Generali i CUK z ubezpieczeniem na życie już od 32 złotych
Najpopularniejszą polisą ubezpieczeniową w Polsce jest OC pojazdu. Jest to jednocześnie polisa obowiązkowa. Polacy chronią swoje pojazdy a zapominają o ubezpieczeniu swojego życia. Warto to zmienić, zwłaszcza, że w czerwcu możemy zawrzeć polisę w bardzo atrakcyjnej cenie.
Ochrona życia swojego i najbliższych powinna być na pierwszym miejscu. Polacy jednak niechętnie kupują polisy na życie. Powodem może być obawa przed wysoką ceną składki. Dla osób, które rozważają taki krok, a obawiają się wysokich kosztów, atrakcyjna może okazać się propozycja od Generali. W cenie zaledwie 32 złotych możemy nabyć ubezpieczenie chroniące nas i naszych bliskich. Osoby, które zdecydują się na jej zakup docenią ochronę w niespodziewanych sytuacjach.
- „Polisa na życie przygotowana przez Generali jest bardzo atrakcyjna z wielu względów. Już za 32 złotych miesięcznie otrzymujemy bardzo szeroki pakiet ubezpieczenia. To zdecydowanie wyróżnia tę ofertę na tle innych. Polisa upoważnia do wypłaty świadczenia uposażonym w razie śmierci ubezpieczonego np. w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Wypłacone świadczenie będzie realną pomocą w procesie leczenia, gotówkę można wykorzystać na rehabilitację czy wizyty u specjalistów. Dodatkowe wsparcie będzie również wypłacone w przypadku pobytu w szpitalu już od pierwszego dnia. W każdym wariancie ubezpieczenia do dyspozycji klientów jest usługa assistance. Obejmuje ona organizację pomocy medycznej oraz opieki nad pacjentami. Składki na polisę mogą być opłacane miesięcznie, kwartalnie, półrocznie lub rocznie, w zależności od preferencji. Co ważne, jest również możliwość zwiększenia sumy ubezpieczenia, w wybranych świadczeniach. Jest to dobry sposób, aby zapewnić sobie i najbliższym jeszcze większe wsparcie w trudnej sytuacji. Biorąc pod uwagę stosunek ceny do zakresu ubezpieczenia, oferta przygotowana przez Generali jest niezwykle korzystna” – podsumowuje Maciej Kuczwalski, ekspert multiagencji CUK Ubezpieczenia.
Wszystkie oferty są dostępne od 1 do 30 czerwca w placówkach CUK Ubezpieczenia oraz na stronie www.cuk.pl. Ponadto multiagencja CUK prowadzi Akcję Partnerską, dzięki której przy zakupie polisy w: Generali, Proama i TUZ, uzyskamy dodatkowe 800 punktów PAYBACK. Akcja trwa przez cały drugi kwartał, a szczegóły można znaleźć na stronie multiagencji CUK.
88% rolników sięga po dodatkowe ubezpieczenia
Cyberpolisa nie uchroni przed hakerem, ale złagodzi skutki ataku
Cyberzagrożenia wobec portów morskich w Europie
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.