Komunikaty PR

Inwestycja Śródka OdNowa 2 sprzedana w 80 procentach

2021-04-27  |  17:00
Biuro prasowe

Przy ulicy Bernata w Poznaniu, blisko Ronda Śródka powstaje inwestycja mieszkaniowa Śródka OdNowa 2. Około 80 procent z wszystkich lokali mieszkalnych już znalazło swoich nabywców. Jeszcze w tym roku budynek wielorodzinny będzie gotowy.

 

W ramach projektu Śródka OdNowa 2, w IV kwartale tego roku powstaną 83 mieszkania,
o zróżnicowanej powierzchni, od 27 do 82 m kw. Wśród nich znajdą się zarówno lokale z balkonami, jak i ogródkami (na parterze). Do dyspozycji będą kawalerki, a także mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe. – Mamy około 80 procent lokali sprzedanych bądź zarezerwowanych, co na tym etapie inwestycyjnym jest dobrym wynikiem. Swoich nabywców szybko znalazło blisko 20 mieszkań na parterze, z ogródkiem. Preferencje klientów się zmieniają, więc dziś własna, zielona przestrzeń za oknem stanowi dużą wartość. Pomaga na wytchnienie i odpoczynek. Klienci to doceniają i z pewnością w ciekawy sposób zaaranżują swoje ogródki. Ponadto zauważyliśmy też zainteresowanie większymi powierzchniami, z czterema pokojami. Wynika to z faktu, że coraz więcej osób myśli o tym, by pracować zdalnie w pełni profesjonalnych warunkach, w przygotowanym gabinecie, stanowiącym przestrzeń w stylu domowego biura – informuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. W ofercie dewelopera zostało 15 mieszkań, w tym tylko trzy parterowe. Jedno z nich, o powierzchni 51 m kw., wyróżnia się dwoma ogródkami. Jeden zlokalizowany jest od strony wschodniej, a drugi od zachodniej. – Takie nieszablonowe rozwiązania można znaleźć w naszej ofercie, ale są też mieszkania w klasycznym projekcie – mówi Karolina Skrzypek.

 

Warto podkreślić, że budowane osiedle posiada dodatkowe udogodnienia, jak podziemna hala garażowa oraz boksy rowerowe przynależne do każdego mieszkania. Budowa przebiega zgodnie z założonymi terminami. Ceny dostępnych lokali zaczynają się od 363.000 złotych brutto. Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Bernata na poznańskiej Śródce, miejscu spokojnym, a jednocześnie oddalonym od Starego Rynku o niecałe 4 km. Planowane zakończenie budowy to IV kwartał 2021 roku. Ponadto deweloper Grupa Partner realizuje projekt smart apartamentów, przy ul. Nadolnik w Poznaniu. W ramach II etapu zostanie przygotowanych ponad 200 lokali. – Można powiedzieć, że w II etapie projektu Nadolnik „wyszliśmy z ziemi” i kontynuujemy prace na pierwszej kondygnacji naziemnej – podsumowuje Karolina Skrzypek, przedstawicielka Grupy Partner.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Problemy społeczne

37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.

Telekomunikacja

Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.