Nowy Dyrektor w strukturach Agrii Polska
Kamil Skrobiszewski od 1 stycznia br. stanął na czele Działu Nawozów Dolistnych i Biostymulatorów Agrii Polska. Nowy Dyrektor odpowiedzialny jest za pracę oraz rozwój całego obszaru związanego z nawozami dolistnymi i biostymulatorami. Objęcie przez niego stanowiska jest elementem strategii firmy mającym na celu rozwój produkowanych przez Agrii nawozów dolistnych „FoliQ”.
Kamil Skrobiszewski to doświadczony menadżer i agronom z zamiłowania. Absolwent Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy na kierunku Rolnictwo. Ukończył podyplomowe studia z zakresu Diagnozowania Stanu Upraw Rolnych i Integrowanej Produkcji i Ochrony Roślin. W roku 2019 otrzymał dyplom Uniwersytetu M. Kopernika na kierunku Budowanie Kompetencji Menadżerskich Liderów Biznesu. Doświadczenie produktowe zdobywał w renomowanych firmach branży agro, takich jak: Caldena i Agrochem Puławy, spółce należącej do Grupy Azoty.
- Utworzenie nowego działu w firmie jest strategicznym sygnałem pokazującym, jak przyszłościowymi i ważnymi dla Agrii Polska są nawozy dolistne i biostymulatory, oferowane pod znakiem foliQ – opowiada nowy Dyrektor Agrii Polska Kamil Skrobiszewski, pytany o wyzwania, które stoją przed marką, dodając: - Wiosną 2024 roku odbędzie się otwarcie dużego, nowoczesnego zakładu produkcyjnego w Aleksandrowie Kujawskim wraz z nowym laboratorium spełniającym najwyższe normy światowe. Niesie to za sobą odpowiedzialność zarówno produkcyjną jak i dystrybucyjną. Wspólnie z zarządem jesteśmy świadomi zaufania, jakim obdarowali nas nasi klienci. Nowy zakład produkcyjny pozwoli świadomie i z pełnym zaangażowaniem dostarczać produkty innowacyjne, bezpieczne, ale przede wszystkim spełniające oczekiwania dzisiejszego rolnictwa w Polsce, jak i za granicą.
Nowy zakład produkcyjny to olbrzymi krok Agrii Polska w stronę rozwoju nowoczesnych i wysoko wydajnych nawozów dolistnych. FoliQ jest wsparciem Rolnika, w które wpisuje się skuteczność i jakość, poparte wiedzą i doświadczeniem. To stabilna formulacja i powtarzalne efekty, za którymi stoi zaawansowana technologia oraz sztab ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. FoliQ to nawozy dolistne i biostymulatory, które cechuje wysoka efektywność, przyswajalność i szybkość wchłaniania.
W czasach, w których właściciele gospodarstw stają ciągle w obliczu zmiennych warunków klimatycznych, politycznych i gospodarczych, foliQ dostarcza rozwiązania, które pomagają przewidzieć efekty, zapewniając spokój i dając pewność jutra.
O Agrii Polska:
Agrii Polska należy do grona liderów w branży produkcji i dystrybucji m.in. nawozów mineralnych, materiału siewnego, nawozów dolistnych, środków ochrony roślin oraz handlu zbożem. Spółka zaopatruje gospodarstwa w produkty do produkcji rolnej na terenie całego kraju koncentrując się na fachowym doradztwie i innowacyjnym podejściu do produkcji roślinnej.

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania

Sanepid a deratyzacja – obowiązkowe akcje eliminacji szkodników

Costa Coffee startuje z franczyzą. Pierwszy lokal to współpraca z Klubem Fikołki
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Kwestie bezpieczeństwa priorytetem UE. Polska prezydencja ma w tym swój udział
– Polska prezydencja skierowała oczy Europy na obronność – przekonuje Magdalena Sobkowiak-Czarnecka z KPRM. Większość europejskich państw jest zgodna, że najważniejszą kwestią jest obecnie finansowanie bezpieczeństwa i obronności. Jednym z priorytetów białej księgi w sprawie obronności europejskiej będzie Tarcza Wschód, która obejmuje umocnienia wzdłuż wschodniej i północnej granicy Polski.
Problemy społeczne
Duża zmiana w organizacji pracy w firmach. Elastyczność wśród najważniejszych oczekiwań pracowników

Dotychczasowe modele organizacji pracy w firmach nie zawsze odpowiadają na wyzwania przyszłości. Ostatnie lata zmieniły zasady gry na rynku pracy i teraz elastyczność liczy się na nim bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Elastyczny model pracy staje się jednym z bardziej oczekiwanych benefitów, a dla firm jest to sposób na przyciągnięcie talentów. Kolejnym jest wykorzystanie innowacyjnych narzędzi technologicznych. To jednak wymaga zarówno od pracowników, jak i od pracodawców zaangażowania w ciągłe podnoszenie kompetencji.
Motoryzacja
Pożary pojazdów elektrycznych są rzadsze niż spalinowych. W powszechnym przekonaniu jest odwrotnie, bo brakuje edukacji

Trzydzieści pożarów aut elektrycznych i niemal 9,5 tys. pożarów aut spalinowych – to statystyki za ubiegły rok. Jak podkreślają eksperci, statystycznie pojazdy elektryczne płoną rzadziej niż spalinowe. W przeliczeniu na tysiąc zarejestrowanych pojazdów wskaźnik pożarów w przypadku elektryków wynosi 0,372, a w przypadku aut spalinowych 0,424. Specjaliści są zgodni co do tego, że w powszechnym obiegu brakuje rzetelnej wiedzy na temat samochodów elektrycznych i ich bezpieczeństwa pożarowego.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.