymiany pomysłów. Podejście
to skutkuje zaufaniem i silnym zaangażowaniem zespołu, co jest fundamentem trwałych relacji i wysokiej efektywności.
Kultura Maxi Zoo promuje również różnorodność i inkluzywność, a polityka otwartych drzwi pozwala każdemu pracownikowi i każdej pracownicy na swobodną komunikację z lider(k)ami na każdym poziomie organizacji. Pracownicy i pracownice mogą liczyć na transparentność, otwartość w komunikacji i wsparcie w codziennych wyzwaniach. Dodatkowo możliwość przychodzenia do pracy z pupilami, zarówno w biurze, jak i w sklepach, jest innowacyjnym rozwiązaniem, które zmniejsza stres i wspiera integrację zespołu, tworząc przyjazną atmosferę pracy.
Inwestowanie w rozwój pracowników i pracownic jest niezwykle istotne dla Maxi Zoo. Firma zapewnia liczne szkolenia i programy rozwojowe, które pozwalają na doskonalenie umiejętności i osiąganie kolejnych etapów kariery. „Chcemy nie tylko wspierać naszych pracowników i pracownice na co dzień, ale także dawać im narzędzia i możliwości, które pomogą im w długofalowym rozwoju. Wierzymy, że kiedy inwestujemy w ich rozwój, budujemy lepszą przyszłość dla całej firmy” – wyjaśnia Małgorzata Górska, dyrektorka działu People w Maxi Zoo Polska. Wielu liderów i liderek zaczynało swoją karierę na stanowiskach juniorskich, by dzięki wsparciu i możliwościom oferowanym przez Maxi Zoo awansować
i objąć kluczowe role w firmie. Taki model działania nie tylko wspiera długoterminowy rozwój pracowników i pracownic, ale także wzmacnia ich lojalność i zaangażowanie.
Wyróżnienie „Friendly Workplace 2024” potwierdza, że Maxi Zoo skutecznie buduje środowisko pracy sprzyjające rozwojowi, satysfakcji i integracji swoich pracowników i pracownic. Firma, wyznaczając nowe standardy w obszarze zarządzania, pokazuje, że świadome i empatyczne przywództwo oraz troska o ludzi jest jednym z najważniejszych elementów jej sukcesu.
„Friendly Workplace” to prestiżowe wyróżnienie redakcji MarkaPracodawcy.pl dla firm, które mogą pochwalić się nowoczesnym podejściem do polityki personalnej i rozwoju kadry pracowniczej. Otrzymują je firmy, które szanują i wspierają model równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje z pracownikami i pracownicami oraz inwestują w rozwój kompetencji zawodowych oraz zainteresowań swoich zespołów.
Poszerzenie składu Zarządu FBSerwis S.A.
Język finansów – co każdy menedżer rozumieć powinien?
Ulga dla przedsiębiorców tylko do końca listopada!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Infrastruktura
Budowa sieci szybkiej łączności dla polskiej energetyki wchodzi w kolejny etap. Czas usuwania awarii będzie krótszy
Spółka PGE Dystrybucja podpisała z firmą Ericsson umowę na dostawę blisko 600 systemów zasilania dla radiowych stacji bazowych i transmisyjnych węzłów agregacyjnych w ramach Programu LTE450. Jest to już ostatni kontrakt na dostawę kluczowych składników sprzętu telekomunikacyjnego sieci LTE450. Jego realizacja ma umożliwić budowę sieci o kluczowym znaczeniu dla sektora energetycznego, co przyspieszy jego cyfryzację.
Ochrona środowiska
Wzmocniona ochrona ponad 1,2 mln ha lasów. Część zostanie wyłączona z pozyskiwania drewna
Lasy Państwowe przedstawiły plan zwiększenia ochrony dla 17 proc. terenów leśnych, którymi zarządzają. To w sumie ponad 1,2 mln hektarów, z których 0,5 mln ha ma być całkowicie wyłączone z pozyskania drewna. Dodatkowa ochrona obejmie najcenniejsze przyrodniczo lasy w Polsce, w tym m.in. nadleśnictwa Puszczy Białowieskiej i najstarsze lasy w Polsce. Przedstawiciele LP podkreślają, że propozycja jest bezpieczna gospodarczo, ponieważ uwzględnia potrzeby przemysłu drzewnego i lokalnych mieszkańców.
Telekomunikacja
M. Wąsik: Potrzeba twardej reakcji UE na uszkodzenie kabli na Bałtyku. To element wojny hybrydowej
– Nie pohukiwanie w Parlamencie Europejskim, ale twarde sankcje, które Komisja powinna jak najszybciej zaproponować – mówi Maciej Wąsik, europoseł z PiS, zapytany o potrzebną reakcję państw Unii Europejskiej na uszkodzenie kabli biegnących na dnie Morza Bałtyckiego. Jak podkreśla, nikt nie ma wątpliwości, że to element wojny hybrydowej prowadzonej przez Rosję. Dlatego potrzebna jest jednolita i silna odpowiedź UE oraz większe wsparcie dla Ukrainy.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.