Brother rozszerza swoje portfolio o zestaw do drukowania oznaczeń na kable
Firma Brother wprowadza do swojej oferty nowy produkt – zestaw przeznaczony do znakowania przewodów
i infrastruktury sieciowej, w skład którego wchodzi drukarka etykiet PT-E550WNIVP. W ramach uzupełnienia oferty Brother wprowadził również nowe taśmy samolaminujące.
Przenośna drukarka etykiet posiada czytelny, podświetlany wyświetlacz LCD, a przy tym dedykowane klawisze do intuicyjnego tworzenia oznaczeń na kable, panele krosownicze i płyty czołowe. PT-E550WNIVP została wyposażona w funkcję drukowania kodów kreskowych oraz szeregowania. Dodatkowo urządzenie umożliwia zapisanie często używanych etykiet w pamięci, co umożliwia szybki wydruk, gdy są one potrzebne.
Bezprzewodowa drukarka etykiet PT-E550WNIVP wykorzystuje specjalistyczne taśmy z serii Pro - elastyczne etykiety identyfikacyjne oraz samolaminujące, które są odporne na zniszczenia. Urządzenie tworzy trwałe oznaczenia, które pomagają użytkownikom spełniać normy identyfikacji ANSI TIA-606-C lub ISO/IEC 14763-2 – jest to standardowy typ etykiety używany do identyfikacji kabli transmisji danych.
Ta w pełni mobilna i łatwa w użyciu drukarka etykiet PT-E550WNIVP jest szybka, niezawodna oraz trwała. Warto również zauważyć, że taśmy samolaminujące Brother mają dodatkowy, trwały laminat nakładany na tekst na etykiecie w momencie jej drukowania, w przeciwieństwie do oznaczeń konkurencji, co umożliwia inżynierom infrastruktury sieciowej stosowanie naklejek o szerokości 24 mm na grubszych przewodach CAT6A, zapewniając jednocześnie ochronę przed ścieraniem – komentuje Robert Zając, Pre-Sales Specialist z firmy Brother.
PT-E550WNIVP jest kompatybilna z systemami Windows i macOS oraz smartfonami za pomocą aplikacji Brother iLink&Label. Dzięki temu użytkownicy mogą szybko łączyć się z projektami Fluke Networks Linkware™ Live w chmurze i przesyłać wymagane identyfikatory kabli do drukarki w celu szybkiego etykietowania. Drukarka oznaczeń PT-E550WNIVP może również połączyć się z aplikacją Brother Mobile Cable Label Tool, umożliwiając użytkownikom tworzenie i drukowanie etykiet ze swojego smartfonu w dowolnym miejscu i czasie.
Zestaw zawiera: drukarkę etykiet PT-E550WNIVP, akumulator litowo-jonowy, zasilacz sieciowy, kasetę z taśmą samolaminującą 24 mm czarne znaki na białym tle do oznaczania kabli, kasetę z taśmą z mocnym klejem 9 mm czarne znaki na białym tle do znakowania paneli krosowniczych i sprzętu, kabel USB oraz dokumentację.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Ochrona środowiska
Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen
Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.
Prawo
Pracodawcy apelują o usprawnienie wydawania zezwoleń na pracę cudzoziemcom. Nowe regulacje tylko w części w tym pomogą
Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium Polski został przyjęty w grudniu przez rząd i trafił już do Sejmu. Nowe przepisy zakładają pełną elektronizację wnioskowania i wydawania zezwoleń na pracę i rezygnację z testu rynku pracy. Niekoniecznie jednak oznacza to większą otwartość na pracowników z zagranicy. – To nie zmiana jakościowa, ale co najwyżej próba sanacji przeciążonego systemu – ocenia dr Michał Szypniewski z kancelarii BKB Baran Książek Bigaj.
IT i technologie
Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji ma wystartować w tym roku. Polskie wojsko coraz szerzej korzysta z tej technologii
– Opracowujemy koncepcję funkcjonowania Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji. Szkolimy też odpowiednio naszych inżynierów, współpracujemy z uczelniami wyższymi w tym aspekcie, aby mieć gotowy odpowiedni potencjał intelektualny – mówi gen. dyw. Karol Molenda, dowódca Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Nowa formacja będzie odpowiadać za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań AI na potrzeby działań militarnych. Podobne instytucje są już powoływane przez inne kraje NATO.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.