EZVIZ z tytułem najbardziej innowacyjnej firmy technologicznej
EZVIZ zdobywa tytuł najbardziej innowacyjnej firmy technologicznej w konkursie Stevie International Business Awards 2022
Otrzymując najwyższe wyróżnienie, firma wyróżnia się silnym zapleczem badawczo-rozwojowym, przyjaznymi dla użytkownika projektami produktów, zintegrowanym ekosystemem inteligentnego domu oraz zaangażowaniem w zrównoważony rozwój.
Warszawa, 18 sierpnia 2022 r. – EZVIZ, globalny lider w dziedzinie bezpieczeństwa i technologii smart home, został nagrodzony tytułem najbardziej innowacyjnej firmy technologicznej roku w prestiżowym konkursie Stevie International Business Awards 2022. Spośród ponad 3 800 nominacji z 67 krajów i regionów, EZVIZ wyróżnił się innowacyjnym cyklem życia produktu, obejmującym badania i rozwój, a także design, produkcję i praktyczne zastosowanie rozwiązań sprzętowych. Dzięki imponującym możliwościom badawczo-rozwojowym i projektowym, a także kompleksowemu portfolio produktów i usług, producent dociera do milionów użytkowników, którzy mogą cieszyć się wygodnym i inteligentnym domem na co dzień.
Ustanowiona w 2002 roku, międzynarodowa nagroda Stevie Awards przyznawana jest organizacjom oraz profesjonalistom za ich wybitne osiągnięcia i pozytywny wkład w rozwój biznesu. Jednocześnie jest to najważniejszy na świecie program nagród biznesowych, skupiony na innowacjach i różnorodności. Jego zwycięzcy są selekcjonowani na podstawie średnich ocen konkursowego jury, corocznie składającego się z ponad 300 przedstawicieli różnego rodzaju przedsiębiorstw.
Jak uzasadniają sędziowie, zwycięstwo EZVIZ zostało przyznane ze względu na innowacyjność produktów oraz zrównoważone i skoncentrowane na użytkowniku podejście do wprowadzania funkcjonalnych rozwiązań opartych na zaawansowanych technologiach. Dzięki 9-letniemu doświadczeniu na rynku inteligentnych zabezpieczeń domu, postępowi technologicznemu firmy i licznym badaniom konsumentów, EZVIZ umiejętnie odpowiada na potrzeby dynamicznie zmieniającego się popytu rynkowego i trendów branżowych. Jako marka, która słynie z najwyższej klasy kamer bezpieczeństwa domowego, EZVIZ z powodzeniem rozszerzył swoją linię inteligentnych produktów o dzwonki z kamerą, zamki do drzwi, alarmy i czujniki oraz urządzenia czyszczące.
Aby realizować wizję świata połączonego poprzez „smart” rozwiązania i przybliżyć doświadczenie inteligentnego domu, EZVIZ przekłada zaawansowane technologie – w tym sztuczną inteligencję, rozwiązania chmurowe i łączność bezprzewodową – na łatwe w użyciu funkcje, takie jak rozpoznawanie osób i wykrywanie zwierząt domowych, bezpieczne przechowywanie danych czy intuicyjne sterowanie głosowe. Firma konsekwentnie rozbudowuje ekosystem produktów odznaczających się wysoką jakością oraz długim cyklem życia w różnych kategoriach cenowych. Ponadto, realizując cele zrównoważonego rozwoju, EZVIZ rozwija się w zakresie projektowania produktów o niskim zużyciu energii, m.in. kamer ładowanych za pomocą paneli słonecznych.
„Wyróżnienie w tak prestiżowym konkursie potwierdza sukces EZVIZ we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań smart home” - powiedziała Sandra Zheng, globalna dyrektorka marketingu EZVIZ – „Od 2013 roku EZVIZ pracuje nad przeobrażeniem wiedzy w zakresie opracowywania i wdrażania inteligentnych technologii bezpieczeństwa w kompleksowe i przyjazne dla użytkownika rozwiązania domowe. Jest to nasz cel, które stale rozwijamy, aby w ramach „inteligentnego domu” połączyć jeszcze więcej osób."

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Firmy dzierżawiące grunty od Skarbu Państwa muszą zwrócić majątek rolny. Zagrożony jest też wspierany przez nich ośrodek rehabilitacyjny
Działalność ośrodka rehabilitacji dla dzieci z niepełnosprawnościami w Głubczycach, w województwie opolskim, jest zagrożona, o czym alarmuje Stowarzyszenie „Tacy Sami”. Zagrożenie jest konsekwencją restrukturyzacji spółki Top Farms Głubczyce, która jest jednym z największych pracodawców w okolicy i od lat wspiera działalność stowarzyszenia. Rolnicza spółka nie wie, jakie będą dalsze losy dzierżawionych do tej pory przez nią ziem, które w listopadzie br. muszą wrócić do Zasobu Skarbu Państwa. Zarząd spółki od wielu miesięcy apeluje do Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa o wiążące decyzje w sprawie powołania Ośrodków Produkcji Rolniczej, które miałyby powstać na zwróconych gruntach, oraz kryteriów wyboru ich nowych dzierżawców.
Bankowość
Polskie kredyty hipoteczne wciąż jednymi z najdroższych w Europie. Zdaniem członka RPP odgórne ograniczanie marż banków się nie sprawdzi

Hipoteki w Polsce, co podkreśla też wielu polityków, należą do najdroższych w Europie. To nie tylko kwestia wysokości stóp procentowych, ale też marży banku. Zdaniem członka RPP prof. Ireneusza Dąbrowskiego jest tylko możliwość wpływania na ten pierwszy czynnik, bo regulacyjne ograniczenie wysokości marży byłoby trudne do wdrożenia.
Ochrona środowiska
Budowa morskich farm wiatrowych w Polsce szansą na kilkadziesiąt tysięcy nowych miejsc pracy. Wciąż brakuje jednak wykwalifikowanych pracowników

W Krajowym Planie w dziedzinie Energii i Klimatu rząd przewiduje zainstalowanie do 2030 roku około 5,9 GW w morskich farmach wiatrowych i kolejnych 12 GW w ciągu następnej dekady. Offshore ma być istotnym filarem dekarbonizacji krajowej gospodarki. Realizowane przez polskie spółki wraz z partnerami zagranicznymi projekty tzw. fazy I nabierają tempa i wkraczają w etap budowy infrastruktury na lądzie. Wśród wyzwań, które czekają wykonawców, jest m.in. brak pracowników z branży offshore. Pomocne może być ściąganie do kraju Polaków, którzy pracują na zagranicznych projektach morskich.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.