Komunikaty PR

Bezpieczne otoczenie z lampami UV-C Sterilon od Lena Lighting

2024-11-06  |  01:00

Jesień to czas szybszego rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii oraz zwiększonej liczby zachorowań, dlatego tak ważne jest zadbanie o zdrowe otoczenie. Zapewnienie czystości mikrobiologicznej powietrza i powierzchni mebli czy urządzeń to jeden z najskuteczniejszych sposobów ochrony. Lampy UV-C Sterilon od Lena Lighting eliminują niemal 100% wirusów, bakterii i grzybów.

Pandemia COVID-19 diametralnie zmieniła podejście do kwestii związanych z ochroną zdrowia. Dziś dbałość o higienę zarówno w przestrzeniach domowych, jak i publicznych, nie ogranicza się wyłącznie do dezynfekcji powierzchni. Równie istotne jest oczyszczanie powietrza, w którym znajduje się wiele groźnych patogenów, rozprzestrzeniających się w niezwykle szybkim tempie.

W miejscach o dużym natężeniu ruchu oraz zwiększonym przepływie niebezpiecznych wirusów i bakterii, takich jak szpitale, szkoły czy biura, coraz częściej inwestuje się w rozwiązania wspierające higienę i czystość mikrobiologiczną. Jak pokazują badania przeprowadzone z wykorzystaniem innowacyjnych lamp UV-C Sterilon od Lena Lighting, odpowiednie działania prewencyjne ograniczają ryzyko infekcji niemal w 100%.

Lampy Sterilon działają przepływowo - dezynfekują powietrze, zasysając je do wnętrza urządzenia, gdzie jest ono odpowiednio naświetlane i oczyszczane, a następnie uwalniane z powrotem do otoczenia.

Specjalistyczna konstrukcja Sterilon zapobiega wydostawaniu się światła UV-C na zewnątrz, co umożliwia jej bezpieczne działanie także w obecności ludzi. Dzięki temu lampę można ustawić również w przestrzeniach prywatnych: zarówno w miejscach przebywania dorosłych, jak i w pokoju najmłodszych domowników, bez obaw o wystąpienie jakichkolwiek działań niepożądanych.

Teraz lampy Sterilon są dostępne w ramach jesiennej promocji – można zakupić je do 30% taniej, zapewniając bezpieczeństwo sobie i swoim najbliższym, nie tylko przed nadchodzącą zimą. Szczegóły akcji: https://sterilon.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia Biuro prasowe
2025-06-25 | 03:00

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Wyciek danych, ataki przeciążające stronę (DDoS), złośliwe oprogramowanie, phishing. Dziś wojna w cyberprzestrzeni dotyczy nie tylko infrastruktury krytycznej czy wielkich
IT i technologie Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska
2025-06-04 | 15:30

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Współczesne przedsiębiorstwa nie mogą pozwolić sobie na brak ochrony w świecie cyfrowym. Codziennie pojawiają się nowe zagrożenia: wycieki danych, ataki phishingowe,
IT i technologie Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
2025-05-13 | 14:45

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Emitel ponownie został Partnerem Technologicznym konferencji Impact’25 – jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, gospodarce

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Polityka

Unijne mechanizmy ułatwiają zwiększenie wydatków na obronność przez europejskie kraje NATO. Ważnym aspektem infrastruktura podwójnego zastosowania

Wydatki na obronność w krajach NATO mają wzrosnąć do 2035 roku do 5 proc. PKB. W dużej mierze będzie to możliwe dzięki Unii Europejskiej, która stworzyła ramy umożliwiające krajom członkowskim realizację celów NATO w zakresie obronności, nie tylko poprzez finansowanie i inwestycje, ale także poprzez elastyczność budżetową. – To pełna synergia, można powiedzieć, że Unia Europejska współfinansuje razem z państwami członkowskimi cele zdolnościowe NATO – ocenia Paweł Zalewski, sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej.

Ochrona środowiska

Rusza budowa lądowej infrastruktury dla projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3. Prąd z tych farm wiatrowych popłynie w 2027 roku

Ruszyła budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. To przede wszystkim baza serwisowa w Łebie i dwie stacje elektroenergetyczne. Jednocześnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na morzu. Pierwszy prąd z obu projektów popłynie w 2027 roku, a w kolejce czeka morska farma wiatrowa Bałtyk 1 – największy i najbardziej zaawansowany projekt II fazy rozwoju offshore.

Edukacja

Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.