Komunikaty PR

Inwestycja CENTRAL HOUSE od OKAM - zakończona!

2023-03-28  |  15:30
Biuro prasowe

 

Projekt mieszkaniowy CENTRAL HOUSE, realizowany przez OKAM na warszawskim Mokotowie, uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Jest to pierwsza inwestycja dewelopera, zrealizowana zgodnie z Nową Polityką Jakości firmy i wyposażona w eko-rozwiązania oraz liczne udogodnienia dla mieszkańców. To także największy projekt mieszkaniowy OKAM obejmujący budowę 479 mieszkań w ramach jednego etapu. Inwestycja została zrealizowana w niewiele ponad 2 lata. Obecnie przekazywane są klucze do mieszkań.

Stworzenie wyróżniającej się inwestycji mieszkaniowej w dzielnicy znanej z biznesowego sznytu, mogło wydawać się nie lada wyzwaniem. CENTRAL HOUSE udowadnia, że jest to jak najbardziej możliwe! Osiedle, wykończone z wysokiej jakości materiałów, zrealizowane w oparciu o zasady Nowej Polityki Jakości OKAM, dostarcza mieszkańcom eko-rozwiązania i udogodnienia na miarę współczesnych potrzeb. Wyróżnikami inwestycji, wpływającymi na komfort codziennego życia, są m.in.: punkt ‘car spa’ z myjką ciśnieniową i odkurzaczem, strefa fitness z sauną, pojazd elektryczny, a także rowery przekazane na użytek mieszkańców. Integracji mieszkańców i budowaniu więzi społecznych sprzyjać będą: taras na dachu, dziedzińce wewnętrzne oraz w pełni wyposażony lokal mieszkańca z aneksem kuchennym i przestrzenią do organizowania spotkań. Zakończyliśmy inwestycję na czas, zgodnie z planem. Jesteśmy przekonani, że będzie to przyjazne miejsce do komfortowego mieszkania i aktywnego życia na terenie Mokotowa - dzielnicy, której popularność nie słabnie i stale przykuwa uwagę klientów - podkreśla Marcin Michalec, CEO OKAM Capital. 

Na osiedle CENTRAL HOUSE składa się 479 mieszkań - z liczbą pokojów między 1-5, w metrażu pomiędzy 26 a 114 m2 - usytuowanych na 9 kondygnacjach. Mieszkania wyposażone są w balkony, tarasy albo ogródki. Obiekt posiada 540 miejsc parkingowych w 2-poziomowym garażu podziemnym, 200 miejsc dla rowerów w garażu podziemnym oraz 38 miejsc dla jednośladów na poziomie parteru. Na terenie CENTRAL HOUSE przewidziano także punkty do zasilania pojazdów elektrycznych, miejsce do pielęgnacji aut oraz serwis rowerowy. 

CENTRAL HOUSE to pierwszy projekt dewelopera, w którym nowoczesne udogodnienia dla mieszkańców i eko-rozwiązania zostały wprowadzone w całości zgodnie z tzw. Nową Polityką Jakości OKAM. Wśród rozwiązań pro-środowiskowych znalazły się m.in. zainstalowane na budynkach panele solarne, wypożyczalnia rowerów i pojazdów elektrycznych czy “inteligentne” stacje do ładowania urządzeń mobilnych na dziedzińcu. Ponadto każdy klient przy odbiorze kluczy otrzymuje do swojego lokalu oczyszczacz powietrza. Poza tradycyjną zieloną przestrzenią na parterze, OKAM zrealizował taras na dachu, przeznaczony do relaksu, aktywności fizycznej czy spotkań z sąsiadami. To, co jest mocną stroną inwestycji to również lokal mieszkańca, na który składa się m.in. strefa fitness i sauna. Dla rodzin z dziećmi przewidziano zewnętrzny plac zabaw. Na terenie CENTRAL HOUSE przygotowana została także przestrzeń pod lokale handlowo-usługowe: restaurację czy sklep spożywczy, a także paczkomat.  

Inwestycja zlokalizowana jest w centralnej części warszawskiego Służewca Przemysłowego, przy ul. Domaniewskiej. W niedalekiej odległości znajduje się centrum handlowe i obiekty opieki zdrowotnej, a także infrastruktura transportowa, w tym zajezdnia tramwajowa, stacja kolejowa czy lotnisko.  

Budowa CENTRAL HOUSE rozpoczęła się na początku listopada 2020 r. Za koncepcję architektoniczną odpowiadała pracownia PRC Architekci, a Generalnym Wykonawcą był FineTech Construction. W marcu br. wystartował proces odbioru kluczy do lokali. Deweloper OKAM ma w ofercie ostatnie mieszkania na sprzedaż. 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia? Biuro prasowe
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Nieruchomości Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
2025-02-21 | 11:50

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?

Inwestowanie w nieruchomości to budowanie majątku na pokolenia, dlatego od zawsze jest ono postrzegane jako pewna i dochodowa forma lokowania kapitału. Nie od dziś wiadomo, że

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Prace nad unijnym budżetem po 2027 roku nabierają tempa. Projekt ma być gotowy w lipcu

W Parlamencie Europejskim głosowanie nad sprawozdaniem dotyczącym wieloletniego budżetu UE na lata 2028–2034. Uwzględnia ono stanowisko PE ws. priorytetów na kolejną perspektywę finansową, ale też struktury i zasobów budżetu. Priorytetem ma być m.in. kwestia obronności ze względu na globalne napięcia geopolityczne i wojnę w Ukrainie. Zdaniem europosła PiS w pracach nad wieloletnimi ramami finansowymi brakuje rzetelnej debaty o źródłach finansowania planowanych wydatków i konieczności szukania oszczędności. Obawia się przy tym niekorzystnych zmian w polityce spójności i polityce rolnej.

Handel

Rynek saszetek nikotynowych w Polsce będzie uregulowany. Osoby nieletnie nie będą mogły ich kupić

Siódmego maja sejmowa Komisja Zdrowia zajmie się nowelizacją ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych, która w części reguluje rynek woreczków nikotynowych. Eksperci z Forum Prawo dla Rozwoju podkreślają pilną potrzebę objęcia tego rynku przepisami prawnymi. Podkreślają, że brak odpowiednich regulacji prawnych dotyczących tych produktów, obecnych na polskim rynku od pięciu lat, to realne zagrożenie dla zdrowia publicznego. Niezbędne są kompleksowe przepisy, które uregulują kwestię saszetek i ograniczą do nich dostęp młodzieży.

Prawo

PE pracuje nad zmianą rozliczania redukcji emisji CO2 dla nowych aut. Producenci mogą uniknąć wysokich kar

Na wtorkowym posiedzeniu Parlamentu Europejskiego posłowie zgodzili się w trybie pilnym procedować kwestię zmiany dotyczącej redukcji emisji CO2 dla nowych aut osobowych i dostawczych. Głosowanie w tej sprawie odbędzie się w czwartek 8 maja. Dzięki zmianie podejścia do obowiązku corocznej redukcji dwutlenku węgla producenci samochodów mogą uniknąć grożących im kar, które pewnie przełożyłyby się na wzrost cen dla klienta końcowego oraz na dalsze pogorszenie kondycji branży.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.