EZVIZ z tytułem najbardziej innowacyjnej firmy technologicznej
EZVIZ zdobywa tytuł najbardziej innowacyjnej firmy technologicznej w konkursie Stevie International Business Awards 2022
Otrzymując najwyższe wyróżnienie, firma wyróżnia się silnym zapleczem badawczo-rozwojowym, przyjaznymi dla użytkownika projektami produktów, zintegrowanym ekosystemem inteligentnego domu oraz zaangażowaniem w zrównoważony rozwój.
Warszawa, 18 sierpnia 2022 r. – EZVIZ, globalny lider w dziedzinie bezpieczeństwa i technologii smart home, został nagrodzony tytułem najbardziej innowacyjnej firmy technologicznej roku w prestiżowym konkursie Stevie International Business Awards 2022. Spośród ponad 3 800 nominacji z 67 krajów i regionów, EZVIZ wyróżnił się innowacyjnym cyklem życia produktu, obejmującym badania i rozwój, a także design, produkcję i praktyczne zastosowanie rozwiązań sprzętowych. Dzięki imponującym możliwościom badawczo-rozwojowym i projektowym, a także kompleksowemu portfolio produktów i usług, producent dociera do milionów użytkowników, którzy mogą cieszyć się wygodnym i inteligentnym domem na co dzień.
Ustanowiona w 2002 roku, międzynarodowa nagroda Stevie Awards przyznawana jest organizacjom oraz profesjonalistom za ich wybitne osiągnięcia i pozytywny wkład w rozwój biznesu. Jednocześnie jest to najważniejszy na świecie program nagród biznesowych, skupiony na innowacjach i różnorodności. Jego zwycięzcy są selekcjonowani na podstawie średnich ocen konkursowego jury, corocznie składającego się z ponad 300 przedstawicieli różnego rodzaju przedsiębiorstw.
Jak uzasadniają sędziowie, zwycięstwo EZVIZ zostało przyznane ze względu na innowacyjność produktów oraz zrównoważone i skoncentrowane na użytkowniku podejście do wprowadzania funkcjonalnych rozwiązań opartych na zaawansowanych technologiach. Dzięki 9-letniemu doświadczeniu na rynku inteligentnych zabezpieczeń domu, postępowi technologicznemu firmy i licznym badaniom konsumentów, EZVIZ umiejętnie odpowiada na potrzeby dynamicznie zmieniającego się popytu rynkowego i trendów branżowych. Jako marka, która słynie z najwyższej klasy kamer bezpieczeństwa domowego, EZVIZ z powodzeniem rozszerzył swoją linię inteligentnych produktów o dzwonki z kamerą, zamki do drzwi, alarmy i czujniki oraz urządzenia czyszczące.
Aby realizować wizję świata połączonego poprzez „smart” rozwiązania i przybliżyć doświadczenie inteligentnego domu, EZVIZ przekłada zaawansowane technologie – w tym sztuczną inteligencję, rozwiązania chmurowe i łączność bezprzewodową – na łatwe w użyciu funkcje, takie jak rozpoznawanie osób i wykrywanie zwierząt domowych, bezpieczne przechowywanie danych czy intuicyjne sterowanie głosowe. Firma konsekwentnie rozbudowuje ekosystem produktów odznaczających się wysoką jakością oraz długim cyklem życia w różnych kategoriach cenowych. Ponadto, realizując cele zrównoważonego rozwoju, EZVIZ rozwija się w zakresie projektowania produktów o niskim zużyciu energii, m.in. kamer ładowanych za pomocą paneli słonecznych.
„Wyróżnienie w tak prestiżowym konkursie potwierdza sukces EZVIZ we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań smart home” - powiedziała Sandra Zheng, globalna dyrektorka marketingu EZVIZ – „Od 2013 roku EZVIZ pracuje nad przeobrażeniem wiedzy w zakresie opracowywania i wdrażania inteligentnych technologii bezpieczeństwa w kompleksowe i przyjazne dla użytkownika rozwiązania domowe. Jest to nasz cel, które stale rozwijamy, aby w ramach „inteligentnego domu” połączyć jeszcze więcej osób."

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.