Komunikaty PR

IFS „wizjonerem” w raporcie Gartner Magic Quadrant dla chmurowych systemów ERP

2020-06-29  |  10:15
Biuro prasowe
Kontakt
Anna Machol
IFS Poland

ul. M. Flisa 6
02-247 Warszawa
anna.machol|ifs.com| |anna.machol|ifs.com
+48 512 134 493
https://www.ifs.com/pl/

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że został określony mianem „wizjonera” w raporcie Magic Quadrant firmy Gartner dotyczącym chmurowych systemów ERP dla przedsiębiorstw zorientowanych na produkty* za swoją rozszerzoną platformę IFS Applications™.  

Aby być uwzględnionym w raporcie, dostawcy tacy jak IFS musieli spełnić wymagania w zakresie produktów i usług, komfortu użytkowania, działalności operacyjnej i strategii geograficznej. IFS jest dumny ze swojego miejsca w tym raporcie.

IFS jest dostawcą chmurowych systemów ERP dla wielu spośród największych przedsiębiorstw na świecie z takich sektorów, jak produkcja, zarządzanie serwisem, lotnictwo i obrona, energetyka, usługi użyteczności publicznej i gospodarka zasobami oraz sektor konstrukcyjno-budowlany i infrastruktury. Niedawno do grona klientów IFS dołączyły następujące przedsiębiorstwa: Séché Environnement – czołowa francuska grupa z sektora gospodarki odpadami, Suzuki Garphyttan – jeden z największych na świecie dostawców zaawansowanych drutów sprężynowych, Höegh LNG – lider branży skroplonego gazu ziemnego oraz EaglePicher – czołowy producent akumulatorów dla sektora lotnictwa i obrony. Przychody IFS z rozwiązań chmurowych i rozwiązań SaaS (z wyłączeniem rozwiązań Astea i WorkWave) w roku finansowym 2019 wzrosły o 56% w porównaniu z analogicznym okresem w 2018 roku.

„Skupiamy się na dostarczaniu naszym klientom produktów, które przynoszą im korzyści w całym cyklu ich życia w takich obszarach, jak produkcja, zarządzanie majątkiem przedsiębiorstwa, zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie obsługą posprzedażową lub dowolnym połączeniu tych obszarów” — powiedział Christian Pedersen, dyrektor IFS ds. rozwoju produktów. „Przyspieszamy nasze inwestycje i koncentrujemy je na wspieraniu przedsiębiorstw działających w sposób inteligentny i autonomiczny na niespotykaną dotąd skalę. Z dumą oferujemy sprawdzone rozwiązania branżowe dostosowane do potrzeb klientów: w chmurze lub środowisku lokalnym. Bardzo cieszymy się z tego, że firma Gartner doceniła nas w swoim raporcie, co naszym zdaniem stanowi dowód naszego ciągłego zaangażowania w zapewnianie klientom korzyści i możliwości wyboru”.

Platforma biznesowa IFS obejmuje pełny zakres funkcji ERP, w tym w obszarach takich jak finanse, zasoby ludzkie oraz zarządzanie łańcuchem dostaw i projektami. Wszystkie te funkcje są w pełni zintegrowane z najlepszym w swojej klasie zarządzaniem majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) i zarządzaniem serwisem oraz zapewniają wysoki komfort użytkowania. Globalni liderzy w sektorach takich jak produkcja, lotnictwo i obrona, energetyka i usługi użyteczności publicznej, branża konstrukcyjno-budowlana oraz serwisowa korzystają z rozwiązań chmurowych IFS w celu osiągania lepszych wyników biznesowych.

Kompleksowa oferta produktów IFS została doceniona w wielu badaniach analityków branżowych. Firma została wyróżniona w raporcie Magic Quadrant for Field Service Management** firmy Gartner opublikowanym w kwietniu 2019 r. W oparciu o opinie i oceny klientów IFS został również wyróżniony w zestawieniu Peer Insights Customers’ Choice for Enterprise Asset Management Software*** firmy Gartner z lutego 2020 r.

Pełny raport Gartner pt. „Magic Quadrant for Cloud ERP for Product-Centric Enterprises” znajduje się pod adresem https://info.ifs.com/2020-Gartner-Magic-Quadrant-Cloud-ERP_Gated.html.

* Gartner, „Magic Quadrant for Cloud ERP for Product-Centric Enterprises”, autorzy: Tim Faith, Duy Nguyen, Dennis Torii, Paul Schenck, Christian Hestermann, 22 czerwca 2020 r.

** Gartner, „Magic Quadrant for Field Service Management”, autor: Jim Robinson, 16 kwietnia 2019 r.

*** Gartner Peer Insights Customers’ Choice to subiektywne opinie pojedynczych użytkowników końcowych, oceny i dane zastosowane w odniesieniu do udokumentowanej metodologii; nie reprezentują one poglądów ani nie stanowią poparcia ze strony spółki Gartner lub jej podmiotów stowarzyszonych.

Firma Gartner nie promuje żadnych dostawców, produktów ani usług prezentowanych w jej publikacjach badawczych, a także nie zaleca użytkownikom wybierania tylko dostawców uzyskujących najwyższe oceny lub wyróżnionych w inny sposób. Publikacje badawcze firmy Gartner zawierają opinie jej działu badawczego i nie powinny być traktowane jako stwierdzenia faktów. Firma Gartner nie udziela żadnych gwarancji, wyraźnych lub domniemanych, w odniesieniu do prowadzonych badań, w tym gwarancji przydatności handlowej lub przydatności do określonego celu.

Informacje o firmie IFS

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją
i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem majątku oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu
z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 4000 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu status quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją.
Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.

Obserwuj nas na Twitterze: @IFSPoland

Odwiedź bloga IFS poświęconego technologii, innowacji i kreatywności: blog.ifs.com

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: IFS Poland
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce Biuro prasowe
2025-03-18 | 10:00

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce

Emitel S.A. intensyfikuje swoją działalność w Wielkopolsce. Spółka kontynuuje rozwój projektów na terenie całego kraju. Wśród ogólnopolskich,
IT i technologie Motorola na MWC 2025: kolejna generacja ekosystemu Smart Connect ze wsparciem moto ai
2025-03-03 | 12:05

Motorola na MWC 2025: kolejna generacja ekosystemu Smart Connect ze wsparciem moto ai

W zeszłym roku Motorola i Lenovo utworzyły ekosystem Smart Connect, aby umożliwić płynną współpracę smartfonów, tabletów oraz komputerów
IT i technologie Praca w IT bez doświadczenia. Liderzy EY GDS o tym, jak odnaleźć swoją ścieżkę do sukcesu na rynku IT
2025-02-26 | 11:15

Praca w IT bez doświadczenia. Liderzy EY GDS o tym, jak odnaleźć swoją ścieżkę do sukcesu na rynku IT

Branża IT przyciąga jak magnes. Zwłaszcza obecnie, gdy AI staje się rzeczywistością, która zmienia sposób, w jaki pracujemy i żyjemy. Praca w IT daje

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Konsument

Polityka

Europa będzie się zbroić. Musi być gotowa na atak Rosji na kraj NATO w ciągu kilku najbliższych lat

Wybuch wojny w Ukrainie i obecna sytuacja geopolityczna oznaczają dla UE konieczność podnoszenia swojego bezpieczeństwa. Zwłaszcza że atak Rosji na kraj unijny nie jest niemożliwy. Oceny NATO, Niemiec, Polski, Danii i państw bałtyckich wskazują, że Rosja jest gotowa do ataku w ciągu od trzech do dziesięciu lat. – Priorytetem Europy powinno być dalsze wspieranie Ukrainy – przekonuje europoseł Dariusz Joński.

Handel

Kaucja na butelki i puszki już od października tego roku. Eksperci ostrzegają: to może podnieść koszty gospodarki odpadami

Polska przygotowuje się do jednej z największych zmian w systemie gospodarowania odpadami – od 1 października br. zacznie obowiązywać system kaucyjny. Wprowadzenie kaucji na butelki PET, puszki aluminiowe i szklane butelki wielorazowe ma na celu zwiększenie poziomu recyklingu i ograniczenie ilości odpadów w środowisku. Jednak, jak wskazują eksperci, nowe przepisy mogą się wiązać z wieloma wyzwaniami, w tym z wysokimi kosztami wdrożenia oraz możliwymi konsekwencjami dla konsumentów i samorządów.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.