ECC Games pracuje nad ulepszoną wersją fizyki w grze DRIFT 21

Inner Value
Wilcza 46
00-679 Warszawa
m.choluj|innervalue.pl| |m.choluj|innervalue.pl
+48 22 292 04 28
innervalue.pl/
ECC Games, producent gier i symulatorów sportów motoryzacyjnych, przygotował ulepszoną wersją fizyki dla swojej flagowej produkcji DRIFT21. Gra zadebiutowała na platformie Steam w maju br. w formule wczesnego dostępu (early access). Spółka, wsłuchując się w oczekiwania i komentarze społeczności graczy, zdecydowała o przygotowaniu nowych rozwiązań w zakresie udoskonalenia modelu i mechaniki jazdy. Działania te mają na celu podniesienie realizmu driftu. Implementacja kolejnych aktualizacji nastąpi po zakończeniu fazy testowej nowej wersji fizyki.
- Od momentu rozpoczęcia sprzedaży gry DRIFT21 w trybie early access minęły ponad dwa miesiące. Naszym celem jest dostarczenie projektu w takiej formie, która w pełni usatysfakcjonuje fanów driftu, którzy oczekiwali na ten projekt. Kończymy obecnie prace nad udoskonaleniem fizyki, która zostanie udostępniona graczom jeszcze w tym tygodniu. Następnie wznowimy kolejne aktualizacje zawartości gry – mówi Piotr Wątrucki, prezes ECC Games.
DRIFT21 zadebiutował na platformie Steam w maju br. Od początku powstawania projektu założeniem spółki była współpraca ze społecznością graczy. Na podstawie zebranych opinii i sugestii, zespół ECC Games udoskonalał kluczowe funkcje dostępne w grze. Mając na uwadze maksymalizację potencjału wczesnego dostępu gry DRIFT21, spółka podjęła działania nakierowane na poprawę modelu jazdy i poczucia zachowania samochodu, które można uzyskać dzięki funkcji Force Feedback. Nowa, ulepszona mechanika rozwijana jest przy współpracy z wydawcą gry – firmą 505 Games.
– Nasza uwaga koncentruje się obecnie na wdrożeniu rozwiązań, które sprawią, że gracz poczuje się jak na prawdziwym torze wyścigowym. Od początku uruchomienia sprzedaży, nasz zespół intensywnie pracował aby zapewnić nowe trasy, samochody i wsparcie techniczne. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy wspierają nas poprzez swoje zaangażowanie i udział w fazie early access – mówi Piotr Wątrucki.
W celu lepszej komunikacji z graczami spółka uruchomiła formularz z możliwością zgłaszania wszelkich uwag i doświadczeń związanych z jazdą w DRIFT21. Podobne informacje zbierane są w wątku – Sugestie Społeczności – na koncie Steam ECC Games.
W najbliższym czasie spółka, oprócz prac nad modelem jazdy, chce wdrożyć kolejne aktualizacje zawierające m.in. zwiększenie liczby dostępnych języków o francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, portugalski, rosyjski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), japoński i koreański. Planowana jest również pierwsza odsłona systemu replay oraz dodatki, które sprawią, że samochody driftingowe będą bardziej spersonalizowane.

Wycena prezesów #TOP 30 polskiej giełdy według SEC Newgate CEE

Big Cheese Studio S.A. ogłasza nowy plan rozwoju na 2025 rok!

Bankier.pl „Najpopularniejszym Serwisem Internetowym” wśród inwestorów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.