SIGNIUS wdrożył podpis elektroniczny w formie „vouchera”
Właściciel platformy SIGNIUS Professional do zdalnego podpisywania dokumentów oraz weryfikacji tożsamości rozszerzył swoją ofertę, uruchamiając własny sklep internetowy z pakietami podpisów elektronicznych. Jest to innowacyjne na polskim rynku rozwiązanie w zakresie szybkiego i bezpiecznego podpisywania dokumentów z innymi osobami. Kupujący mogą nabyć określone pakiety podpisów elektronicznych (kwalifikowanych i zaawansowanych) w formie voucherów dla siebie i swoich kontrahentów lub pracowników.
Sklep online na platformie SIGNIUS umożliwia nabywanie pakietów podpisów elektronicznych w formie voucherów. Kupujący otrzymują jednorazowy kod aktywacyjny natychmiast po zakupie na swój adres e-mail wraz z prostą instrukcją aktywacji, umożliwiając błyskawiczne korzystanie z wybranego pakietu.
- Nasz sklep internetowy jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy oczekiwali usprawnienia procesu zakupu podpisów elektronicznych. Jako pierwsi w Polsce zaoferowaliśmy takie rozwiązanie w formie „voucherów”, skracając ścieżkę zakupową do minimum i oferując elastyczność w przekazywaniu podpisów innym osobom, z którymi podpisujemy dokumenty. Rozwiązanie to nie tylko spełnia te oczekiwania, ale także zapewnia pełne bezpieczeństwo usługi, dzięki temu, że wszystkie podpisy oznaczamy kwalifikowanym znacznikiem czasu oraz kwalifikowaną pieczęcią elektroniczną. Nasza usługa jest w pełni zgodna z Rozporządzeniem Unii Europejskiej eIDAS i polskimi przepisami, co oznacza, że podpisy elektroniczne będą akceptowane na terenie całej Unii Europejskiej. - informuje Jack Piekarski, wiceprezes SIGNIUS S.A.
W ofercie sklepu dostępne są pakiety kwalifikowanych i zaawansowanych podpisów elektronicznych, różniące się ilością podpisów oraz terminem ważności. To idealne rozwiązanie dla firm i użytkowników indywidualnych, którzy chcą podpisywać dokumenty online ze swoimi partnerami biznesowymi lub pracownikami.
Możliwość zakupu dowolnej ilości voucherów pozwala dostosować korzystanie z podpisów elektronicznych do swoich potrzeb, bez dodatkowych oraz stałych kosztów. Usługa jest w pełni zgodna z polskimi przepisami oraz z Rozporządzeniem Unii Europejskiej eIDAS, co zapewnia akceptację podpisów elektronicznych na terenie całej Unii Europejskiej.
To nie pierwsze innowacyjne rozwiązanie w ofercie SIGNIUS. W 2022 r. dostawca usług wprowadził na swojej platformie technologię weryfikacji tożsamości „na selfie”, oferując najszybciej dostępny podpis kwalifikowany w Polsce. Sama wideoweryfikacja tożsamości z kolei, na podstawie której także wydawany jest podpis kwalifikowany, realizowana jest natychmiastowo, bez wcześniejszego umawiania oraz jest zawsze wliczona w cenę pakietu podpisów.
Według raportu Fortune Business Insights wielkość globalnego rynku podpisów cyfrowych została wyceniona na 3,92 mld USD w 2022 r. i przewiduje się, że do 2030 r. osiągnie wartość 43,14 mld USD, co oznacza wzrost CAGR na poziomie 35,1%.

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania

Sanepid a deratyzacja – obowiązkowe akcje eliminacji szkodników

Costa Coffee startuje z franczyzą. Pierwszy lokal to współpraca z Klubem Fikołki
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Kwestie bezpieczeństwa priorytetem UE. Polska prezydencja ma w tym swój udział
– Polska prezydencja skierowała oczy Europy na obronność – przekonuje Magdalena Sobkowiak-Czarnecka z KPRM. Większość europejskich państw jest zgodna, że najważniejszą kwestią jest obecnie finansowanie bezpieczeństwa i obronności. Jednym z priorytetów białej księgi w sprawie obronności europejskiej będzie Tarcza Wschód, która obejmuje umocnienia wzdłuż wschodniej i północnej granicy Polski.
Problemy społeczne
Duża zmiana w organizacji pracy w firmach. Elastyczność wśród najważniejszych oczekiwań pracowników

Dotychczasowe modele organizacji pracy w firmach nie zawsze odpowiadają na wyzwania przyszłości. Ostatnie lata zmieniły zasady gry na rynku pracy i teraz elastyczność liczy się na nim bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Elastyczny model pracy staje się jednym z bardziej oczekiwanych benefitów, a dla firm jest to sposób na przyciągnięcie talentów. Kolejnym jest wykorzystanie innowacyjnych narzędzi technologicznych. To jednak wymaga zarówno od pracowników, jak i od pracodawców zaangażowania w ciągłe podnoszenie kompetencji.
Motoryzacja
Pożary pojazdów elektrycznych są rzadsze niż spalinowych. W powszechnym przekonaniu jest odwrotnie, bo brakuje edukacji

Trzydzieści pożarów aut elektrycznych i niemal 9,5 tys. pożarów aut spalinowych – to statystyki za ubiegły rok. Jak podkreślają eksperci, statystycznie pojazdy elektryczne płoną rzadziej niż spalinowe. W przeliczeniu na tysiąc zarejestrowanych pojazdów wskaźnik pożarów w przypadku elektryków wynosi 0,372, a w przypadku aut spalinowych 0,424. Specjaliści są zgodni co do tego, że w powszechnym obiegu brakuje rzetelnej wiedzy na temat samochodów elektrycznych i ich bezpieczeństwa pożarowego.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.