IFS udostępnia MindFuel — serię sesji internetowych dla firm z różnych branż
IFS Poland
ul. M. Flisa 6
02-247 Warszawa
anna.machol|ifs.com| |anna.machol|ifs.com
+48 512 134 493
https://www.ifs.com/pl/
IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował o uruchomieniu platformy mindfuel.ifs.com, cyfrowego miejsca spotkań, które ma pomóc firmom w przygotowaniu się na przyszłe wyzwania i realizacji idei zrównoważonego tworzenia wartości.
Społeczeństwo nie dostosuje się do „nowej normalności”, jeśli nie zrobią tego firmy. Każda branża ma przed sobą własne wyzwania i okazje do wprowadzania innowacji, a myślący perspektywicznie menedżerowie powinni postawić na transformację właśnie teraz. MindFuel to seria branżowych sesji dla sektorów budownictwa, obronności, energetyki, usług użyteczności publicznej i telekomunikacji, serwisu w terenie oraz produkcji. Przeznaczona jest dla każdego, kto chce wziąć udział w panelach, uczyć się od kolegów z innych firm, uporządkować swoje przemyślenia podczas warsztatów i skorzystać z inspiracji oferowanych przez liderów opinii.
W ramach pierwszej rundy uczestnicy sesji MindFuel otrzymają dostęp do materiałów dla dyrektorów najwyższego szczebla, które zostały przygotowane przez firmy z ich branży, ekspertów w dziedzinie technologii, czołowych analityków branżowych i innowatorów. Będą też mogli posłuchać prognoz i porad branżowych, które pomogą im w radzeniu sobie na rynku w oczekiwaniu na nadejście ożywienia gospodarczego.
„Przyszłość zależy od naszej reakcji na wyzwania oraz od umiejętności wykorzystywania ograniczeń jako punktu wyjścia do tworzenia bardziej inteligentnych rozwiązań i modeli biznesowych” — powiedział Oliver Pilgerstorfer, dyrektor ds. marketingu w korporacji IFS. „Uznaliśmy, że jeśli podczas trwającego kryzysu chcemy stworzyć coś pozytywnego, musimy zbliżyć do siebie ludzi i pomysły. MindFuel łączy błyskotliwe umysły, pozytywną energię i fascynujące, przyszłościowe koncepcje”.
Wszystkie sesje MindFuel są bezpłatne i trwają od 10 do 60 minut.
Chcesz poznać nowe procesy, technologie i modele pracy, aby ułatwić swojej firmie dostosowanie się do zmieniających się warunków i zwiększenie efektywności? Wejdź na stronę mindfuel.ifs.com i weź udział w dyskusji.
Informacje o firmie IFS
IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją
i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem majątku oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu
z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 4000 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu status quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją.
Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.
Obserwuj nas na Twitterze: @IFSPoland
Odwiedź bloga IFS poświęconego technologii, innowacji i kreatywności: blog.ifs.com

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności
Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.
Infrastruktura
Odbudowa Ukrainy pochłonie setki miliardów euro. Polskie firmy już teraz powinny szukać partnerów, nie tylko w kraju, ale i w samej Ukrainie

Według stanu na koniec 2024 roku odbudowa Ukrainy wymagać będzie zaangażowania ponad pół biliona euro, a Rosja wciąż powoduje kolejne straty. Najwięcej środków pochłoną sektory mieszkaniowy i transportowy, ale duże są także potrzeby energetyki, handlu czy przemysłu. Polski biznes wykazuje wysokie zaangażowanie w Ukrainie, jednak może ono być jeszcze wyższe w procesie odbudowy. Zdaniem wiceprezesa działającego w tym kraju Kredobanku należącego do Grupy PKO BP firmy powinny szukać partnerów do udziału w odbudowie i w Polsce, i w Ukrainie.
Polityka
Europoseł PiS zapowiada walkę o reparacje wojenne dla Polski na forum UE. Niemiecki rząd uznaje temat za zamknięty

Nowy kanclerz Niemiec Friedrich Merz podczas konferencji prasowej w Polsce ocenił, że temat reparacji wojennych w relacjach polsko-niemieckich jest prawnie zakończony. Nie zgadza się z tym europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk, który chce do tego tematu wrócić na forum UE. Przygotowana za rządów PiS publikacja „Raport o stratach poniesionych przez Polskę w wyniku agresji i okupacji niemieckiej w czasie II wojny światowej” szacuje straty na ponad 6,2 bln zł.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.