Blockchain Lab S.A. przyspiesza soft launch dwóch gier „Taffy: Feed the Kitty” o
Blockchain Lab S.A. (wkrótce BTC Studios) już w tym tygodniu udostępni w formule soft launch kolejne dwie gry mobilne ze swojego portfolio. Od 9 kwietnia „Taffy: Feed the Kitty” oraz „Sadie Sparks’ Magic Match” będą mogli pobrać użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem Android oraz iOS. Debiut gier obejmie Polskę oraz Litwę, Łotwę i Estonię. Obie gry będą działały w modelu free-to-play.
Oficjalna premiera obu tytułów planowana jest w przypadku „Taffy: Feed the Kitty” na maj 2020 r., z kolei „Sadie Sparks’ Magic Match” ma być dostępnie globalnie w czerwcu 2020 r. To już kolejny w tym roku debiuty gier mobilnych od Blockchain Lab w formule soft launch – na początku marca br. spółka dała graczom z Polski i Irlandii możliwość pobierania gry Overlords: Empires at War. Zgodnie z ogłoszonymi prognozami Blockchain Lab S.A. zamierza w tym roku zwiększyć przychody do 10 239 180 PLN, natomiast w 2024 r osiągnąć przychody rzędu 78 mln PLN i zyski netto przekraczające 23 mln PLN. Spółka zakłada również systematyczny wzrost liczby użytkowników swoich produkcji. W tym roku spółka prognozuje 418 900 użytkowników przy 6 opublikowanych grach, natomiast w 2024 r. społeczność przekraczającą 1,3 mln użytkowników przy portfolio obejmującym 12 gier.
– Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów naszego pierwszego soft launchu, dlatego trzymamy się tego modelu. Zwłaszcza, że obecna sytuacja zarówno na poziomie globalnym jak i lokalnym sprzyja wzmożonemu zainteresowaniu grami. Z racji osiągniecia odpowiedniego stadium produkcyjnego, nie zamierzamy wstrzymywać przygotowanych tytułów i udostępnić je społeczności dużo wcześniej. Tym bardziej, że grupą docelową naszych gier mobilnych są najmłodsi, dla których zbliżający się okres świąteczny, połączony z obowiązkową izolacją, będzie z pewnością dużym wyzwaniem pod względem organizacji czasu wolnego. Poza tym w naszych grach staramy się zawierać treści edukacyjne pomocne w dobie epidemii i tak np. w Sadie Sparks’ Magic Match będziemy przypominali o konieczności mycia rąk – mówi Jarosław Zeisner, członek zarządu Blockchain LAB S.A.
Linki do pobrania:
Sadie Sparks Magic Match Google Play:
https://track.tenjin.io/v0/click/bNWnZcqKOVvt8y3aC0Im1S
Sadie Sparks Magic Match App Store:
https://track.tenjin.io/v0/click/QMYk5Rc1949EhX1xPTeOG
Taffy: Feed The Kitty App Store
https://track.tenjin.io/v0/click/d1EYFFNNlVfxH1gOnKgBZx
Taffy: Feed The Kitty Google Play:
https://track.tenjin.io/v0/click/dQHi2OhbdhbS68Ph0kl4Wo

Wycena prezesów #TOP 30 polskiej giełdy według SEC Newgate CEE

Big Cheese Studio S.A. ogłasza nowy plan rozwoju na 2025 rok!

Bankier.pl „Najpopularniejszym Serwisem Internetowym” wśród inwestorów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.