Arcus Soft nowym partnerem RamBase w Polsce
Do grona partnerów Hatteland Holding, jednego z innowatorów europejskiej branży ERP i twórcy RamBase, dołączył właśnie Arcus Soft - wyspecjalizowany w sprzedaży i tworzeniu oprogramowania dla firm, z długą i pełną sukcesów historią na polskim rynku oprogramowania. Arcus Soft będzie prezentował firmom w praktyce funkcjonowanie RamBase – nowoczesnego ERP opartego całkowicie na chmurze.
RamBase to platforma do kompleksowego zarządzania całym przedsiębiorstwem, o znacznie szerszym wachlarzu możliwości niż tradycyjne systemy ERP. Pozwala ona otworzyć biznes na całe spektrum możliwości automatyzacji i tzw. Industry 4.0 (Internet of things). Tradycyjne systemy ERP zawierają informacje o podstawowym biznesie – od logistyki do produkcji i finansów. Dzięki oparciu o technologię API platforma opracowana przez Hatteland Holding rozszerza te podstawowe funkcjonalności o integracje z oprogramowaniem zewnętrznym, BI, portale i strony internetowe, a nawet zarządzanie parkiem maszyn (IoT).
„Istotną przewagą konkurencyjną w przypadku RamBase, jest czas wdrożenia i oparcie całej platformy do zarzadzania przedsiębiorstwem na chmurze. Wykorzystując naturalne przewagi rozwiązań chmurowych, przygotowaliśmy specjalną ścieżkę dla szybkiego wdrożenia – RamBase FastTrack, dzięki której możemy dokonać wdrożenia w praktycznie 2-miesiące, liczone od podpisania umowy do rozpoczęcia używania ERP. Podstawowe wdrożenie takiego systemu może być więc ekstremalnie szybkie, a jego koszty mogą być nawet o ponad 70% niższe niż w przypadku tradycyjnych systemów on-premise. Obecna przystępność cenowa tych rozwiązań otwiera je również na sektor MŚP, który może sobie pozwolić na rywalizację z największymi i szybki wzrost skali biznesu. Cieszymy się, że dzięki współpracy z Arcus Soft, taka szansa otworzy się w większym stopniu również przed polskim biznesem – wyjaśnia Jakub Polkowski, Channel Executive Poland w RamBase / Jakob Hatteland Computer AS.
***
Kontakt dla mediów: Tomasz Szymanowski, mail: t.szymanowski@unicornmedia.pl
Hatteland Holding jest ekspertem w zaawansowanych systemach ERP, pozwalających na kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem. Flagowym produktem firmy jest technologia RamBase ERP Cloud.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.