Brother RJ-3200 – nowa linia mobilnych termicznych drukarek etykiet
Brother wprowadza do oferty nową serię drukarek etykiet RJ-3200, która składa się z dwóch modeli – RJ-3230BL i RJ-3250WBL. Te kompaktowe i pozwalające na wydajną pracę urządzenia znajdą zastosowanie w branżach wykorzystujących oznaczenia termiczne.
Ta seria wyróżnia się dłuższym czasem pracy baterii, szybkością druku do 5ips (127mm/s) oraz wytrzymałą konstrukcją. Dodatkowo te drukarki etykiet mogą wytrzymać upadek z wysokości do 2m. Idealne dla pracowników handlu detalicznego i serwisów terenowych, którzy potrzebują dostępu do szybkiego oraz niezawodnego drukowania. Oba modele z tej linii - RJ-3230BL oraz RJ-3250WBL – zostały wyposażone w aplikacje wspierające personel w rożnych czynnościach: od etykietowania półek, zmieniania cen, po drukowanie ofert i faktur. Model wykorzystuje technologię bezpośredniego druku termicznego, dzięki czemu jego mechanizm jest wytrzymały i ekonomiczny w utrzymaniu. Rozdzielczość druku wynosi 203 dpi.
„Seria RJ-3200 jest uzupełnieniem oferty urządzeń do druku termicznego w portfolio Brother. Naszym priorytetem przy tworzeniu tego modelu było zachowanie znanego przez użytkowników wyglądu oraz zapewnienie solidnego wykonania przy jednoczesnej poprawie wydajności. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci odniosą ogromne korzyści, używając w codziennej pracy naszych najnowszych, termicznych drukarek etykiet " – komentuje Andrew Broadbent, European Product Manager Speciality Print Solutions, w Brother International Europe.
Oba modele z serii, RJ-3230BL oraz RJ-3250WBL, posiadają szereg opcji łączności w tym USB-C, NFC, Bluetooth oraz WiFi. Urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby drukować szybko podczas pracy i ładować się, gdy tylko jest to możliwe. Te drukarki oznaczeń posiadają baterię litowo-jonową gotową do pracy przez całą zmianę. W rezultacie mogą one być łatwo ładowane i aktualizowane w nocy, co wpływa na zmniejszenie ilości przestojów w pracy.
Obudowa drukarek z serii RJ-3200 ma klasę szczelności IP54, co oznacza, że jest ona odporna na zapylenie oraz zachlapania i może być eksploatowana w środowiskach, w których panuje duża wilgotność. Urządzenia działają w temperaturach od -20˚C do + 55˚C, a ich ładowanie może się odbywać przy temperaturach od 0˚C do +40˚C.
Mobilne drukarki Brother RJ-3200 są objęte 3-letnią gwarancją. Więcej szczegółów i kompletna specyfikacja techniczna urządzenia dostępne są na stronie www.brother.pl.

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Z UE na pomoc Ukrainie trafiło 148 mld euro. Potrzebne jest dalsze wsparcie, także w kontekście wypracowania sprawiedliwego pokoju
Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił gotowość do podjęcia bezpośrednich rozmów pokojowych z Ukrainą, które mają się rozpocząć 15 maja w Stambule. USA i UE liczą, że Rosja zgodzi się na 30-dniowe zawieszenie broni i wstrzyma ataki na infrastrukturę krytyczną. Unia już zapowiedziała, że w przypadku odmowy zaostrzy sankcje. Europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk apeluje o większą determinację UE w wykorzystaniu zamrożonych rosyjskich aktywów i wsparcie w odbudowie Ukrainy.
Polityka
Prof. L. Balcerowicz: Polska obok Turcji ma największy udział własności państwowej. Potrzebujemy odpolitycznienia gospodarki

Nacjonalizacja i repolonizacja polskiej gospodarki zapowiedziana przez Donalda Tuska wzbudziła mieszane komentarze i reakcje, głównie z powodu niedoprecyzowania, jakie działania miałaby oznaczać. Zdaniem prof. Leszka Balcerowicza to „mętny slogan”, za którym może się kryć wiele znaczeń, takich jak ograniczenie wpływu kapitału zagranicznego albo nacjonalizacja. Tymczasem tym, co naprawdę potrzebne jest gospodarce, jest wycofanie się z niej polityków i prywatyzacja spółek, których wciąż zbyt wiele znajduje się w gestii rządzących – ocenia ekonomista.
Przemysł
Trwa operacja zmiany wyposażenia indywidualnego żołnierzy. Potrzebny modułowy system „od stóp do głów”

Według zapowiedzi MON ten rok ma być przełomowy pod względem zmiany wyposażenia indywidualnego polskich żołnierzy. To efekt trwającej od 1,5 roku operacji Szpej, której celem jest modernizacja umundurowania oraz uzbrojenia i której rząd nadał wysoki priorytet. Podczas ubiegłotygodniowego forum Defence24 Days dwie polskie firmy przedstawiły swoją propozycję systemu wyposażenia „od stóp do głów” dla żołnierzy, którego zaletą ma być nie tylko kompleksowość, ale także modułowość i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb danego operatora.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.