Komunikaty PR

Girls, Women, Leaders – Avon i Zwolnieni z Teorii ruszają z programem partnerski

2023-11-22  |  08:00
Biuro prasowe

Jaka jest różnica między kobietą, a liderką? Absolutnie żadna! Każda młoda dziewczyna ma predyspozycje do tego, aby przewodzić, kształtować rzeczywistość i walczyć o lepszą przyszłość dla siebie i innych. W ramach olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii Avon rusza z programem Girls, Women, Leaders dla młodych liderek.

 

Każda młoda dziewczyna posiada w sobie potencjał, aby stać się przywódczynią, kształtować rzeczywistość i dążyć do lepszej przyszłości – nie tylko dla siebie, ale także dla innych. Doskonale wie o tym firma Avon, która od początku swojej działalności tworzy lepszy świat dla kobiet. Współpraca z olimpiadą „Zwolnieni z Teorii” jest jednym z kolejnych działań, które marka podejmuje na rzecz wspierania ich rozwoju i przedsiębiorczości. Program Girls, Women, Leaders powstał, by inspirować młodych ludzi, a szczególnie młode kobiety do aktywnego działania na rzecz równego i sprawiedliwego społeczeństwa.

Program dla ambitnych

Girls, Women, Leaders ma rozprawiać się ze stereotypami płciowymi oraz nierównościami na rynku pracy, oraz promować młode liderki. Zgodnie z zasadami Olimpiady Zwolnieni z Teorii, program partnerski zachęca młodych ludzi do realizacji własnych projektów społecznych, a zgodnie z wartościami marki Avon  mających na celu wsparcie dziewczyn i kobiet.

Zrealizuj projekt w dowolnym formacie, który będzie działać dla dziewczyn i kobiet! Możesz wesprzeć przedsiębiorczość młodych liderek, walczyć ze stereotypami, przeciwdziałać nierównościom na rynku pracy - wybór należy absolutnie do Ciebie! Tak długo jak jego głównymi odbiorcami są kobiety – pasuje on do programu Girls, Women, Leaders.

Co oferuje program?

Udział w programie to nie tylko niepowtarzalna okazja na realizację własnego projektu społecznego i rozwoju kompetencji menedżerskich, ale również szereg benefitów oferowanych przez Avon. Uczestnicy Girls, Women, Leaders zostaną zaproszeni do Warszawy na dedykowany zjazd, podczas którego wezmą udział w serii szkoleń.

Co więcej, każda grupa projektowa zostanie przydzielona do eksperta, który zaoferuje uczestnikom wsparcie mentoringowe. Uczestniczki programu zostaną także wyróżnione dedykowanymi certyfikatami od Avon, które będą potwierdzeniem ich działań i zaangażowania.

Jak dołączyć?

W programie mogą wziąć udział tylko projekty, które wcześniej zarejestrują się na głównej stronie olimpiady Zwolnieni z Teorii pod linkiem. Do Girls, Women, Leaders zgłoszenia przyjmowane są do 7 stycznia 2024 r. lub do wyczerpania miejsc.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Edukacja Innowacyjna przestrzeń edukacyjna – STEM Kindloteka – debiutuje w gliwickim Biblioforum Biuro prasowe
2025-06-12 | 06:00

Innowacyjna przestrzeń edukacyjna – STEM Kindloteka – debiutuje w gliwickim Biblioforum

Gliwice dołączyły do ogólnopolskiej sieci Amazon STEM Kindlotek – przestrzeni edukacyjnych wspierających rozwój dzieci i młodzieży w obszarach nauk ścisłych
Edukacja Lekcja: AI. Szkolenia o sztucznej inteligencji dla nauczycieli
2025-06-12 | 03:00

Lekcja: AI. Szkolenia o sztucznej inteligencji dla nauczycieli

Sztuczna inteligencja stała się elementem codziennego życia i nie omija edukacji. Dlatego ważny jest rozwój wiedzy i kompetencji nauczycieli i nauczycielek w tym
Edukacja Kwalifikacja Profesjonalna CGMA zostaje zaktualizowana w odpowiedzi na rosnące wymagania nowoczesnych finansów
2025-05-21 | 09:00

Kwalifikacja Profesjonalna CGMA zostaje zaktualizowana w odpowiedzi na rosnące wymagania nowoczesnych finansów

The Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) zaprezentował zaktualizowany sylabus Kwalifikacji Profesjonalnej CGMA (ang. CGMA Professional Qualification syllabus), który

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Transport

Polska przeciwna przedłużeniu umowy UE–Ukraina o transporcie drogowym. Uderza ona w krajową branżę transportową

Parlament Europejski większością głosów poparł przedłużenie umowy o transporcie drogowym między Unią Europejską a Ukrainą do końca 2025 roku. Zdaniem polskich europosłów, którzy głosowali przeciw, podtrzymanie liberalizacji przewozów drogowych przyczyni się do dalszego obniżenia konkurencyjności polskich firm transportowych. W przeciwieństwie do ukraińskich przewoźników muszą one spełniać szereg unijnych wymogów. Polska delegacja planuje przedstawić swoje stanowisko europejskiemu komisarzowi ds. zrównoważonego transportu i turystyki.

Transport

M.Kobosko: Wszyscy zapłacimy za eskalację między Izraelem a Iranem. Kraje UE powinny robić więcej dla budowy swojego własnego bezpieczeństwa

 Mrzonki o armii europejskiej są mrzonkami, to trzeba sobie jasno powiedzieć. Każdy z krajów członkowskich Unii Europejskiej musi, i to się na szczęście już dzieje, nie tylko myśleć i mówić, ale też robić coraz więcej dla budowy swojego własnego bezpieczeństwa w koordynacji wspólnej – uważa Michał Kobosko, poseł do Parlamentu Europejskiego z Polska 2050. W kontekście światowych konfliktów, w tym na linii Izrael–Iran, jego zdaniem Polska powinna się skupić na współpracy zarówno ze Wspólnotą, jak i Stanami Zjednoczonymi. 

Muzyka

Trwający Festiwal Mozartowski przyciąga tłumy melomanów. To jedno z najważniejszych wydarzeń w stolicy

Artystka zaznacza, że za sprawą Warszawskiej Opery Kameralnej jeszcze przez dwa tygodnie Warszawa będzie rozbrzmiewać Mozartem. Kolejna edycja festiwalu poświęconego temu wybitnemu kompozytorowi zajmuje ważne miejsce w kulturalnym kalendarzu stolicy i przyciąga tłumy melomanów. A przed nimi jeszcze sporo atrakcji. Alicja Węgorzewska szczególnie zaprasza na dwie premiery, jedną skierowaną do młodych odbiorców, drugą – dedykowaną koneserom. Niezwykle ciekawie zapowiada się także nowy sezon artystyczny w WOK-u. Twórcy już pracują nad kolejnymi spektaklami i nagrywają nowe płyty.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.