Bitdefender w AB S.A.
Firma Marken Systemy Antywirusowe, jedyny przedstawiciel w Polsce firmy Bitdefender, podpisała umowę dystrybucyjną z AB S.A.
- Bardzo cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z największym polskim dystrybutorem IT, dzięki któremu będziemy mogli dotrzeć z produktami Bitdefendera do większego grona resellerów oraz klientów końcowych. O wyborze tego partnera zdecydowała jego pozycja rynkowa, szeroka baza odbiorców oraz wysokie kompetencje pracowników - mówi Marek Markowski, CEO Marken Systemy Antywirusowe.
W portfolio AB S.A. znajdą się systemy bezpieczeństwa IT adresowane dla użytkowników domowych: Bitdefender Total Security, Bitdefender Internet Security, Bitdefender Antywirus Plus, Bitdefender Family Pack, Bitdefender Antywirus for Mac, Bitdefender Mobile Security for Android, Bitdefender Mobile Security for iOS. Produkty będą oferowana w modelu licencji ESD, która umożliwa automatyczną dostawę po zamówieniu. W najbliższym czasie AB S.A. rozpocznie akcję promocyjną dla resellerów dotyczącą oprogramowania Bitdefender Total Security.
Bitdefender działa od 2001 roku i zajmuje się tworzeniem oprogramowania antywirusowego dla urządzeń z systemami Linux, Windows, Mac OS, iOS oraz Android. Z produktów Bitdefendera korzysta ponad 500 milionów użytkowników na całym świecie. Oprogramowanie posiada świadectwa wszystkich głównych ośrodków certyfikujących antywirusy: CheckMark, Av-Comparatives, Virus Bulletin, AV – Test, PC Mag, PC World. Oficjalnym przedstawicielem Bitdefendera w Polsce jest od 2012 roku Marken Systemy Antywirusowe.
Źródło: marken.com.pl; bitdefender.pl

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

W tym tygodniu Komisja Europejska przedstawi projekt budżetu na lata 2028–2034. To będzie pierwsza długoletnia perspektywa czasu wojny
16 lipca Komisja Europejska przedstawi swój pomysł na budżet w kolejnej siedmioletniej perspektywie. Projekt ma przewidywać mniej programów, większy udział kwot niezaplanowanych, a także mechanizmy i rezerwy, które umożliwią szybszą i bardziej elastyczną reakcję na zmieniające się potrzeby. Więcej w nim będzie również środków przewidzianych na wzmocnienie bezpieczeństwa. W maju Parlament Europejski odrzucił w głosowaniu propozycję KE, by budżety przewidziane na okres po roku 2027 konstruować tak jak KPO.
Polityka
P. Müller: Wnioski z ludobójstwa w Srebrenicy szczególnie aktualne w kontekście ukraińskim. Społeczność międzynarodowa nie może przymykać oczu

W ubiegłym tygodniu obchodzono 30. rocznicę ludobójstwa w Srebrenicy, gdzie z rąk Serbów w lipcu 1995 roku zginęło ponad 8 tys. bośniackich mężczyzn i chłopców. To jeden z najciemniejszych rozdziałów najnowszej historii Europy – podkreślali szefowie instytucji UE. – To także lekcja dla społeczności międzynarodowej, która nabiera szczególnego znaczenia w kontekście agresji Rosji na Ukrainę – mówi Piotr Müller, europoseł z PiS.
Media i PR
Parlament Europejski wzywa do większej ochrony wolności dziennikarzy. Wiceprzewodnicząca: media mają pełnić funkcję kontrolną, a niektórym rządom to się nie podoba

8 sierpnia br. w państwach członkowskich UE zacznie obowiązywać europejski akt o wolności mediów. Przepisy rozporządzenia mają chronić pluralizm i niezależność mediów. Jak wynika z nowego raportu KE dotyczącego praworządności, wciąż jest to obszar, w którym jest dużo zagrożeń. Również Parlament Europejski wzywa kraje członkowskie do intensywnych wysiłków na rzecz wolności mediów i ochrony dziennikarzy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.