Capital Market Week Online – największe wydarzenie wiosny na rynku kapitałowym!
InnerValue
Koszykowa 54
00-675 Warszawa
e.moscicka|innervalue.pl| |e.moscicka|innervalue.pl
535 562 945
https://innervalue.pl/
Ponad 3,5 tysiąca osób uczestniczyło w pierwszej edycji Capital Market Week Online – największym wydarzeniu giełdowym tej wiosny na polskim rynku kapitałowym. Przez pięć dni swoje modele biznesowe, plany i perspektywy rozwoju przedstawiło 18 spółek działających w branży gamingowej, IT i ochrony zdrowia. Event skierowany był głównie do inwestorów oraz przedstawicieli mediów finansowych. Pomysłodawcą konferencji jest agencja relacji inwestorskich – Inner Value. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Strefa Inwestorów.
Capital Market Week Online to cykl spotkań w formie webinarów, które odbywały się w dniach 20-24 kwietnia. Rejestracji do udziału w wydarzeniu dokonało ponad 100 przedstawicieli inwestorów instytucjonalnych, domów maklerskich i innych instytucji finansowych, a wystąpienia spółek śledziło ponad 20 przedstawicieli mediów redakcji finansowych. – Okres pandemii dotknął wszystkie branże, w tym również firmy zajmujące się relacjami inwestorskimi. Zainteresowanie zorganizowanym przez nas wydarzeniem bardzo mocno przerosło nasze oczekiwania, a liczba 3,5 tys. unikalnych użytkowników, którzy odwiedzili spotkania ze spółkami jest imponująca – mówi Wojciech Iwaniuk, prezes agencji Inner Value.
W wydarzeniu skierowanym głównie do inwestorów indywidualnych oraz przedstawicieli TFI, VC, PE, domów maklerskich i mediów uczestniczyło 18 innowacyjnych spółek notowanych na giełdzie oraz przyszłych debiutantów, wśród nich – Movie Games, R22, Wealthon Fund, SimFabric, VARSAV Game Studios, CI Games, Cherrypick Games, Legimi, Draw Distance, Carbon Studio, OVID Works, INC, PlayWay, Play2Chill, Skinwallet, Scope Fluidics, Infoscan oraz MedApp. Formuła spotkań zakładała półgodzinną prezentację spółki, a następnie sesję pytań i odpowiedzi.
- Po rozmowach i pozytywny odbiorze zarówno ze strony inwestorów jak i spółek możemy śmiało stwierdzić, że zakończyła się pewna epoka relacji inwestorskich na polskim rynku kapitałowym. Kontakt za pośrednictwem webinarów i wideokonferencji mocno ograniczy potrzebę bezpośrednich spotkań – komentuje Wojciech Iwaniuk.
Największym zainteresowaniem cieszyły się spotkania z prezesem Grupy PlayWay – Krzysztofem Kostowskim oraz przedstawicielami Scope Fluidics – prezesem zarządu Piotrem Garsteckim i członkiem zarządu – Szymonem Rutą. W prezentacjach tych spółek wzięło udział ok. 500 uczestników.
Organizatorem Capital Market Week Online jest agencja relacji inwestorskich Inner Value. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Strefa Inwestorów. Wkrótce odbędą się kolejne edycje konferencji.
O Inner Value:
Inner Value to wiodąca agencja relacji inwestorskich w Polsce, która oferuje kompleksowe usługi z zakresu komunikacji finansowej i korporacyjnej z inwestorami i przedstawicielami mediów. Przez 10 lat działalności zrealizowała projekty z zakresu relacji inwestorskich i public relations dla ponad 200 spółek, zarówno z tradycyjnych, jak i innowacyjnych branż oraz współpracowała przy największych ofertach publicznych w regionie. Aktualnie obsługuje ok. 50 firm notowanych na GPW i NewConnect. Dwa lata pod rząd Inner Value otrzymało najważniejszą nagrodę w branży PR/IR – Złoty Spinacz w kategorii Relacje inwestorskie i PR Finansowy – za wsparcie komunikacyjne IPO LiveChat Software i Selvita.

Wycena prezesów #TOP 30 polskiej giełdy według SEC Newgate CEE

Big Cheese Studio S.A. ogłasza nowy plan rozwoju na 2025 rok!

Bankier.pl „Najpopularniejszym Serwisem Internetowym” wśród inwestorów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.