Cooler Master Elite V4 - wydajność dla każdego
Cooler Master Elite V4 to kolejna seria przystępnych cenowo zasilaczy. Są one dostępne w najpopularniejszych wariantach mocy, oferują sprawność na poziomie 85% i są objęte trzyletnią gwarancją producenta.
Cooler Master Elite V4 to jednostki stworzone z myślą o tych, którzy szukają stabilnego i niedrogiego źródła prądu dla swojego PC. Producent przygotował wersje o mocy od 300 do 600 W. Możliwe jest więc zbudowane zarówno maszyn biurowych, jak i wydajnych komputerów do gier.
Zasilacze Cooler Master Elite V4 cechują się sprawnością na poziomie 85%, którą potwierdza certyfikat 80 Plus. Za chłodzenie odpowiada wentylator o średnicy 120 mm. Użytkownicy mogą więc liczyć na to, że nie tylko skutecznie schłodzi on wnętrze jednostki, lecz także będzie stosunkowo cichy.
W przypadku serii Elite V4 zastosowano stałe okablowanie. Niezależnie od wariantu nabywcy mają do dyspozycji pojedynczą wtyczkę EPS. W modelach o mocy poniżej 500 W można liczyć na trzy wtyczki SATA, dwie do peryferiów i jedną PCI-E. Mocniejsze jednostki mają o dwie więcej SATA, jedną molex i dodatkową PCI-E.
Seria zasilaczy Cooler Master Elite V4 otrzymała podstawowe zabezpieczenia elektryczne (OVP, OPP, OTP, SCP) i aktywne układy PFC. Producent podkreśla w swoich materiałach, że jednostki mogą stabilnie pracować w zakresie temperatur od 10 do 40 stopni Celsjusza zachowując wysoką żywotność.
Tą ostatnią firma potwierdza udzielając na swój sprzęt trzyletniej gwarancji. Zasilacze Cooler Master Elite V4 trafią do sprzedaży najprawdopodobniej na przełomie września i października. Cena za model o mocy 500 W będzie się kształtowała na poziomie ok. 230 zł, a za model o mocy 600 W przyjdzie nam zapłacić ok. 260 zł.

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Edukacja

Coraz więcej Polaków widzi korzyści płynące z obecności w UE. Co ósmy wciąż jednak nie potrafi ich wskazać
Członkostwo w UE cieszy się wśród Europejczyków rekordowo wysokim poparciem – wynika z tegorocznego Eurobarometru. Korzyści dla swojego kraju dostrzega 74 proc. obywateli Unii – to odsetek najlepszy od początku badań w 1983 roku. A w Polsce jest on jeszcze wyższy. Doceniamy przede wszystkim wkład UE w bezpieczeństwo, nowe możliwości zawodowe i rozwój gospodarczy kraju. Po 21 latach naszej obecności w UE wciąż jednak potrzebna jest europejska edukacja.
Polityka
Zmiany w obowiązku magazynowania gazu mogą obniżyć ceny surowca. To pomoże się przygotować do sezonu zimowego

Elastyczność bez zagrożenia dla bezpieczeństwa energetycznego – tak nową propozycję przepisów dotyczących uzupełniania zapasów gazu przed sezonem zimowym określają jej inicjatorzy z Parlamentu Europejskiego. Europosłowie proponują nieznaczne zmniejszenie wymaganego poziomu zapełnienia magazynów i rozciągnięcie w czasie terminu, w którym trzeba spełnić ten obowiązek. Jak podkreśla Borys Budka, ma to zapobiec spekulacjom na rynku gazu i tym samym pomóc obniżyć ceny surowca.
Konsument
Możliwość zakupu online może zachęcić kolejne grupy Polaków do ubezpieczeń zdrowotnych. Dziś korzysta z nich już prawie 5,5 mln osób

Polska jest jednym z liderów Europy w obszarze cyfryzacji sektora usług medycznych. Świadczą o tym m.in. popularność elektronicznych narzędzi zapewniających dostęp do danych zdrowotnych, e-recept czy wirtualna diagnostyka. Polacy są też otwarci na innowacje w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych, z których korzysta już blisko 5,5 mln osób. Za pomocą nowej cyfrowej platformy Medicover chce zachęcić klientów do samodzielnej konfiguracji i zakupu polis online.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.