Komunikaty PR

Candy RapidO – nowy wymiar prania i suszenia

2021-02-19  |  14:15
Biuro prasowe
Do pobrania jpg ( 0.12 MB )

Najbardziej kompletny zestaw programów prania

Pralko-suszarka Candy RapidO ROW4964DXH\1-S wyposażona jest w 16 programów, w tym aż 9 programów szybkich, które trwają mniej niż godzinę i pozwalają dobrać idealne parametry prania do różnych typów naszej garderoby, między innymi ubranek dziecięcych czy odzieży sportowej. Jednym z nich jest bardzo pożądany w obecnych czasach program prania w 60°C, Higiena+, gwarantujący perfekcyjną dezynfekcję i głębokie czyszczenie ubrań w zaledwie 59 minut. Warto także zwrócić uwagę na program codzienny 39', czyli idealne połączenie skuteczności i oszczędności czasu. Program ten zapewnia doskonałe pranie w ciągu zaledwie 39 minut. Program ECO 14'-30'-44' natomiast to doskonałe efekty prania połączone z oszczędnością wody, energii, detergentu oraz czasu. W opcji tej nasza odzież prana jest w wodzie o średniej temperaturze, odpowiedniej dla wszystkich typów tkanin.

Pralko-suszarka Candy została wyposażona również w funkcję pary, dzięki której uzyskujemy nawet do 80% mniej zagnieceń na ubraniach i znacząco skracamy czas potrzebny na prasowanie. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja KG Detector, która dostosowuje ilość wody do wsadu umieszczonego w pralce i automatycznie oblicza czas cyklu potrzebny do jego dokładnego wyprania. Wykrywa również obecność piany i w razie potrzeby zwiększa ilość wody podczas płukania.

Snap & Wash – nieoceniona pomoc w wyborze programu prania

Innowacyjna pralko-suszarka Candy RapidO ROW4964DXH\1-S ma wbudowany moduł wi-fi, który umożliwia sterowanie nią za pomocą smartfona. Dedykowana aplikacja simply-Fi pozwala sprawdzić stan pracy urządzenia, tworzyć własne programy prania i suszenia, monitorować stan techniczny sprzętu, czy otrzymywać informację o konieczności wyczyszczenia filtra. A jeżeli mamy wątpliwości dotyczące wyboru właściwego programu, pomoże nam w tym funkcja Snap & Wash.  Wystarczy zrobić zdjęcie prania, a aplikacja sama dobierze odpowiedni program dla uzyskania doskonałych efektów. Co więcej, oprogramowanie rozpozna rodzaj odzieży, jej kolory oraz wagę i na tej podstawie samo ustawi odpowiednią temperaturę, długość cyklu i prędkość wirowania. W aplikacji simply-Fi dostępne są także przydatne porady dotyczące pielęgnacji tkanin i ochrony naszej pralko-suszarki.

Funkcjonalność i wygoda użytkowania

Pralko-suszarka Candy RapidO ROW4964DXH\1-S, o pojemności 9 kg (pranie) i 6 kg (suszenie), wyróżnia się eleganckim designem oraz wygodą obsługi. Wysoko umieszczony, duży otwór drzwiowy znacznie ułatwia wkładanie i wyjmowanie ubrań z bębna, co jest szczególnie pomocne, gdy pierzemy ciężkie narzuty czy koce. Użytkownicy docenią także łatwe sterowanie za pomocą standardowego wyświetlacza oraz unikalnego, elektronicznego panelu sterowania umiejscowionego w obrębie drzwi pralki. Urządzenie posiada także funkcję pauzy, dzięki której w każdej chwili możemy przerwać cykl prania, otworzyć bęben i dorzucić brudną odzież, o której sobie przypomnieliśmy już po włączeniu pralki.

A co, gdy zapomnimy wyjąć pranie od razu po zakończeniu cyklu? Bez obaw. Aktywuj – także zdalnie – funkcję Refresh Touch, która wprawi w ruch bęben pralki i twoje pranie będzie świeże, pachnące i pozbawione nadmiernych zagnieceń.

Bezpieczne suszenie

W pralko-suszarce Candy RapidO ROW4964DXH\1-S można bez obaw prać i suszyć nawet najbardziej delikatne tkaniny, nie martwiąc się o ich uszkodzenie. Ochronę delikatnych tkanin gwarantuje Certyfikat Woolmark. Temperatura suszenia jest idealnie dobrana do rodzaju odzieży, dzięki czemu ubrania, również wełniane, zachowują swój rozmiar i kształt, a także nie mechacą się.

Używając pralko-suszarki Candy RapidO warto skorzystać z automatycznych programów suszenia. Gdy suszymy ręczniki lub szlafroki, najlepiej wybrać funkcję EXTRA SUCHE. Opcję SUCHE DO PRASOWANIA wybierzemy, gdy planujemy wysuszoną odzież wyprasować. Natomiast w przypadku ubrań, które nie wymagają prasowania, najlepszym wyborem jest funkcja SUCHE DO SZAFY.

Jakość i trwałość

Pralko-suszarka Candy RapidO została wyposażona w niezwykle trwały i cichy silnik inwerterowy. Dzięki temu urządzenie jest wydajne i energooszczędne. Dodatkowym jego atutem jest 10 lat gwarancji na silnik.

Dostępność i cena

Pralko-suszarka Candy RapidO ROW4964DXH\1-S dostępna jest w sieci sklepów RTV EURO AGD w cenie 2099 zł.

Więcej informacji na temat suszarek Candy znajdziesz na:

https://www.candy.pl/pl_PL/produkty/pranie-suszenie/pralko-suszarki/-/catalog/31008896/row-4964dxh-1-s

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Candy RapidO – nowy wymiar prania i suszenia Biuro prasowe
2021-02-19 | 14:15

Candy RapidO – nowy wymiar prania i suszenia

Najbardziej kompletny zestaw programów prania Pralko-suszarka Candy RapidO ROW4964DXH\1-S wyposażona jest w 16 programów, w tym aż 9 programów szybkich, które
Lodówka z komorą próżniową – ciesz się do 8 razy dłużej świeżością swojej żywnoś
2021-01-14 | 13:30

Lodówka z komorą próżniową – ciesz się do 8 razy dłużej świeżością swojej żywnoś

Przechowywanie próżniowe – lepszy smak i dłuższa świeżość produktów Każdy z nas często zastanawia się w jaki sposób przechowywać produkty tak, aby
CES 2021: Kingston Digital — nowe produkty z serii Workflow
2021-01-12 | 10:00

CES 2021: Kingston Digital — nowe produkty z serii Workflow

Firma Kingston Digital Europe Co LLP, wytwarzająca urządzenia pamięci flash spółka stowarzyszona firmy Kingston Technology Company Inc., największego na świecie producenta pamięci

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ochrona środowiska

Trwają negocjacje umowy społecznej między rządem a górnikami. Na wypracowanie porozumienia potrzebne jest kilka tygodni

Rząd i górnicze związki zawodowe pracują nad kształtem umowy społecznej w sprawie wsparcia likwidacji górnictwa. – Potrzebujemy co najmniej kilku tygodni, by wypracować formułę, która będzie do zaakceptowania przez obie strony, ale także Komisję Europejską – mówi odpowiedzialny za te negocjacje wiceminister Artur Soboń. Jak podkreśla, ustawowe gwarancje zatrudnienia oczekiwane przez stronę społeczną są nie do zrealizowania. Podobnie jak powrót do koncepcji budowy bloku węglowego w Ostrołęce.

Handel

Ignacy Morawski: Dopóki prognozy inflacji pokazują poziom między 2 a 4 proc., zagrożenia dla gospodarki nie ma. Ale będzie to uwierać konsumentów

Ostatnie dane z Eurostatu za styczeń 2021 roku pokazały, że w Polsce poziom cen rośnie najsilniej w Unii Europejskiej. To efekt dynamicznego wzrostu wynagrodzeń i intensywnej pomocy budżetowej dla firm w obliczu pandemii. Zdaniem ekonomisty Ignacego Morawskiego inflacja na poziomie między 2 a 4 proc. nie stanowi zagrożenia dla gospodarki. Na razie nie widać więc powodu do podwyżek stóp procentowych.

Nauka

Nawet 5 proc. populacji nigdy nie zachoruje na COVID-19. Polscy naukowcy szukają genu, który odpowiada za odporność na tę chorobę oraz jej przebieg

Efektem projektu badawczego „Odporni na COVID” ma być tani i dostępny test, który pozwoli sprawdzić, czy zakażenie koronawirusem będzie poważnym zagrożeniem dla zdrowia lub życia konkretnej osoby. Test umożliwi również wskazanie osób genetycznie opornych na zakażenie SARS-CoV-2. To może być między 1 a 5 proc. społeczeństwa. – Zakończyliśmy już rekrutację uczestników badania i przeanalizowaliśmy około 30 proc. danych. Pierwszych rezultatów projektu spodziewamy się w czerwcu – zapowiada dr Paweł Zawadzki, prezes spółki MNM Diagnostics, która realizuje projekt wraz z Centralnym Szpitalem Klinicznym MSWiA w Warszawie.