Render Cube zmierza na PGA 2023
Render Cube, twórca hitu Medieval Dynasty, pracuje nad trybem kooperacji i prowadzi kampanię promocyjną. Ważnym przystankiem dla spółki będzie udział w tegorocznych targach PGA 2023, na których obecność potwierdzili przedstawiciele Render Cube. Dotychczas studio ujawniło informacje o nowej lokacji, która będzie dodana do gry wraz z trybem kooperacji – mapie The Oxbow, możliwość zagrania postacią kobiecą, a ostatnio także - możliwość zmiany wyglądu bohatera. Tryb wieloosobowy planowany jest na 2023 rok.
- Poznań Game Arena 2023 to dla nas świetna okazja, by zobaczyć się z graczami i porozmawiać o naszym tytule. Wiele sugestii i pomysłów, które otrzymaliśmy od użytkowników wprowadzamy do trybu wieloosobowego. Widzimy, że nasza społeczność jest zaangażowana w rozwój Medieval Dynasty, bardzo nas to cieszy! Na PGA pokażemy to co dotychczas udało nam się stworzyć - materiały, filmy i zapowiedzi. Liczymy także, że zaciekawimy naszą grą także zupełnie nowych odbiorców – mówi Damian Szymański, prezes Render Cube.
Wersja co-op zapewni użytkownikom nową linię fabularną i wiele nowości. Gracze będą mogli odkryć dodatkową mapę, lokalizację oraz możliwości zagrania postacią kobiecą. Spółka wprowadzi także kreator, który pozwoli na zmianę wyglądu bohaterów gry. Rozwój Medieval Dynasty to jeden z głównych celów Render Cube od momentu udostępnienia gry w trybie wczesnego dostępu, we wrześniu 2020 roku.
- W naszej ocenie tryb co-op będzie przełomowym momentem dla naszej gry. Obecni gracze powrócą do świata Medieval Dynasty by poznać go w nowej wersji. Tryb co-op przyciągnie także zupełnie nowych graczy. Liczymy, że będzie to dla nas nowe otwarcie, tak było w przypadku porównywalnych produkcji – dodaje Damian Szymański.
Największym tytułem Render Cube jest Medieval Dynasty, unikatowa produkcja, łącząca w sobie najlepsze cechy popularnych gatunków jak survivale, symulatory, buildery, RPG i strategie. Na koniec ubiegłego roku sprzedaż gry wyniosła 1,2 mln kopii brutto. Tytuł jest dostępny na wszystkich kluczowych platformach m.in.: Steam, GoG, Epic Store, Microsoft Store, PlayStation Store, Humble Bundle Store.
Wśród operacyjnych celów Render Cube można wymienić zmianę rynku notowań z NewConnect na GPW. W lipcu spółka złożyła do Komisji Nadzoru Finansowego wniosek o zatwierdzenie prospektu. Render Cube.
Wycena prezesów #TOP 30 polskiej giełdy według SEC Newgate CEE
Big Cheese Studio S.A. ogłasza nowy plan rozwoju na 2025 rok!
Bankier.pl „Najpopularniejszym Serwisem Internetowym” wśród inwestorów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
W ciągu 10 lat w Polsce może brakować 2,1 mln pracowników. Ratunkiem dla rynku pracy wzrost zatrudnienia cudzoziemców
Do 2035 roku liczba osób pracujących w Polsce zmniejszy się o 2,1 mln – wynika z analizy Polskiego Instytutu Ekonomicznego. Lukę tę częściowo mogliby zapełnić pracownicy zagraniczni. Pracodawcy czekają na przepisy, które zwiększą atrakcyjność naszego rynku pracy dla imigrantów zarobkowych i ułatwią procedury. Nowe przepisy opracowane przez resort pracy, które mają wejść w życie w 2025 roku, mają zwiększyć szybkość i efektywność postępowań administracyjnych w sprawach zatrudniania cudzoziemców.
Konsument
Kupujący nieruchomości mogą jeszcze liczyć na rabaty. Zwłaszcza w przypadku nowych inwestycji deweloperskich
W grudniu sprzedaż nowych mieszkań na większości dużych rynków w Polsce pozostała stabilna względem poprzedniego miesiąca. Spadła w Krakowie i Warszawie, a wzrosła w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu i we Wrocławiu – wynika z Barometru Cen Mieszkań Tabelaofert.pl. Nowe mieszkania trafiające do oferty są zdecydowanie tańsze, niż wynosi średnia rynkowa dla danego miasta. Ze względu na dużą podaż lokali klienci mogą liczyć na rabaty cenowe, które w ciągu kolejnych sześciu–dziewięciu miesięcy będą jednak stopniowo maleć.
Zdrowie
Polska potrzebuje centralnego systemu dokumentacji medycznej. Jest niezbędny w wypadku sytuacji kryzysowych
W sytuacji konfliktu zbrojnego lub innej sytuacji kryzysowej o efektywności działań z zakresu medycyny pola walki może decydować dostęp do dokumentacji medycznej pacjenta – zarówno żołnierza, jak i cywila. Tymczasem okazuje się, że choć na placówkach ciąży obowiązek prowadzenia tej dokumentacji elektronicznie, to systemy w poszczególnych podmiotach nie komunikują się ze sobą. Zupełnie inne są też ramy prawne dla działania w tym zakresie jednostek cywilnych i wojskowych. Eksperci są zdania, że musi powstać centrum usług wspólnych, które będzie operatorem danych.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.